Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seděla jsem v hotelovém pokoji a dívala se z okna do ulice. Konečně jsem v Čechách. Moc jsem se sem těšila. Chazz před tím v Praze nikdy nebyl. Chtěla jsem mu to tu všechno ukázat ,ale on ,místo toho ,aby se se mnou ruku v ruce procházel po Václaváku ,musel na tiskovku. Ani jsem netušila ,že bude mít svůj program tak narvaný ,že na mě nebude mít čas. Občas je mi bez něj smutno. Jsme spolu a přitom každý sám. Oblékla jsem se a seběhla do haly. Tam seděli Linkini. Byli obklíčeni novináři a donuceni odpovídat na jejich dotěrné dotazy. Přišla jsem blíž a pozorovala je. V těchto chvílích jsem Chestera obdivovala. Toužila jsem vběhnout mezi ty cizí lidi a vyrvat jim ho ze spáru.... Dnes Chazzy vypadal moc roztomile. Co si sundal piercing stal se z něj sladoučkej rošták. Touhle přezdívkou jsem ho občas zlobila.... Konečně novináři odešli a do haly se hrnuly běsnící fanoušci. Hladovějící po každém jejich dotyku a pohledu na ně. Všimla jsem si ,že Joe má nějak dobrou náladu. Mám pocit ,že vím ,co ji způsobilo. Ráno mě zas napálil. On a jeho dvojče Remi..Zblázním se z něho ,ale jsem ráda ,že má dobrou náladu. Ted´ k nim zas někdo přišel. Ti lidé vyhnali fanoušky a rozdali klukům platinovou desku za prodej cd Meteora. Chester si ji začal nevěřícně prohlížet. Nevím ,čemu se diví... Přece jsem mu vyprávěla ,jak po nich fanoušci z Čech šílí. Dlouho nemohl přenést přes srdce ,že patřím mezi ně ,ale nakonec si to připustil a láska zvítězila... Ted´ se kluci rozloučili a nejspíš jdou do pokoje. Vyběhla jsem po schodišti k pokojům. Oni už tam jsou ,jeli výtahem. Chazzy mě spatřil a hned mě chtěl vzít za ruku. Ucukla jsem. Je tu tolik lidí ,mohli by to vykecat! Rozhodla jsem se ,že se půjdu projít dokud ostatní nevypadnout. Míjela jsem kluky jako bych k nim ani nepatřila. Už vešli do pokojů ,jen já straším na chodbě a čekám až všichni zmizí. Začínám si připadat trapně. Stojím na chodbě a čumím do zdi. ,,Potřebujete něco?" zeptala se mě uklizečka. Pokrčila jsem rameny a zažvatlala anglicky ,že jí nerozumim. Ona mi taky nerozumněla. Znovu jsem se přiblble zakoukala do zdi. ,,Tyhle lidi jsou čím dál víc divnější..." řekla uklizečka a odešla pryč. S úlevou jsem vydechla a vlítla do Chesterova pokoje. ,,No ,kde seš??" čekal na mě Chester. ,,Všude je plno lidí! Víš ,jak by vypadalo ,kdybych šla s tebou do pokoje?!" ,,Jak? Seš přece moje holka ,tak proč se schovávat!" ,,Ale to jsem ,miláčku ,ale oni to neví!" řekla jsem a šla si nalít něco k pití. ,,Lásko..." přistoupil ke mně Chester a obejmul mě. ,,Chtěl bych to dneska všem říct.. Chci tě představit jako svou dívku. Co ty na to??" zeptal se mě. ,,Chazzy dělej! Máme zpoždění... Musíme hned vlítnout na ten klip!" zařval ze dveří Mike a hodil po něm bundu. ,,No tak! Přestante se muchlovat! Jdeme!" Chytil ho za rukáv a tahal z pokoje. ,,Pojd ..." zadíval se na mě prosebně Chester a chytil mne za ruku. ,,Přijedu taxíkem. Najdu si tě...Už běž. Bye.." Pustila jsem ho a on mi zmizel ve dveřích. Zas jsem byla sama.

Vběhla jsem na náměstí ,kde se to všechno dělo. Linkini stáli uprostřed celé štvanice a Joe jim něco vysvětloval. Pak začlo natáčení... Sedla jsem si a pozorovala je. Kolem druhý se šli kluci najíst. Šla jsem za nimi ,ale hlídač mě tam nepustil! Odešla jsem kousek od něj a mobilem volala Chazzovi. ,,No tak...Zvedni to!" ,,Miláčku ,kde jsi? Já jsem..." ,,Já vim ,kde jsi. Já stojím před restaurací. Nechtějí mě pustit dovnitř..." ,,Hned pro tebe zajdu ,počkej tam!" Zatímco jsem telefonovala se před restaurací přihnal hlouček nadšených fanynek a já mezi nimi. Taková potupa... Za chvíli vyšel ze dveří Chester ,něco řekl hlídači a přišel blíže k fanynkám. Mávla jsem na něj ,ale nebylo to nic platné ,protože všechny dívky ,s pohledem upřeným na mého miláčka ,mávaly taky. Připadala jsem si dost trapně. Konečně mě Chazzy zaregistroval. Vydal se k fanynkám a podal mi ruku. Vytáhl mě z hloučku a odváděl pryč. Fanynky ztichly a já se pyšně držela svého miláčka.

Uvnitř jsme se posadili ke stolu a dali si konečně české jídlo! Tak jsem se na něj těšila. Už mě nebavilo jíst věčně jenom hamburgry. Hamburgry ke snídani ,k obědu ,k večeři! Hrůza. Když jsme dojedli ,přihnali se k nám novináři... Začali nás všechny fotit a po Chesterovy chtěli vědět ,kdo jsem! Nebylo mi moc fajn. Chester hned řekl ,že jsem jeho dívka a tak. To se rychle mikrofony přetočili na mě... Odvrátila jsem se a obejmula Chazze kolem krku. Potřebovala jsem se u něj schovat. Hladil mě po vlasech a povídal si s novináři. Když konečně odešli ,usmál se na mě a políbil mě. Vzal mě za ruku a táhl k natáčení. Po zbytek dne jsem byla se svým miláčkem. Při natáčení byla s klukama spousta legrace. Vážně jsem si to užila. Když jsme pak limuzínou jeli zpět do hotelu ,probírali kluci ten klip. ,,Co myslíš ,Sie? Jak se bude líbit?" zeptal se mě Mike. ,,Myslím ,že to bude bomba!" řekla jsem. Konečně jsme byli před hotelem. Hned jsme vlítli do pokojů a šli odpočívat. Chester se ke mně krásně tulil ,takže mi bylo úplni jasný ,že se moc nevyspím...

Ráno nás vzbudil Phoenix. Kluci měli volné dopoledne a tak chtěli shlídnout nějaké památky Prahy. Bylo to divoký. Jezdili jsme od jedné památky ke druhé. Chtěli toho stihnout co nejvíc. Pak dopoledne skončilo. Byl oběd. Po něm si klucí zašli na masáže a já se koukala obléci do něčeho fakt skvelýho ,protože k večeru se chystal koncert. Linkini si už na koncerty téměř zvykli. Když jsme pak seděli v šatně a čekali až předkapela dohraje ,bylo na nich vidět ,že se těší. Možná měli trému ,ale rozhodně to nedali znát. ,,Tak já půjdu ,lásko..Musím si zabrat nějakej dobrej plac.." vlepila jsem Chazzymu pusu a šla do haly. Snažila jsem se procpat ,co nejblíž k podiu. Konečně kluci vběhli na podiu a začali to rozjíždět. Sál skandoval. Všichni byli nadšený. Linkini nás všechny pozdravili a zazpívali svý pecky. Když byl konec koncíku. Rozloučili se a poděkovali. Fanoušci byli po tak skvělým zážitku úplně mimo a nechtěli ,aby to skončilo. Ale ono muselo.

V hotelovém pokoji jsme začali balit věci ,brzy ráno totiž odlétáme zpět do Ameriky. Chester nervozně pobíhal po pokoji. Měl strach ,že něco zapomeneme a odlet nestihneme.. Musela jsem se smát. Konečně jsme všechno narvali do tašek a mohli jet na letiště. Samozřejmě ,že z celé party jsme to zabalili poslední ,protože Chazzy sebou tahá snad úplně celej dům. Jenom těch kufrů ,co máme! Ostatní ze skupiny z toho mají ohromnou legraci. Prý jsme si nabrali věcí ,jak na rok! No ,když vidím ty narvané bágly ,tak to asi bude pravda.

Limuzína nás odvezla na letiště a mi už nasedáme do letadla. Naposledy se rozhlédnu po své zemi a zaposlouchám se. Dlouho zas neuslyším svou rodnou řeč. Vzlétáme do oblak a já se jen usmívám a štastně se držím Chestera za ruku. Čechy mi budou chybět ,ale rozhodně stojí za to opustit je kvůli své lásce. Díky Chazzy...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář