Jdi na obsah Jdi na menu
 


,,Tak si s tím sakra mákni!" zavrčím na svojí sestru a mám sto chutí jí kopnout. ,,Tak co mám sakra dělat! Je tu hodně kanálů!" otočí se na mě a vysune špičáky na důkaz své obrovské zloby. ,,Tak lítej ,ty blboune!" zasyčím prudce a vznesu se do výše. ,,No jo furt!" ozve se mi za zády. Slyším jak se Xerry vznese a pak zase těžce dopadne. Následuje velká rána a pak jen nadávky. ,,Ja se na to do háje vykašlu! Co tam pořád děláš?!" zamířím svůj pohled na ní. Zase zdržuje! ,,No co tu asi dělám?! Sbírám třešně!" ozve se pode mnou ,kde se wampirka snaží dát zase dohromady. Pak zakleje. ,,Někdo mi přivázal nohy provazem ke stromu! Proto jsem spadla!" Ušklíbnu se. ,,Kdo by to asi mohl bejt? Přece Zin! Ten spratkovskej skřet!" ,,Až ho chytnu ,udělám z něho párátka!" ,,Hele ,přestaň se dohadovat ,co mu uděláš a pohni nebo uvidíš ,co já udělám s tebou!" mrknu na Xerry a dívám se ,jak se zvedá ,když v tom kolem prosviští malý skřet a podkopne jí nohy. Už zase leží na zemi. ,,Já ho zabiju!" zaječí a já úpěnlivě vzdychnu. ,,Já se dneska snad nenajím!" Nechám Xerry ,ať si nadává a letím za skřetem. Když ho dohoním popadnu ho za uši a vytáhnu k sobě. ,,Hele ty malej hajzlíku!" ,,Hehe!" zachechtá se a hryzne mě do nosu. ,,Jáů" zařvu a samozřejmě ho pustím. Xerry se na zemi válí smíchy. ,,Fakt vtipný!" zašklebím se a slibuju Zinovi pomstu na jakou nezapomene. ,,A teď už bychom mohli letět ,ne?" podívá se na mě Xerry. ,,Hej.. Baknaid! Slyšíš mě!" strčí do mě. Nějak ji nevnímám. Celou dobu zírám na člověka s rudými vlasy ,piercingem na rtu a kaštanovýma očima. Slintám nad jeho postavou a v hlavě se mi zatemňuje čím dál víc. Tuhle romantiku ,ale přeruší Xerry ,když mi vrazí loktem do břicha. ,,Spíš ,vole?!" ,,Nespím!" vzdychnu a skácím se k zemi. ,,Chestere ,poběž! Už tam jsou!" ozve se někdo za stromem a odláká můj objev pryč. ,,Tak Chester.." vzdychnu a oči se mi mlží láskou. ,,A tak to vypadá ,když se ďábel zamiluje.." zašklebí se segra a vrazí mi pohlavek. ,,Hele makej. Na nějakou romantiku nemám čas!" ,,No jo.." fňuknu a ohlédnu se po Chesterovi. Když dobýhám za Xerry ,tak mi Zine podkopne nohy a já upadnu na silnici. ,,Já toho skřeta zabiju!"

Sedím na stromě a vyhlížím Chestera. Segra se šla poohlédnout po novém jídle a Zine snad už chcípnul. Ale raději si budu dávat pozor. Najednou spozoruju Xerry ,jak se motá po nebi a padá k zemi. Rychle vylítnu ze stromu ,čímž si zapresuju malou větvičku do zadku a zanadávám ,když mi skřet vleze na záda. ,,To bude jízda!" zaječí a chytí mě za vlasy. Letím střemhlav dolů ,abych ho setřásla a navíc vyhlížím segru ,která si nejspíš dá na držku. Sáhnu si z hlavu a chytím skřeta za jedno dlouhé ucho a snažím se ho schodit. ,,Che! Checheche!" směje se mi do ucha a škrtí mě. Náhle si všimnu stromu a hlavně větve! Zamířím tam a rychle se skloním. Skřet se rozmázne na větvi. ,,He ,ty dežo!" ukážu pěstí a letím za Xerry. ,,Wampíre jeden bláznivej ,co děláš?!" heknu na ni ,když letím vedle mě. ,,Baknaid.. On je nádhernej!" vzdychne. ,,Kdo?" vyvalím oči. ,,Ten kluk s rudýma vlasama.. Krásnou postavou.. Má oříškový oči a piercing." zasní se. Než stačí zpozorovat o co jde ,vrazím jí takovou facku ,že mě třikrát oblítne.

,,Chester je muj!" zaječím přes celou naší halu a vyskočím ke stropu ,abych se vyhla lampičce ,kterou po mě sestra hodila. ,,Neni tvuj! Chester je muj ,ty si nech skřeta!" ,,Cože?! Skřeta! Nikdy!" leknu se a zahledím na zelenýho Zina ,kterej se šíleně chechtá a rabuje nám ledničku. Všechno jídlo lítá po bytě. ,,Jo skřeta! Na Chestera nemáš! Je krásnej a bude milovat mě!" zařve Xerry. ,,Jen přes mou mrtvolu!" běsním. ,,Jak si přeješ ,ďáble!" promne si Xerry ruce a já vím ,že je zle. Začne po mě házet nože. ,,Si se zbláznila ,ne?" uskočím na poslední chvíli od letícího vzkazu. ,,Si řekla -jen přes mou mrtvolu- tak tě jdu zabít!" ,,To nemůžeš!" zase uskočím a vrazím do trámu. Skřet se popadne za břicho a smíchy se válí po zemi. ,,Ty exote!" hodím po něm nůž ,který před chvílí přilítl vedle mě. ,,Přece mě nemůžeš zabít!" zaječím a vztekle sleduju Zina ,který se cpe koláčky. ,,Nemůžu?! To teprve uvidíme!" ,,Moment! Mám řešení.. Hele je to neuvěřitelný.." ,,To teda je.." ,,Neskákej mi do řeči! No ,prostě jsme se zamilovali do stejnýho chlapa.." ,,Jo to mi došlo ,ale co s tím ,Bak?" ,,Prostě ho necháme ,aby si vybral." ,,Takže vybere si jednu z nás a s tou bude žít?" ,,Ale co když nebude chtít ,ani jednu?" ozve se Zin. ,,Ty drž hubu!" vyjeknem obě. ,,O.k.. Domluveno. Ale jak ho sem dovedeme?" podívá se na mě Xerro. ,,Prostě ho uneseme." pokrčím rameny.

,,A kde Chazzýk je?" ozve se Xerry. ,,Kde? Kde je?" směje se pištivě skřet. Xerry se otočí a nakopne ho do zadku. Zin nadskočí a vrazí do zdi. Na chvíli je klid. ,,To přece poznáme po čuchu." podívám se na ni. Vyrážíme ven ,kde po pěti minutách chytáme ten správnej směr a letíme si pro svýho miláčka.

Stojí na velkém podiu ,v ruce mikrofon a křičí. ,,No ,že by byl zrovna tichej se říct nedá.." ozvu se. ,,Hm.. To je jak mít dalšího skřeta v domě." poškrábe se Xerry ve vlasech. ,,Ale já ho stejně chci!" procedím skrze zuby a vyletím z chumlu fanoušků. Segra za mnou. Popadneme Chestera za ruce a hurá do oblak. Řve ,jak kdybychom ho na nože brali ,ale mi s ním přesto letím k nám.

Chester je připoutanej k trámu v našem bytě a smutně nás sleduje. Skřet pochoduje kolem něj.Své malé ruce má složené za zády. Vypadá jako starosta. Sem tam k Chesterovi natáhne svůj velký nos a čichne si. Pak se odvrátí a odfrkne si hlasité: ,,Fůůj!" Xerry vrtí hlavou a pozoruje Chestera z povzdálí ,protože pokaždé ,když se k němu přiblížíme ,tak začne ječet a Zin si začne svýma malýma dlaněma zacpávat uši a křičet ,že je to vražda. ,,A co teď ,když je to takový pako?" podívá se na mě Xerry. ,,Možná bychom mohli vyhodit skřeta.." podotknu. ,,No to jo.. ale teď mluvím ohledně Chazze. Co s ním?" ,,No ,ať si vybere." pokrčím rameny. Obě k němu přijdeme blíž ,zatím nekřičí ,ale chystá se na to. ,,Ahoj..Hehe.." uculuju se ,protože když se zahledím do jeho hnědých očí ,podlamují se mi kolena. ,,Vyber si jednu z nás za svou lásku.. A my tě pustíme!" zazubí se zvesela Xerry. ,,Fůůj!" ozve se skřet. To už wampirka nevydrží ,chytne ho za uši a schová ho do mrazáku. ,,Tam zmrzne." podotknu. ,,No právě!" pohodí sestra hlavou. ,,Tak co?" opět vycení své zuby. ,,Pomoc!" zaječí Chester a z ledničky se ozve: ,,To je vražda!" Zvednu oči v sloup. ,,Tohle je šílený! No tak si vyber!" obořím se na našeho idola. ,,Tak mi někdo pomozte!" zavřeští on. Zin z ledničky drkotavým hlasem zapiští. ,,Zabte ho!" ,,Asi jo." promne si Xerry ruce. ,,Hele.. Tohle nemá cenu. Ten Chester je pako.. Raději ho pustíme ,ne?" otočí se na mě. ,,Hm.. Tak jo. Chceš k tomu něco říct ,Chazzy?" ,,Pomoc!" zařve mohutně. Otočím se k ledničce. ,,Mamí!" řve zevnitř skřet. ,,Tohle je ,ale vážně šílený. Tak už ho rozvaž!" strčím do Xerry. Jedním pohybem Chazzyho rozváže a umožní mu tak rychlí úprk. Se svěšenými rameny za ním koukám. ,,Neboj ,on se vrátí." podotkne se smíchem Xerry. Musím se smát ,přeruší mě ale hluk ,který z ledničky vychází. Ze dveří se vyrabuje skřet s motorovkou v ruce. ,,Hihihi!" zašermuje s ní ve vzduchu a vrhne se po nás.

-věnováno Zinovi-

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář