Jdi na obsah Jdi na menu
 


Linkin Park seděli u dlouhého stolu a všem svým nedočkavým fanouškům rozdávali autogramy a úsměvy. V dlouhé řadě čekatelů na podpis stála i drobná dívka. Její dlouhé blonďaté vlasy jí odletovali do tváře a zakrývali její blankytné oči lemované dlouhými řasami. V bílém tričku a černých džínách s nožem připnutým u pasu nevypadala příliš andělsky. Když na ni přišla řada a ona mohla poprvé vzhlédnout do očí svému milovanému vzoru ,zachvěla se. Její tváře se zbarvily do růžova a ona se lehce usmála. ,,Ahoj ,jak se jmenuješ?" zadíval se na ni Chester a také se usmál ,se zájmem si ji prohlížel a čekal na její odpověď. ,,Rotter." řekla veselým hlasem a zvonivě se zasmála. ,,Tak tady to je." podal jí autogram do ruky. ,,Děkuju moc ,ten koncert dnes.. Byl skvělý!" dodala a mrkla na něj.

Rotter seděla na schodech a rukou přejížděla po zdi. Jako člen personálu mohla být na parkovišti ,kam směly ,hvězdy´. Ale většinou se zde potulovali jen technici. Někdo se posadil vedle ní ,ani to nevnímala. ,,Ahoj." řekl vesele a z tváře jí odhrnul pramínek vlasů. Podívala se na něj. Byl to Lucas. Vzal ji za ruku. ,,Slyšel jsem ,že jsi prej zaujala Benningtona." mrkl na ni další příchozí jménem Steve. ,,To je dobrý ,ne?" zeptal se. Pokrčila rameny. ,,Půjde to rychle ,neboj. Myslím ,že si tě sám odchytí." tleskl zvesela do dlaní dlouhovlasý Lucas ,,Bude to skvělý." ,,Co je na tom skvělýho? Já se toho chlapa bojím!" zavrčela a podívala se na ně. ,,Ale líbí se ti ,není ti odpornej ,ne?" zajímal se dotěrně Steve. Zavrtěla hlavou. ,,Na tom nezáleží. Nelíbí se mi to.." sklonila hlavu. ,,Přestaň na to myslet! Děláš to pro nás ,to si uvědom!" bouchl ji do zad Luc a odešel.

Prošla kolem šatny s nápisem Linkin Park a zamířila ke sklepu. Na schodišti nahmátla vypínač. Světlo zase nesvítilo. Se vzdychnutím se vydala do sklepa po strmých schodech. Najednou za sebou uslyšela kroky. Zastavila se a tiše zírala ke dveřím. ,,Je tu někdo?" zeptala se hlasitě. Najednou ji někdo chytil kolem pasu a stáhl ji do sklepní místnosti. Přitiskl ji ke zdi. ,,Kdo to je?" zeptala se vyděšeně. Nikdo neodpověděl ,místo toho se nahnul pro vypínač. Žárovka u stropu se rozzářila. ,,Ahoj Ro.. Promiň ,nechtěl jsem tě vylekat." přišel k ní Chester blíž a opřel se rukama o zeď ,čímž jí zaklínil ústupovou cestu. Vystrašeně polkla. ,,Ahoj." Naklonil se k ní a zadíval se jí do očí. Dlaní ji hladil po tváři. ,,Potřeboval jsem s tebou mluvit." řekl a pokračoval. ,,Povídá se tu ,že prý hledáš někoho ,s kým by ses poprvé vyspala.." podíval se jí hluboko do očí až jí zamrazilo. Přikývla. Usmál se a čelem se opřel o zeď tak ,že se rty téměř dotýkal jejího krku. Cítila jeho horký dech a nedokázala se ani pohnout. ,,V tom případě se mnou můžeš počítat." přejel lehce rty po jejím krku. Napjala se jako struna a vyděšeně mžourala do žárovky. ,,Neboj se. Neublížím ti." podíval se jí do obličeje a pohladil ji. ,,Jestli budeš chtít ,tak mi řekni. Vážně bych měl o tebe zájem.." přejel pohledem po jejích křivkách a usmál se. ,,Tak ahoj." kývl směrem k ní.

Stála u stromu a pozorovala kluky ,jak jdou k ní. Mrholilo ,jemný deštík se jí zachytával na řasách a stékal z očí po tvářích. Nebylo poznat jestli pláče nebo jsou to jen kapky vody. ,,No ,čau! Tak už jsem to slyšel! Paráda ,ne?" přiběhl s nadšením Lucas a políbil ji na tvář. ,,A kdy to uděláte? Nevíš?" zajímal se nedočkavě Steve. Zavrtěla hlavou. ,,Tak se s ním běž domluvit. Dneska má koncert ,tak až dohrajou ,tak za ním běž a navrhni den. Co nejdříve ,jasný!?" uchopil ji za rameno. ,,Jasný!" odsekla.

,,Díky lidičky ,byli jste skvělý!" ukončil Mike koncert a zaběhl se svou skupinou do zákulisí. Rotter vyhledala Chestera a nerozhodně se vydala k němu. Právě se utíral do ručníku. Na hlavě mu trčelo červené číro. Bála se ho teď ještě víc. ,,Ahoj Ro!" zamával ,když ji zahlédl a popoběhl k ní. ,,Ahoj.. Chtěla bych si s tebou domluvit den ,kdy to uděláme. Máš čas?" Široce se usmál. ,,Ty o tom mluvíš ,jako o prohlídce u doktora. Neboj ,tohle bude příjemný." mrkl na ni a vesele ji políbil. ,,Mám radost!" vysvětlil své jednání. ,,Pojď za mnou." chytil ji za ruku a odváděl si ji k sobě do šatny. Zalekla se. Přece to nebudou dělat teď hned?! Když byli v šatně ,zamkl dveře. ,,Posaď se." usmál se a ukázal na pohovku. Posadil se a stáhl ji vedle sebe. Nervozně se na něj podívala. Nahnul se k ní a vášnivě ji políbil. Své prsty zaťal do jejích vlasů a nechal se unášet. Když ji přestal líbat ,zasněně se na ni podíval. ,,Co třeba zítra?" ,,Jo ,to by šlo." Sklonila odevzdaně hlavu. ,,Tak fajn." promnul si Chester ruce. ,,Ale musíš mi za to něco dát.."řekla do ticha. ,,Chceš peníze?" zeptal se naivně. Zastyděla se. Připadala si ,jako laciná prostitutka. ,,Ne, chci hudební kompozici připravovaných singlů Crazy Town a fotky ,jak spolu spíme.. Na památku!." zahleděla se mu do očí. ,,Ale to já nemůžu.." zavrtěl nechápavě hlavou. ,,Pak já taky nemůžu." zvedla se. ,,Ne, počkej!" řekl a stáhl ji k sobě na klín. Tiskl se k ní a přejížděl rty po jejím obličeji. ,,Seženu to. Dostaneš to.. Sejdeme se zítra a já ti všechno dám." políbil ji jemně na ústa.

,,Zítra? Až zítra!" zavrčel mrzutě Steve. ,,Je to nejbližší termín." namítla. ,,A proč né dnes?" obrátil se na ni Lucas. ,,Asi už něco má!" procedila mezi zuby. ,,Dobře ,tak zejtra ,ale jestli zklameš!! Musíš to udělat ,rozumíš?!" chytil ji Lucas za bradu. ,,Až moc." zašklebila se. ,,A co fotky ,budou?" zajímal se Steve. Kývla. ,,Už se těším ,jak mu vytřem zrak!" stiskl ruku v pěst a usmál se.

Zaťukala na dveře hotelového pokoje. ,,Ahoj!" vykoukl z nich Chester. ,,Pojď dál!" přivítal ji nadšeně a zavedl do obýváku. Měla na sobě bílé ,skoro průsvitné šaty a Chester se neudržel ,aby je nepochválil. ,,Moc ti sluší." usmíval se a nalíval víno. ,,Tak na naši noc." řekl a připil si s ní. Pak ji zavedl do ložnice. ,,Tady to je." ukazoval jí kompozice. Zadívala se na něj a shodila ze sebe šaty. ,,Tak tady jsem já.." zašeptala nervozně. Chester k ní nadšeně přišel blíž a obejmul ji kolem pasu. Byla jen ve spodním prádle a i toho se ji chystal zbavit. ,,Jsi krásná." šeptal jí do ucha a prsty se zaplétal do jejích jemných vlasů. Přejížděl rukama po jejím těle a jeho vzrušení rostlo. Cítila to. Tiskl ji k sobě ,tak vášnivě ,že i přes jeho oblečení cítila jeho horké tělo. ,,A co ty fotky?" zeptala se a snažila se ,aby ji uvolnil ze svého sevření. ,,Našel jsem něco lepšího." řekl a rozepínal jí podprsenku. ,,Budeš to mít všechno na kameře!" dodal a pomalu z ní sundával bílá tanga. Zablýsklo se jí v očích při jeho slovech a vesele ho obejmula kolem krku. Vzal ji do náruče a položil na postel ,jako by byla jeho nejdražší poklad. Pak ze sebe shodil oblečení a vrhl se k ní. Přitiskl se k ní a hladově ji políbil na ústa. Odtáhla se a vyděšeně se mu podívala do očí. Stále měl na hlavě své oblíbené rudé číro. Uvědomila si ,že ač ji to straší ,vypadá v tom nádherně. ,,Ty se mě bojíš?" zeptal se jí a dlaněmi přejížděl po jejích bocích. Zavrtěla hlavou a z oka jí skanula slza. ,,To je dobře."usmál se a slíbnul jí slzu z tváře.

Steve a Lucas brzy ráno stepovali před hotelovým pokojem. Konečně se dveře otevřeli. ,,Tak jak?" zeptal se jí Steve a cpal se do dveří. ,,Tiše ještě spí!" položila si prst na ústa a vpustila je dovnitř. ,,Vlez si k němu nafotíme ještě nějaké fotky!" přikázal jí Lucas a vyndaval z kapsy foťák. Dívka poslechl a zalehla vedle Chestera. Párkrát ho obejmula a Lucas je radostně vyblejskl fotoaparátem. ,,To bude paní Benningtonová čumět!" zašeptal se smíchem Steve. ,,Tak jaké to bylo?" zeptali se ,když byli opět u dveří. ,Nestarejte se!" zavrčela a narvala jim do náruče kompozice a kazetu ,s jejím poprvé'. Zavřela za nimi tiše dveře. V obýváku mu napsala vzkaz a vložila ho do obálky. Vešla do ložnice a zahleděla se na něj. Lehce oddechoval po probdělé noci. Nahnula se k němu ,políbila ho na ucho a řekla plačtivě. ,,Odpusť mi." pak se odvrátila. Na postel položila obálku s bílou orchidejí a odešla z pokoje. Venku už na ni čekal Steve s Lucasem a nedočkavě střádali své plány.

Chester se probudil a chtěl Ro obejmout. Když sáhl do prázdna ,udiveně zvedl hlavu. ,,Rotter?" zaznělo pokojem ,ale nikdo se neozval ,jen hodiny na stěně tiše tikaly do rytmu jeho bušícího srdce. Jeho pohled se zaměřil na bílou orchidej. Přivoněl si k ní ,připomněla mu vůni Rotterina těla. Pak vzal obálku ,nedočkavě ji otevřel a nahlas četl. ,,Děkuji Ti za nejkrásnější noc v mém životě. Nikdy na tebe nezapomenu. Rotter." Vzdychla pomalu se vyhrabal z postele.

,,Ten hošík je dobrej!" upozorňoval je Steve a z očima přilepenýma na obrazovce pojídal popcorn. Ro ,Steve a Luc seděli v bytě a dívali se na Rotterinu kazetu. ,,Je to hotový porno!" rozplýval se Lucas. ,,Ste nechutný!" zvedla se pobouřeně Rotter a vypla video. ,,Co děláš? Dej to tam!" spustili na ni kluci. ,,Ne! Já se na tý kazetě miluju se ženatým mužem ,je to docela krutý ,když to ještě vy dva musíte komentovat!" seřvala je a vzala si kazetu k sobě. ,,Tak bez komentářů ,jo? Ale dej to tam! Chceme se dívat ,jak jste si to rozdali!" zubil se Lucas. Ro se po něm ohnala. ,,Tak jo ,už mlčím." vzdal to. ,,Tak já už půjdu ,kazetu jste viděli ,že je to tam doopravdy ,tak ted letím!" řekla a obouvala si boty. ,,Ale tu kazetu taky necháš." zvedl se Steve. ,,Ani náhodou! Ještě by jste se na ni koukali." ,,Rotter ,musíš ji tu nechat.. Co když se ztratí!" sápal se po ní Lucas. ,,Neztratí ,dám na ni pozor!" řekla ,vyběhla z jejich bytu a zabouchla jim dveře před nosem.

Chester stál v zákulisí a vyhlížel Ro. Konečně ji uviděl. Mířila k němu. ,,Ahoj!" pozdravil ji a rychle ji obejmul. ,,Nech toho!" snažila se ho odstrčit. ,,Proč jsi tak rychle ráno zmizela?" ,,Uvědomila jsem si ,že jsem s tebou nikdy nic neměla mít!" odtáhla se od něj. ,,Proč?" zesmutněl. ,,Protože jsi ženatý!" vyjekla a odběhla.

,,Kde se ,sakra, flákáš?" vyjel na ni Lucas. ,,Nemohla jsem dřív ,Chester si mě odchytil!" řekla a nenávistně se jí blýsklo v očích. ,,Proč? Už se s tebou přece vychrápal." rozhodil nechápavě rukama Steve. ,,Tak proč?" zadíval se na Rotter. Jen pokrčila rameny a vryla svůj pohled do země. ,,Tak se od něj drž dál!" poradil jí Lucas nevrle a chytil ji zezadu za krk. ,,Rozumíš?" sykl. ,,Nech mě!" vykřikla ,vymanila se mu a rozběhla se pryč.

Chester se opíral o plot a prohlížel si okolí. Najednou zbystřil. Uviděl Rotter ,utíkala ke koncertní hale. Rychle se odlepil od plotu a nepozorovaně běžel za ní. Když byla skoro u dveří ,chytil ji ze zadu kolem pasu. Vyjekla a snažila se vymanit z jeho náruče. ,,Nech mě ,Lucasi!" vykřikla a snažila se protivníka kopnout. Neviděla mu do obličeje ,najednou jí položil ruku na ústa a utišil ji. ,,To nic ,to jsem já." zašeptal jí Chester do ucha a Rotter si oddechla. Zatáhl ji do dílny vedle haly a posadil ji na stůl. ,,Rotter!" zašeptal a zahleděl se jí do očí. Pohrával si s jejími vlasy a lehce jí líbal na ústa. Obejmula ho a zatínala mu nehty do zad a do krku. Chester zavzdychal a sesadil ji ze stolu. ,,Chazzy.." vydechla a opřela si hlavu o jeho rameno. Hladil ji po vlasech. Pak se sklonil a vášnivě ji políbil. Odtrhla se od něj. ,,Nech mě." řekla a šla ke dveřím. Chytil ji za ruku a přitáhl ji k sobě. ,,Co se zase děje?" ,,Nic.. Jen mě nech jít!" zadívala se mu pobouřeně do očí. ,,To asi nepůjde!" zavrčel a začal si sundavat svůj bodcový obojek a náramky. Zmateně poodešla. ,,Chci tě!" vydechl a přitiskl ji k sobě. ,,Nech toho, Chazzy!" snažila se od něj odtáhnout. Rozhlédl se kolem ,v rohu na zemi ležela matrace. Začal ji laskat ústy na krku a odnášel ji i s jejími povzdechy k matraci. ,,To nesmíme!" vzepřela se ,když už ležela na zádech. Něžně ji uchopil za ruce a přitlačil je k zemi. ,,Lásko ,potřebuju tě." řekl a ztrácel se v jejích blankytných očí. ,,Jsi ženatý. Jsi ženatý. Jsi ženatý!" výskala ,když z ní pomalu svlékal oblečení. Zlíbal každé místo na jejím těle. ,,Chci tě!" zašeptala a nedočkavě z něj začala rvát šaty.

,,Rotter ,máš u sebe ještě tu svojí porno kazetu?" mrkl na ni Steve. ,,Jakou porno? Jo ,to moje poprvé! No ,je hezký ,jak tomu říkáš. Mám ji u sebe." zašklebila se a poposedla si na pohovce. ,,Tak udělej kopii a pošli ji Benningtonovo ženě.. A nezapomeň tam přidat i ty fotky!" oznámil jí Lucas a nedočkavě přecházel po místnosti. ,,Jeho ženě Samanthě?" zopakovala ohromeně Ro. ,,Jo ,vždyť jsme to měli v plánu!" obrátil se na ni nechápavě Lucas. ,,No jo!" vzpomněla si Rotter a chytla se za hlavu. ,,Ale ,to mu zničí manželství.. Vždyť on má svou ženu rád.. Ublíží mu to." polkla a přeskakovala pohledem z jednoho na druhého. ,,Vždyť o to nám jde!" chytil ji Steve za rameno. ,,Ale proč mu vlastně chceme ubližovat?" zeptala se a nervozně si hrála s náramkem. ,,Protože ho nesnášíme!" zavrčel Lucas a nahnul se k ní. ,,Je ti dobře ,Rotter?" ,,Skvěle." řekla a zvedla se. ,,Jdu okopírovat tu kazetu." oznámila a odešla.

Lucas ,Steve a Rotter se tiše přikradli do haly. Všichni už odešli mimo ,skupiny Linkin Park. ,,Ro ,jsi návnada!" kývl k ní Lucas. Ona tedy vyběhla na pódium a kluci v závěsu za ní. Chester ji zpozoroval a pomalu popošel k ní. ,,Rotter.. Miláčku!" vyndala z kapsy pistol a zamířila jí na něj. ,,Ro.." vydechl a vyděšeně na ni zůstal zírat. ,,Posaďte se všichni ke zdi." zavelela a podívala se na kluky. S úsměvem kývli a vytáhli také zbraně. ,,Ro ,co to děláš?" vrtěl nechápavě Chazzy hlavou. ,,Sklapni Benningtone!" zahučel Steve a zamířil mu zbraní mezi oči. Rotter zpanikařila. ,,Klid Steve ,to zmáknu." řekla a snažila se ho dostat s Chesterovi blízkosti. ,,Já ho zastřelím!" přidal se Lucas a vystřelil na Chestera. Ten sebou trhl. Střela se zavrtala vedle jeho ramene. Tiše vyjekl a vylekaně se zadíval na Ro. Jeho strach jí rval srdce. Obrátila svou pistoli k Lucasovi a zamířila na něj. ,,Rotter.. Co blbneš?" vykoktal a střídavě začal mířit na Chestera a na ní. Rotter zmáčkla spoušť. Z pistole se vydral hlasitý výstřel a kulka proletěla Lucasovi paží. Bolestí upustil zbraň. Steve se otočil a střelil mu pistolí mezi oči. Lucasovo tělo padlo bezvládně k zemi. Rotter to zmateně pozorovala. ,,Stejně jsem ho neměl rád." ušklíbl se Steve a zamířil na Rotter. Než se vzpamatovala ,střela se jí bolestivě zavrtala do břicha. ,,Ro!" vykřikl Chester ,když se skácela k zemi. Z úst se jí řinula krev. Steve k ní přišel a díval se na ní z výšky. ,,Láska je hrozná věc ,Ro. Měla jsi jen odvést svůj úkol ,ne se do něj zamilovat!" odpověděl a zamířil jí pistolí mezi oči. Ozval se výstřel a Steve se svalil na ni. Těžce vydechla a rozhlédla se kolem. Téměř za Stevem stál vyděšeně Chester a v rukou držel pistol.

,,Bude to dobrý." šeptal jí Chester ,když ji nakládali do sanitky. ,,Ne ,nebude." Řekla tiše. ,,Tohle už si na vždycky ponesu sebou. Děkuju za ..." podívala se na něj. ,,Není zač.Neboj ,všechno se spraví!" usmál se. ,,Chazzy.." zahleděla se na něj. ,,Víš ,co znamená Rotter?" zavrtěl hlavou. ,,Podrazák.. Tak na to nezapomeň." řekla ,sanitáři ji naložili a odjeli. ,,Co tím myslela?" zeptal se Rob. Chester jen nechápavě pokrčil rameny a díval se za odjíždějícím autem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář