Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápisek 1.

.: Jaxme poznali Linkin Park :.

Úterý 1.1.2005

6,00
Ještě jsem se ani pořádně neprobudila a už s Terry stepuju před Leoniným domem a čekám až se uráčí přijít sem k nám. Zívám únavou a opírám seo Terku ,která pořád žertuje. Na to ,že je tak brzy ráno má nezvykle dobrounáladu.

8,00
Leona ještě není sbalená! Sedíme u ní v obýváku ,kecáme s její mamkou o zubní protéze její babičky a Leona lítá kolem a shání zrcátko ve tvaru srdce ,silonky ,natáčky ,plyšáka (!) a další pro mě nepotřebný krámy. Trvá jí to pěkně dlouho!

9,00
Už k nám přišla i Zízígirl. Vlastně se jmenuje Zina ,ale mi jí říkáme takhle. Sedí tu s námi a pije kapučíno. Všechny tři naštvaně pozorujeme Leonu ,jak rve poslední hadry do svýho ,už tak narvanýho, báglu. ,,Tak ,můžeme jet!" řekla konečně větu ,na kterou jsme s Terry čekali už téměř čtyři hodiny! Vyvalili jsme se ze dveří a naskákali do mýho auta. Terka si sedla vedle mě a vytáhla mapu. ,,Jedeme! Zamávejte naší díře a jupí do světa!" hořekovala Zízí ,vykláněla se z okna a mávala kolem.

9,30
Leona vytáhla vonavku a zasmradila celej vnitřek auta. Větráme ,co to jde ,ale stejně se dusíme vůni Tchai-ve 4.

9,40
Tak jsme vyvětrali. Musím zajet na benzínku. Leona potřebuje na záchod!

9,50
Jedeme od benzíny. Leona do auta narvala párset časopisů ,baget a limonád. Jsem zvědavá ,kdo mi pak vyčistí auto. Já ani moje kámošky totiž neumíme jíst bez nepořádku.

10,30
Dojedli jsme jednu bagetu a Terka si otevřela limonádu ,kterou mi polila celou palubní desku auta. Lepí to tu hrozně! Leona se sápe po časopisech ,chce nám předčítat ty věčně nudný žvásty o modě ,který mě ,Terry ani Zízígirlnezajímají.

12,00
Leona nám čte modu. Padám nudou!

13,00
Leona nám pořád čte! Cvokatím! Začínám přemýšlet ,jak by vypadal semafor na křižovatce ,kdyby měl na sobě růžovou flanelovou košilku s bleděmodrými tříčtvrtáky. Podle mého -příšerný vkus pro semafor!

13,30
Leona přečetla jeden časopis o modě. Začala číst další!

14,00
Časopisy letěli z okna. Leona je smutná ,nemá co číst. My slavíme!

16,00
Konečně jsme dojeli do města ,kde budeme na prázdninách! Ted už jennajít dům ,ve kterém bydlí můj strejda.

16,10
Stojíme u strejdy přeed domem. Já jsem ,ale dobrá! Jdeme dovnitř!

16,3
Nejdeme ,je zamčeno. Budeme muset počkat ,až se vrátí. Obsadili jsme schody a kecáme.

22,00
Usnuli jsme na schodech. Muj strejda už se vrátil a není sám! Pozval nás všechny dovnitř. Hodili jsme si bágly do návštěvnického pokoje a zdrhali doobýváku číhnout se ,co to je vlastně za návštěvu ,v tý tmě nebylo vůbec nic vidět. Vběhli jsme do obýváku a zkameněli. Uplně vidím na Terce ,jak se drží ,aby nešla do kolen. Leona se Zízígirl stojí za náma s otevřenými ústy a čumí. Já sotva dýchám! Na pohovce před náma se rozvalujou borci z Linkin Park! Brad s Joem a Mikeem po nás obaveně pokukují ,ale ostatní jsou fakt cool! Hlavně Chester. Chladným ,skoro pohrdavým pohledem si nás prohlíží. Terry je zněj mimo..Miluje ho ,tak je to jasný. Já po něm vlastně taky jedu ,ale tady. Vypadá tak drsně ,ten tupý výraz v jeho očích ,kterýma si nás s odporem prohlíží! Ten mrzivý usměv na rtech. Spíš mám z něho strach. ,,Tak se posadte.." nabídl nám muj strejda. Společně s Leou a Zízí si sedám na bobíky. Terry si sedá vedle Linkinů na pohovku a přiblble se usmívá. Nejspíš si to ani neuvědomuje. Chester si nás začal pozorněji prohlížet. Když se podíval na mě těma svýma krásnýma očima plnýma smutku ,nevím z jakého důvodu, jako by mi přestalo být srdce ,nemohla jsem se ani nadechnout. Vzpamatovala jsem se ,až když stejným pohledem přejel po Terce. Whau!

22,15
Strejda mektá něco nepochopitelnýho o záchraně Samanthy ,Chesterovo starý ,která už je rok po smrti a zamotává do toho nějakej stroj a nás. Vůbec nestíhám poslouchat. Visím pohledem na Chazzovi a ten se střídavě ,stále pohrdavě ,díva na mě a na Terku.

22,30
Dostali jsme od strejdy nějakej papír a pak nás vyhnal do hajan. Já téměř beze slov a pořád ohromeně jsem se ještě nestačila vzpamatovat. Všem jsme popřáli všem dobrou noc a vypotáceli se do našeho pokoje. Tam jsem sebou třískalna postel a nevnímala.

Zápisek 2.

.: A sakra! :.

Středa 2.1.2005

10,00
Strejda vběhl do našeho pokoje. Začal vařečkou mlátit do starýho hrnce.Samozřejmě tím vyrobil víc hluku než možná tušil ,ale nás to maximálně vyděsilo! Zízígirl se posadila na posteli tak rychle a neohrabaně ,že hlavou vrazila do lampičky. ,,Tak stávat!" hulákal strejda do svýho dementního bubnování. Narazila jsem si polštář na hlavu a rozhodla se tenhle budíček ignorovat. Holky tovzdali a tak lezli dolu. Leželi jsme na palandách. Nade mnou byla Terka ,která mi dost nešokovně přistála na břiše. A Zízí ,nad kterou spala Leona ,chytla kopanec do obličeje. Začala polštářová bitva. Nejdřív jsme se vrhli na sebe a pak jsme se snažili domlátit. Do pokoje k nám vešel raper Linkin Park. Mike seopřel o dveře a šklebil se na nás. Zízí se neovládla a mrskla po něm polštářkem. Uhnul a zamračil se. ,,Tak tohle to si dovolovat nebudeš ,holčičko!" řekl akopl do polštáře. Všichni jsme ztichli. Strejda se zvedl ze země a odešel společně s Mikeem pryč. Sedla jsem si na postel a podepřela si hlavu. Kámošky se začli pomalu převlíkat a chystat na svačinu.

11,00
Stojím před koupelnou a čekám až Leona laskavě vypadne ven. Konečně vyplula i s tou svou smradlavou vůní Tchai-ve 4. Nejspíš nás tu chce udusit.

11,30
Sedíme v kuchyni a Linkin Park si nás neskrývaně prohlíží. Chester výhružně kouká po mě a Terry. O co mu jde?! Nemůžu se kvůli těm jeho pohledům najíst.. Stresujou mě a mě se klepou ruce tak ,že skoro vybryndám kakao z hrnečku. Zízígirl se tváří jako kakabus ,Linkini jí vůbec nesedí ,kord Bennigton. A to mu máme ještě zachranovat jeho zrovna mrtvou ženu ,nevím ,co jí topomůže ,když je mrtvá ,ale budiž. Samanthu zase nesnáší Terry. To taky nebude moc dobrý. Leona ,jak je u ní zvykem ,si lakuje nehty a nejspíš chce svéstPhoenixe. Já jí zastřelím!

11,40
U stolu sedím už jen já ,Rob ,Mike ,Phoenix a Leona. Ta si domalovala nehty a vyzývavě ,téměř zaláskovaně kouká na Farrella. Nikdy se ani nezmínila o tom ,že je do něj blázen!

11,45
Leona a Phoenix někam odešli. Drželi se při tom za ruce.. Sakra

12,30
Sedíme v obýváku a strejda znova rozebírá záchranu Samanthy. Zní to asi takhle: Vrátíme se do minulosti.. Vytáhneme Chestera z drog.. Pak ho seznámíme se Sam.. Budeme na něJ dávat bacha ,aby se znova nedal dohromady sdrogama.. Pak seženeme skupinu Xero.. Dáme ji dohromady s Chazzem a vytvoříme Linkin Park.. Pak najdeme Phoena a skupina bude celá.. Pak se vrátíme domu.. Ale musíme sebou vzít i Samanthu.. Jak to udělame? Do minulosti se dostaneme díky mýmu autíčku ,do kterýho strejda namontuje nějakej stroj nebo co... No a pak se tím stejným způsobem vrátíme domu s tou mrtvou ,vlastně ,když jí zachráníme před smrtí ,tak už živou Sam.. ,,To je pitomost." zhodnotila to se šklebem Zízígirl.Kývla jsem. ,,Je to kravina ,strejdo." Chester se na nás přitočil. ,,Já svou lásku chci mít tady a živou ,jestli to nedokážete ,tak vás nejspíš zabiju! Neštvěte mě a koukejte makat!" zavrčel a sebral se s Linkiny pryč.

13,00
Sedím na houpačce a přemýšlím o tom ,co nám Bennington řekl. Došlo mi ,že nejspíš Sam hodně miloval ,mrzí mě to.. Je to ode mě sobecký ,já vím ,jenže mě se tak líbí! Jsem do něho blázen a on se chová jako ta nejstudenější ledová kostka na světě! Když já jsem z toho špatná ,tak jak musí být Terce? O tom raději nebudu přemýšlet.

14,00
Dala jsem se jakžtakž dohromady a šla se podívat do garáže odkud se ozýval rachot ,jak při mučení jehnátek. Nakoukla jsem tam a málem omdlela! Linkin Park i s mým strejdou rozebírali moje drahý autíčko! Má mazda 626 skuhrala ,když jí do jejího železného motoru namontovávali nákýho parazita! ,,Co to je?!" vyjela jsem na ně. Sklidnil mě až Chesterův tupý pohled ,jako by se mi zavrtal až pod kůži. Zmateně jsem polkla a odešla z garáže.

14,30
Přišla jsem do našeho pokoje. Na posteli ležela Terry a brečela do polštáře. ,,Ter.." zacloumala jsem s ní trochu. ,,Ten ti za to nestojí.. Vždyt jede pomrtvý ženský.. Sám je už nejspíš taky pod drnem." mrkla jsem na ni. ,,Ale jájsem se do něj zamilovala!" spustila znovu a narvala svou hlavu pod polštář. ,,Terry.. Je ,jak ledová královna. Nech ho být.." domlouvala jsem jí. ,,Ale mě se tak líbí!" vyvedla mě z omylu. ,,Seš padlá na hlavu ,ne?" zeptala jsem se jí. ,,Víš ,co vypadni." doporučila mi a znovu napodobila pštrosa a zastrčila svou hlavu pod polštář.

14,40
Odešla jsem z pokoje a koho nevidím! Phoenix a Leona se vášnivě líbajna chodbě! Proboha ,kde to žiju? Do kterýho blázince jsem to zase přijela?!

14,45
Ježiš ,já viděla ,jak se Phoenix ,kámoš ledový královny ,líbá s mojí kámoškou! Musim to rozdejchat...

18,00
Je večeře. Všichni už tam sedí. Zase jdu pozdě. ,,Ahoj." pozdravila jsemje a sedla si vedle Mikea. Holky mě pozdravili a Chester mě zase probodl tím svým sexy chladným pohledem. Ještě ,že jsem seděla ,jinak by se mi podlomili kolena. Sakra ,takovej krásnej chlap a taková ledovka.. Je to marný. Jedu poněm uplně stejně jako Terry!

18,15
Uvědomila jsem si ,že toho člověka zbožnuju! Hrabu se tu vidličkou v šopském salátě a přemýšlím o tom ,jaký by to bylo ,kdyby mě políbil! Asi bychmu přimrzla k rtům ,jak je studenej. Ne ,nesmím na to myslet!

19,00
Co to tu sakra dělaj? Doslova nás zkouší ,jestli známe jejich písně ,dvd ,životopis.. Prej ,abychom jim v minulosti pomohli a další takový keci. Připadám si ,jak ve škole a už jen čekám ,kdy Terka dostane poznámku za svádění ledový královny (to je Chazz). Úplně na něm visí očima a Chazzy se jen tupě dívá na obraz za náma. Psicho!

23,00
Všichni jsme prošli testem od drsných hochů po svým. Já naštvaně odpovídala jenom jo nebo ne. Terry ,která byla uplně mimo ,bud kývala nebo ze sebe dokázala ještě dostat jména členů ,ale nic víc. Leona flirtovala a cucala si přitom nehty ,no děs. Zízígirl se křenila. Byla ještě pořád naštvaná na Mikea ,jak ji uzemnil ,když po něm hodila ten polštář.

23,50
Vyhnali nás do postele jako malí parchanty! Normálně nás vyhnali a donutili hupsnout do postele! To není možný ,zachází se tu se mnou ,jak s pětiletym děckem..

23,55
Právě nás přišel zkontrolovat Ledovec Bennington. Ta studená kostka procházela chvíli po pokoji ,samozřejmě jsme všichni dělali ,že spíme. a pak se nahnul nad Terry a dal jí pusu! Než jsem se dostala z udivu líbnul na tvář i mě a pak i Leonu a Zízígirl taky! Když zavřel dveře ,všechny jsme vydechli udivem ,,Whau!"

 Zápisek 2.

.: A sakra! :.

Středa 2.1.2005

10,00
Strejda vběhl do našeho pokoje. Začal vařečkou mlátit do starýho hrnce.Samozřejmě tím vyrobil víc hluku než možná tušil ,ale nás to maximálně vyděsilo! Zízígirl se posadila na posteli tak rychle a neohrabaně ,že hlavou vrazila do lampičky. ,,Tak stávat!" hulákal strejda do svýho dementního bubnování. Narazila jsem si polštář na hlavu a rozhodla se tenhle budíček ignorovat. Holky tovzdali a tak lezli dolu. Leželi jsme na palandách. Nade mnou byla Terka ,která mi dost nešokovně přistála na břiše. A Zízí ,nad kterou spala Leona ,chytla kopanec do obličeje. Začala polštářová bitva. Nejdřív jsme se vrhli na sebe a pak jsme se snažili domlátit. Do pokoje k nám vešel raper Linkin Park. Mike seopřel o dveře a šklebil se na nás. Zízí se neovládla a mrskla po něm polštářkem. Uhnul a zamračil se. ,,Tak tohle to si dovolovat nebudeš ,holčičko!" řekl akopl do polštáře. Všichni jsme ztichli. Strejda se zvedl ze země a odešel společně s Mikeem pryč. Sedla jsem si na postel a podepřela si hlavu. Kámošky se začli pomalu převlíkat a chystat na svačinu.

11,00
Stojím před koupelnou a čekám až Leona laskavě vypadne ven. Konečně vyplula i s tou svou smradlavou vůní Tchai-ve 4. Nejspíš nás tu chce udusit.

11,30
Sedíme v kuchyni a Linkin Park si nás neskrývaně prohlíží. Chester výhružně kouká po mě a Terry. O co mu jde?! Nemůžu se kvůli těm jeho pohledům najíst.. Stresujou mě a mě se klepou ruce tak ,že skoro vybryndám kakao z hrnečku. Zízígirl se tváří jako kakabus ,Linkini jí vůbec nesedí ,kord Bennigton. A to mu máme ještě zachranovat jeho zrovna mrtvou ženu ,nevím ,co jí topomůže ,když je mrtvá ,ale budiž. Samanthu zase nesnáší Terry. To taky nebude moc dobrý. Leona ,jak je u ní zvykem ,si lakuje nehty a nejspíš chce svéstPhoenixe. Já jí zastřelím!

11,40
U stolu sedím už jen já ,Rob ,Mike ,Phoenix a Leona. Ta si domalovala nehty a vyzývavě ,téměř zaláskovaně kouká na Farrella. Nikdy se ani nezmínila o tom ,že je do něj blázen!

11,45
Leona a Phoenix někam odešli. Drželi se při tom za ruce.. Sakra

12,30
Sedíme v obýváku a strejda znova rozebírá záchranu Samanthy. Zní to asi takhle: Vrátíme se do minulosti.. Vytáhneme Chestera z drog.. Pak ho seznámíme se Sam.. Budeme na něJ dávat bacha ,aby se znova nedal dohromady sdrogama.. Pak seženeme skupinu Xero.. Dáme ji dohromady s Chazzem a vytvoříme Linkin Park.. Pak najdeme Phoena a skupina bude celá.. Pak se vrátíme domu.. Ale musíme sebou vzít i Samanthu.. Jak to udělame? Do minulosti se dostaneme díky mýmu autíčku ,do kterýho strejda namontuje nějakej stroj nebo co... No a pak se tím stejným způsobem vrátíme domu s tou mrtvou ,vlastně ,když jí zachráníme před smrtí ,tak už živou Sam.. ,,To je pitomost." zhodnotila to se šklebem Zízígirl.Kývla jsem. ,,Je to kravina ,strejdo." Chester se na nás přitočil. ,,Já svou lásku chci mít tady a živou ,jestli to nedokážete ,tak vás nejspíš zabiju! Neštvěte mě a koukejte makat!" zavrčel a sebral se s Linkiny pryč.

13,00
Sedím na houpačce a přemýšlím o tom ,co nám Bennington řekl. Došlo mi ,že nejspíš Sam hodně miloval ,mrzí mě to.. Je to ode mě sobecký ,já vím ,jenže mě se tak líbí! Jsem do něho blázen a on se chová jako ta nejstudenější ledová kostka na světě! Když já jsem z toho špatná ,tak jak musí být Terce? O tom raději nebudu přemýšlet.

14,00
Dala jsem se jakžtakž dohromady a šla se podívat do garáže odkud se ozýval rachot ,jak při mučení jehnátek. Nakoukla jsem tam a málem omdlela! Linkin Park i s mým strejdou rozebírali moje drahý autíčko! Má mazda 626 skuhrala ,když jí do jejího železného motoru namontovávali nákýho parazita! ,,Co to je?!" vyjela jsem na ně. Sklidnil mě až Chesterův tupý pohled ,jako by se mi zavrtal až pod kůži. Zmateně jsem polkla a odešla z garáže.

14,30
Přišla jsem do našeho pokoje. Na posteli ležela Terry a brečela do polštáře. ,,Ter.." zacloumala jsem s ní trochu. ,,Ten ti za to nestojí.. Vždyt jede pomrtvý ženský.. Sám je už nejspíš taky pod drnem." mrkla jsem na ni. ,,Ale jájsem se do něj zamilovala!" spustila znovu a narvala svou hlavu pod polštář. ,,Terry.. Je ,jak ledová královna. Nech ho být.." domlouvala jsem jí. ,,Ale mě se tak líbí!" vyvedla mě z omylu. ,,Seš padlá na hlavu ,ne?" zeptala jsem se jí. ,,Víš ,co vypadni." doporučila mi a znovu napodobila pštrosa a zastrčila svou hlavu pod polštář.

14,40
Odešla jsem z pokoje a koho nevidím! Phoenix a Leona se vášnivě líbajna chodbě! Proboha ,kde to žiju? Do kterýho blázince jsem to zase přijela?!

14,45
Ježiš ,já viděla ,jak se Phoenix ,kámoš ledový královny ,líbá s mojí kámoškou! Musim to rozdejchat...

18,00
Je večeře. Všichni už tam sedí. Zase jdu pozdě. ,,Ahoj." pozdravila jsemje a sedla si vedle Mikea. Holky mě pozdravili a Chester mě zase probodl tím svým sexy chladným pohledem. Ještě ,že jsem seděla ,jinak by se mi podlomili kolena. Sakra ,takovej krásnej chlap a taková ledovka.. Je to marný. Jedu poněm uplně stejně jako Terry!

18,15
Uvědomila jsem si ,že toho člověka zbožnuju! Hrabu se tu vidličkou v šopském salátě a přemýšlím o tom ,jaký by to bylo ,kdyby mě políbil! Asi bychmu přimrzla k rtům ,jak je studenej. Ne ,nesmím na to myslet!

19,00
Co to tu sakra dělaj? Doslova nás zkouší ,jestli známe jejich písně ,dvd ,životopis.. Prej ,abychom jim v minulosti pomohli a další takový keci. Připadám si ,jak ve škole a už jen čekám ,kdy Terka dostane poznámku za svádění ledový královny (to je Chazz). Úplně na něm visí očima a Chazzy se jen tupě dívá na obraz za náma. Psicho!

23,00
Všichni jsme prošli testem od drsných hochů po svým. Já naštvaně odpovídala jenom jo nebo ne. Terry ,která byla uplně mimo ,bud kývala nebo ze sebe dokázala ještě dostat jména členů ,ale nic víc. Leona flirtovala a cucala si přitom nehty ,no děs. Zízígirl se křenila. Byla ještě pořád naštvaná na Mikea ,jak ji uzemnil ,když po něm hodila ten polštář.

23,50
Vyhnali nás do postele jako malí parchanty! Normálně nás vyhnali a donutili hupsnout do postele! To není možný ,zachází se tu se mnou ,jak s pětiletym děckem..

23,55
Právě nás přišel zkontrolovat Ledovec Bennington. Ta studená kostka procházela chvíli po pokoji ,samozřejmě jsme všichni dělali ,že spíme. a pak se nahnul nad Terry a dal jí pusu! Než jsem se dostala z udivu líbnul na tvář i mě a pak i Leonu a Zízígirl taky! Když zavřel dveře ,všechny jsme vydechli udivem ,,Whau!"

 Zápisek 4. 

.: Chytám pohodu :.

Čtvrtek 6.7.1991

7,35
Ohořelo mi celý přední sklo ,takže jen matně rozeznávám ,že jsme ten plot nejspíš minuli. Huráá! Dokonce se mi podařilo zastavit! ,,Co to je za hluk?" ozvala se ze zádu Zízí. ,,Co to může bejt?" otočila jsem se na ní. ,,Kombajn!" zařvala Terry. Před náma se fakt vynořil kombajn. ,,Ajajaj!" blekotala jsem udiveně a co nejrychleji zařadila zpátečku. Pak se otočila a fofrem odjela od toho kombajnu. ,,Sakra ,co dělá kombajn na letišti!" zaklela jsem a rozhlídla se kolem. ,,Háček spíš bude v tom ,že tohle není letiště." řekla Terry. Honem jsme vyskočili z auta. Stáli jsme uprostřed pole!

8,00
,,Vítejte v roce 1991 ,kdy je Chester ještě malej sfetovanej harant!" chodí okolo mýho auta Zízígirl ,hází rukama a směje se. Moc bych se divila ,kdyby nedostala od Terry facku. Terka totiž nesnáší ,když jejího miláčka někdo uráží. Už jsem to taky párkrát schytala ,když jsem si dělala srandu.

8,05
Já jsem říkala ,že se Terka neudrží. Zízí má červenou tvář a udiveně pomrkává po megatotálně naštvaný Terry.

8,10
,,Neví náhodou někdo ,kde jsme?" zeptala se Terry. ,,Ehm..V Arizoně..To vím určitě." kývla jsem. ,,Ale kde v Arizoně?" chtěla vědět Terry. ,,Vždyt vám to tvuj strejda všechno říkal. Tak jakto že to nevíš?" obrátila se na mě Leona. ,,Já jsem nedávala pozor! Zízí to ví! Že jo..Zíz?" ,,Já?? Já jsem se dívala z okna.. Nevnímala jsem co říká.. Byl vopruz sedět s nima v jedný místnosti a ještě poslouchat ty jejich keci. Proč si nedávala pozor ty?" vynadala mi. ,,Já jsem zapomněla!" odfrkla jsem a sedla jsem si do auta.


8,40
Kámošky už přešel vztek a nasedli ke mně do auta. ,,Prosim tě ,hlavněuž někam jed ,ty sklerotiku..Víte alespon ,co máme udělat?" popohnala mě Terry. ,,Ehm ,no ,zachránit Chazzyho od drog.. Ted bude. Ehm.." zakoukala se Zízí na papír ,kde jsme měli instrukce. ,,Ted právě fetuje!!" vyhrkla.

9,00
Jsme na silnici a jedeme k tomu klubu ,kde má mít Chester fetáckej výlet. ,,Mazej do vnitř!" vyhazovala mě Leona z auta. ,,Cože? Já mám lézt do toho pajzlu?! Pojdte někdo se mnou.." nehnula jsem se z místa. Nakonec jsem přesvědčila Terry.

9,20
Tak jsme se konečně navzájem dokopali do toho klubu. Všichni na násblbě čumí. No ,ani se nedivím.. Máme na sobě trička s Eminemem ,kterýho v roce 1991 ještě neznají.. A na víc kapsáče ,který se ještě nevyrábí.. No ,trochu jsme jim zamotali hlavu.


9,25
Pořád hledáme Chestera! Všichni tu mají dlouhý vlasy a kouří cigarety..Prostě pajzl!

9,45
Terry mě donutila lézt po čtyřech pod stolem a hledat tam Chestera.. Co jsem pes nebo co?!Takovej trapas!

10,00
Do klubu vlítla Leona ,vytáhla mě z pod stolu a obě nás dovlekla ven.Za klubem ležel Chester a svíjel se v křečích. ,,Co je??" zeptala se Terka udiveně a hned si k němu klekla. ,,Předávkování." řekla Zízígirl. ,,Co budeme dělat?" fnukala Loena. Vrhla jsem se k telefoní budce a začala volat sanitku.

10,10
Terry s holkama už zdrhli do auta. ,,Pomoc.." zaskuhral Chester. ,,To bude dobrý." klekla jsem si k němu a pohladila ho po vlasech. Takovej roztomilej teenager a vyroste z něj takovej nádhernej ledovec. To je prostě sedmej divsvěta.

10,25
Chester už frčí v sanitce do nemocnice a já projíždím městem. ,,Kam jedeš, Devli?" chce vědět Leona. ,,Hledám strejdovo dům ,ubytujem se tam.." řekla jsem. ,,Vážně myslíš ,že ti projde ,když se tam objevíš ,jako třiadvacetiletá holka a budeš tvrdit ,že jedeš na prázdniny?" podotkla Zízígirl. ,,To je pravda ,že v přítomnosti je nám 23 let ,ale tady ,milá Zízínko ,jsme opět pubertáci amě je třináct ,víš?" řekla jsem a kámošky se začali prohlížet.

10,35
Holky pořád ještě nemůžou uvěřit tomu ,že je nám let podle týhle doby. Mám z toho legraci.

10,40
Ještě větší legrace bude až mě chytnou policajti ,že ve třinácti řídím auto a já jim ukážu řidičák ,kde mi bude 23! No to bude sranda!

13,00
Sedím u strejdy v bytě a hádejte ,kdo bydlí na proti strejdovo domu? Přece melej Benník!

16,00
Terry sedí u okna a kouká Chesterovi dalekohledem do pokoje. Konečně ho přivezli. Zatím žije. ,,Kdyby umřel ,tak by nás v přítomnosti pěkně zrasil ,co?" mrkla na mě Leona a dál lepila na zed plakaty našich oblíbených borců ze schowbusinessu. Zvedla jsem hlavu a podívala se na ní. ,,Tobě ve třinácti vždycky tak hrabalo?" zněla moje otázka.

16,30
,,Schovává tam drogy! Schovává tam drogy!" vyšilovala Terka u okna a pořád byla přilepená k dalekohledu. ,,V noci tam vlezem a vezmem mu je." řekla jsem a pozorovala toho malýho fetáka.

18,00
Šla jsem se projít po domě a zamířila jsem do garáže.

18,05
Začala jsem řvát na celej barák! V garáži stojí moje milovaná motorka! Aleluja!

18,10
Vytáhla jsem ji ven. ,,Devli ,kam jedeš?" zastavila mě Terry. ,,Musim sena ní projet." ,,Ale.." zaprosila jsem a udělala smutný očička.

18,15
Terry neodolala a pustila mě! Ted si brázdim ulicema Phoenixu.. Překrásná minulosti ,děkuju!

22,10
,,Tak jak?" ptá se Zízígirl a nerovzně přešlapuje u okna. ,,Ještě nespí." oznamuje nám Terry smutnou novinu. ,,Ach jo! Kdy to škvrně chodí spát??" lehla jsem si na postel a dala si ruce za hlavu.

Zápisek 5

.: Když se daří ,tak se daří :.

Pátek 7.6.1991


3,30
,,Vstávej ,ty vole!" cloumala mnou Zízígirl. Zívla jsem. ,,Co je?" ,,Už usnul!" volala na mě Terry. ,,Vždyt já taky. Nechte mě spát!" převrátila jsem se na bok a zachumlala se pod peřinu.

3,40
Terry mě polila vodou! ,,Vstávej ,máme práci!" řekla. Chytla mě za ruku a rvala z postele. Zuby nehty jsem se držela a nechtěla se hnout. ,,No tak neblbni!" zatáhla a shodila mě z postele.

3,45
Bolí mě záda. Ta Terry mě jednou zabije!

4,00
Lezu k Chazzymu do okna po žebříku ,kterej se téměř rozpadá! Jestli spadnu paní Benningtonový do kytek ,co si pode mnou poklidně rostou ,tak mě umlátí motyčkou.

4,05
Málem jsem si dala na držku ,když mi podjela noha po tužce ,kterou má Chester vytelenou na stole. Ještě ,že mě Terry zachytila! Sice při tom málem spadla ze žebříku ,ale zatím mi nenadáva ,tak se asi nezlobí.

4,10
Jsme po tichu jako myšky a hledame Chazzuv fet.. Leona mi pořád šlape na nohy a já asi brzo vypěním ,ale musíme to najít.

4,15
Uklouzla jsem po Chesterovo skejtu a spadla k němu do postele! Hned rozsvítil a začal řvát. Já taky. Pak vyskočil z postele. Já taky. A pádil pryč. My taky! Vlítli jsme na žebřík a běžíme si to dolu. Zízígirl leze jako první. Zamotala se nějak do žebřin a natáhla se ,jak dlouhá tak široká ,do kytek pod sebou. Tu nad náma vykoukla z okna paní Benningtonová a začala nadávat. Seskočili jsme dolu ,sebrali ze země Zízígirl a postavili ji na nohy a už si to mažeme pryč.

4,40
Doběhli jsme hodně daleko ,konečně se posadili na lavičku a funěli jakolokomotivy.

4,45
Obrali jsme Zízígirl od kusů kytek a pleveli a snažili jsme se jí potěšit. ,,Alespon ,tam má vypleto.." řekla Terry a chytla jí za rameno. Zízí se na ni jen truchlivě podívala. ,,Tak myslím ,holky ,že tohle bylo naše první a největší fiasko!" řekla.

5,00
Vydali jsme se na cestu domu.

5,30
Asi jsme se ztratili ,přespíme na zastávce.

Zápisek 6

.: Menší kixnutí :.

Pátek 8.6.1991

11,00
Po dlouhý době jsme došli domu. Raději jsme ještě obešli celej blok ,abychom se vyhnuli Benningtonum a zapadli do svýho pokoje.

13,00
Tak jsme se všichni vystřídali v koupelně a ted jíme ,jak o závod. ,,Jeden neúspěch nás přece neodradí.." prohodila mezi doušky kakaa Terry. ,,Jeden neúspěch? To myslíš ten ,jak Devli hupsla Chazzymu do postele nebo ten ,jak Zízina zahučela do kytek jeho mámy? A to ještě nechci připomínat to ,jak Devli málem uklouzla po propisce!!" vytmavila nám to Leona. ,,A to ani nemluvímo tom ,jak jsi mě málem udupala!" řekla jsem a vrazila Leoně fakt mastnej pohlavek.

14,00
,,Hele ,u Chestera není nikdo doma.." mrkla na nás od okna Terry. Podívali jsme se na sebe a kývli.

14,05
Stáli jsme před domem a Terry čachrovala se zámkem. Po chvíli se dveře otevřeli. ,,Jak jsi to udělala?" nevycházela Leona z údivu. Terry se jen sebevědomě usmála a vešla do vnitř.

14,15
Zase jsme u Chestera v pokoji. Zízí se na mě významě podívala. ,,Nepřemýšlej o tom ,že se zase vyhajáš v jeho posteli!" Praštila jsem ji pravítkem ,který jsem našla u Chazze v šuplíku. ,,A podívejte ,co mám!" skákala radostí Leona a dělala rachot. ,,Pššt!" napomenula jsem ji a šla se podívat ,co našla. Byli tam první texty skupiny Gray Daze!! ,,Světovej objev..." vydechla jsem zasněně a dopřála si možnost pohladit je.

14,20
Texty jsme museli nechat ,kde jsme je našli. Zase hledáme ty zatracenýdrogy. Šla jsem se podívat do skříně u dveří. Ozvala se rána. To Zízí schodila poličku. ,,Sakra! Sakra!" klela a přitom se snažila dát vše na původní místo. Zakroutila jsem hlavou a tu se otevřeli dveře a vší silou mě praštili do obličeje.

14,23
To je ,ale zmatek. Všechno se točí. Všechno vidim čtyřikrát! Někdo mětahá za ruce a někam mě vleče. Přitom zase někdo ječí.. Vidim ,že jdeme ponějakých žebřících ,kdyby se všechno alespon netočilo. Ted jsem sebou někam švihla a šilhám kytičkám na stonky... Přijde mi to ,jak dívat se jim pod sukně.Raději zavřu oči..

15,00
Teda ,mám asi kocovinu a to mi na hlavě ještě raší boule velikosti Islandu! Až se vrátím ,tak toho Ledovce utluču dveřma!!!!

15,15
Holky jsou smutný ,že jsme nenašli ten fet. ,,Taky mě to mrzí." zažvatlala jsem a pokusila se posadit. ,,Ty raději lež." poradila mi s úsměvem Terka. ,,Tak to skusíme příště." mrkla na mě Zízígirl ,ale je vidět ,že je jim to fakt líto. ,,Co to máš v kapse??" zeptala se mě Leona. Sáhla jsem do kapsy a vyndala z ní malou šperkovnici. ,,Sebrala jsem jí ,když mě praštil ,asi šokem.." zastyděla jsem se. Ted vypadám ,jako zloděj! Terry jí ode mně vzala a otevřela ji. ,,Devli ,ty jsi zlatíčko! Podívejte!!" V tý šperkovnici bylo asi 10 ampulí fetu! ,,Tyjsi genius ,když tě někdo přizabije!" radovala se Zízígirl. ,,Příště tě těma dveřma uzemníme sami!" poskakovala kolem ní Leona. Holky si podávali tu šperkovnici a pořád nemohli uvěřit vlastním očím. Super!!!

16,00
Všichni jsme narvaný u okna a pozorujeme ,jak Chester lítá po pokoji a skoro si rve vlasy. ,,Chudák.." řekla jsem a zadívala se na něj ,jak je neštastnej. ,,Fetak!" odfrkla Zízígirl a odešla od okna.

17,00
Poplach! Poplach! Chester maže z domova někam pryč. Zízígirl byla v čudu. Terry se šla podívat po nějakejch cd a tak jsem tu zůstala sama s Leonou! ,,Leo ,honem.. Musíme za ním!" hodila jsem na sebe bundu. ,,Ale mě ještěnezaschl lak." setřela mě.

17,30
Běžím za Chesterem. Samozřejmě tajně a asi brzo vyplivnu plíce. Zatímco on si frčí na skejtu ,já musím po svejch!

17,45
Cestou jsem vrazila ,doslova vrazila ,do Terry. Obě jsme se váleli na zemi a cedečka kolem nás. ,,Co děláš!?" vyjekla a chytla se za nohu. ,,Chester." vypadlo ze mně. ,,Cože?" ,,Chester někam běží!" vyhrkla jsem . Ihned jsme vyskočili na nohy ,sebrali cd a znovu se hnali za ním. Zamířil na diskárnu a my za ním.

17,55
Sedíme na lavičce před diskárnou a podpíráme si hlavu. Na diskárnu nás nepustili ,protože nám je třináct! ,,Co budeme dělat?" ptám se sklesle Terry ,která se rozhlíží kolem. ,,Dělej pojd!" chytla mě za ruku. Co jí to zase blesklo hlavou?

Někdo mi zatukal na dveře pokoje. ,,Dále!" zahučím a schovám deník pod peřinu. ,,Ahoj ,to jsem já!" přispěchá ke mně Kar. ,,Tvoje mamka mě sem pustila." ,,Co potřebuješ?" ,,Kde máš deník?" ptá se natěšeně a sedne mi na postel. ,,Právě na něm hačáš." Utrousím a mrknu na peřinu. Karmen pochopí a deník vytáhne. ,,Jdeme číst!" výskne a skočí vedle mě.

18,00
,,Né! V žádným případě! Já po tom lešení nikam nepolezu!" protestuju a koukám se na železnou nestálou konstrukci ,která asi brzo spadne.

18,10
Lezu po tom lešení. Terry šplhá přede mnou a pořád mi říká. ,,Nedívejse dolu.." Tak se nedívám a pozoruju její podrážky.

18,30
Já už nechci! Zastavte toho šílence! Před náma je metr a půl daleko okno. ,,To přeskočíme." říká Terka a protahuje se. Přiblble jsem se na ní podívala. ,,To si děláš kozy?!"

18,35
Ona fakt skočila. Ted stojí na druhý straně ,jak machr a popohání mě.Terry ,jestli se zabiju ,tak ti něco udělám! Rozeběhla jsem se a skočila. Dopadla jsem na parapet okna a Terka už mě strká dovnitř. Já žiju!

18,45
Jsme dobrý ,dostali jsme se až na disko. Ted jen stačí najít Chazze mezi tou stovkou dalších pomatenců. ,,Pojd ,vsáknem se." strčila jsem do Terry a šla se vmísit mezi dav.

18,55
,,Nějak to nejde ,co?" pošeptala mi mezi pohupováním Terka. Nějak tunemůžem zapadnout a když se začnou hrát ploužáky máme spousta zajemců otanec. Terry je lajcky odmítá a já ,když mezi nimi spozoruji Chestera ,jdu hned k němu a chytnu ho za ruku. ,,Zatancuješ si?" zeptá se fetácky a když kývnu ,že jo ,div mi neulítne ,jak je hrdej a štastnej. Ostatní týpci závistivě počumujou a Chesterovo sebevědomí stouplo tak o tisícovku.

19,00
Tak už jsem se od něj odlepila a ted srkám limonádu. Terka mě sleduje ,jak ostříž. Proč?

19,45
Chester mizí z dýzy a mi ženeme za ním!

20,25
Je to dobrý. Zapadl domu a my taky. Terry na mě pořád divně kouká.Co sakra je? Nebudu to řešit.

Zápisek 7.

.: Cejtim se jak bloud! :.

Sobota 9.7.1991

10,00
Dostala jsem od Terky vynadáno ,že jsem tancovala s Chazem. Mike ,prej říkal ,že se s nima nesmíme setkat. ,,No problemo.." řekla jsem. ,,Skočíme do mýho autíčka a vrátíme se v čase." Můj návrh přijat.

Pátek 7.7.1991

17,55
Pozorujeme s holkama ,jak moje a Terryno já sedí na lavičce a bloumaj,jak se dostat na diskárnu. Ted napadne Terku ten pošahanej nápad ,vlézt tam po tom lešení. ,,Musíme vám v tom zabránit." řekla Zízígirl a pádili jsme k tomu lešení. ,,Co ted no?" ptám se. ,,Musíme vylézt na do toho okna a pak ti nedovolit ,aby ses přicucla k Chazzymu ,ty neřáde!" řekla mi Leona. Zamračila jsem se a zase začala šplhat do výšek.

18,53
Vidím se ,jak sedím u stolu a vyhlížím Chestera. ,,Za chvíli přijde.." varuju holky. ,,Rychle něco vymyslete!" pobízím je a slyším ,jak jim šrotujou mozky. ,,Už to mám!" hekla Leona a proplížila se až k mýnu já ,co sedí a tupě zírá na plac. ,,Co to dělá pod tím stolem?" obávám se. Za chvíli se Leona vrací s úsměvem na rtech. ,,Tak jak?" ptám se. ,,Uvidíš." mrkla na mě.

18,55
A sakra. Ted to bude. Chester v dohledu ,vidím se ,jak si ho prohlížím,zvedám se a fláknu sebou o zem. ,,Co se stalo??" ptám se vyplašeně ,když sevidím ,jak na zemi rudnu a ostatní se mi smějou! Takovej trapas! Chester mizmizel ,než jsem se zvedla ze země a ostatní zájemci taktéž. Uplně cejtím ,jakbych se nejraději propadla do země. ,,Hele ,jak hezky rudne!" děla si ze mě srandu Zízí. ,,Co si mi to provedla?" ptám se Loeony popleteně. ,,Přivázala jsem ti tkaničky k sobě." usmála se nezbedně. ,,Alespon si příště odpustíš začínat si něco s Chazzym!"

20,25
Kontrolujeme ještě jestli Chester došel v pohodě domu a pak se vracíme do mého autíčka. ,,Tak jedem!" pobízí mě Zízígirl a já mířím do budoucnosti

Zápisek 8.

.: Chester: ,,Prožil jsem noc ve vězení?! Byl to horor!" :.

Pondělí 23.4.1994

10,00
,,Jak jsi mohla zajet o tři roky napřed?!" táže se mě dost naštvaná Terry. Jen jsem polkla. ,,Tak alespon uvidíme ,jestli se Chester dostal z drog.." uculila jsem se na ni ,ale nepomohlo to. Zízígirl čachrovala s papírem a četla. ,,Právě dneska mají Benningtona zabásnout za tu marihuanu." ,,Vidíš ,trefila jsem to dobře!" řekla jsem a opřela se o auto. ,,Jed ke strejdovi ,prosim tě.." mávla Leona rukou.

13,00
Jsme u strejdy a Terry sedí u okna a kouká se do okna protějšího domu ,páč tam bydlí Chester. ,,Už je doma?" ptám se a cloním si rukou výhled. ,,Právě přišel.." oznamuje mi Terka a láskyplně se drží svýho dalekohedu. ,,Hele ,on je plešatej.." zpozorovala Zízígirl a jedla při tom čokoládu. ,,Fakt!" vyjekla udiveně Terry a mrkla do svého dalekohledu. ,,Ale moment.. To." koktala. ,,Coto?" zajímalo mě. ,,To není Chester!!!" vypadlo z ní.

13,20
Ne ,není to Chester. Benningtonovi se z toho baráku před rokem odstěhovali. Leona zjistila kam ,tak se tam jedeme podívat. Protože v garáži pořád je moje milovaná motorka ,neodpustím si jet na ní a Terry pojede v mém autě.

15,00
Jsme u nich před domem a nikdo není doma. Terry podle instrukcí zjistila ,že už je dávno v base.

15,30
Projíždíme kolem vězenských cel ,naštěstí to mají tak blbě udělaný ,že jedno okno z basy vede do silnice. Zaparkovala jsem pod ním motorku a vylezla nahoru.

15,35
Málem jsem spadla! V rohu zašedlé místnosti se krčí Chester. Je tam tak bezbranej a smutnej ,chudáček..

16,00
Měníme se u okna s mřížema a pozorujeme Chestera. ,,Bude ten den vlochu prostě muset nějak přežít." lamentuje vesele Zízígirl a mává při tom rukama. My ostatní jsme skleslí a smutný ,to její radostný poskakování je na vraždu..

16,10
Stojím u okna a přes mříže pozoruju Chestera. ,,Žije ještě?" chytla mě za nohu Zízígirl. Odvrátila jsem se od okna a zašklebila se. Terry stojí opodál a opírá se o zed ,je nějak nervozní.

16,12
Obrátila jsem se zpátky k oknu a zadívala se dovnitř. Střetla jsem se sChazzyho pohledem! Díval se na mě a já se topila v jeho překrásných očích. V tu chvíli jsem ani nevěděla ,kde jsem a čí jsem. Existoval jen on ,já a jeho překrásně smutný oči. Terry na mě něco mluvila ,nevnímala jsem ji. Jen jsem bez dechu visela na Chazzym.

16,16
Leona se mnou zatřásla. ,,Slyšíš?" ,,Jo slyším! Co je??" zavrčela jsem naštvaně. ,,Chceme jít už domů.." řekla Zízígirl. ,,Tak běžte ,já to tu zvládnu." vyháněla jsem je pryč. Terry se na mě nejistě podívala. ,,Fakt?" ,,Jo ,jasný ,už běžte a dávejte mi bacha na auto!"

16,20
Konečně odešli a já se opět obrátila k oknu. Chester si z druhý strany postavil stoličku a ted byl taky u okna. Dělilo mě od něho jen dvacet centáků a ty prokletý mříže. ,,Ahoj.." řekl sametovým hlasem. Začali jsme si povídat.

22,00
Probrali jsme snad všechny existující i neexistující věci na světě. Je to tak bezvadnej kluk! Je s ním legrace a fakt dobře se s ním povídá. Prostě ,kamse hrabe na Ledovce! ,,Tebe jsem tu ve městě ještě neviděl." řekl mi s úsměvem. ,,No,já tu jsem poprvé." ,,Proč tu jsi?" zajímalo ho. ,,Přece jenom kvůli tobě." vyletělo ze mě rychlostí blesku. Hupss! Začala jsem se červenat. ,,Vážně?" udiveně se usmál. Tiše jsem kývla a on se přiblížil k mřížím a lehce se dotkl mé ruky.

22,5
Drží mě za ruku! Já se přiblble usmívám a on pomalu sjíždí svou rukou až k mýmu rameni. Lehce mě přitáhl k mřížím. Byli jsme tak blízko sebe. Dívala jsem se mu omámeně do očí a ani nezpozorovala ,že mě téměř obejmul. I když díky těm pitomým mřížím se to až tak obětí rovnat nemohlo. ,,Devli.."řekl tiše a naklonil se ke mně. Taky jsem se naklonila a on mě políbil!

22,10
Nemůžu tomu uvěřit. Muj první polibek s Chazzym! A ke všemu ve vězení! No to je paráda! Pořád se držíme za ruce a povídáme si.

Zápisek 9.

.: Koncert v minulosti? No problem! :.

Úterý 24.4.1994

8,35
Chestera už pustili domu a já ted pomalu lezu do pokoje. Holky ještě spí ,tak je nechci vzbudit. Tiše si lehám do své postele a přikrývám se dekou. ,,Kde jsi tak dlouho byla?" zeptala se mě Terry. Lekla jsem se! Praštila jsem hlavou do zdi ,jakej to byl šok. Ted se držím za hlavu a bolestně odpovídám ,že jsem musela přece hlídat Ledovce!

18,00
Usnula jsem a holky mě nechali spát. Docela mi to bodlo. Když jsem se vzbudila a šla na snídani ,vlastně večeři. Tak mi Terry oznámila ,že někde četla ,že Grey Daze mají dneska koncert! ,,A sehnala jsi lístky?" ptala jsem se hned. ,,Že váháš!" uzemnila mě radostnou zprávou a mávla mi vstupenkama předobličejem. Musela jsem ji za to prostě obejmout ,takovou jsem měla radost.

18,30
Koncík začíná až v deset večer. Šla jsem si zkontrolovat auto. Né ,že bych Terce nevěřila ,ale co když to s mým miláčkem někam nabořila?! Ona taky jezdí ,jak šílenec! Prohlédla jsem si auto ,nikde ani škrábanec. Terry má u měplus.

20,00
Leona začala svůj cyklus líčení. Zízígirl se jí ,ale marně snažila přesvědčit ,at se nemaluje dvě hodiny před začátkem koncu ,ale Leona ji uklidnila. ,,Jenhodinu a půl mi bue trvat než si udělám vlasy!" oznámila a my šli do kolen. ,,Si snad dělá srandu?" vyzvídala jsem na Terry ,když jsme byli sami na chodbě. Ona jen vesele kývla a pak se na mě tak zvláštně podívala. ,,Devli?" ,,Hm..",,Co jsi dělala celou dobu s Chazzem v tom vězení?" přpadla mě. Útrpně jsem se na ni podívala. ,,Nic.. Jen jsem ho sledovala.." ,,A jaký to bylo?" zeptala se nevěřícně Terry. Neurčitě jsem pokrčila rameny a šla se raději mrknout ,jak se Leona mučí u zrcadla.

21,00
Sedím na posteli ,hryže mě svědomí a já si koušu nehty. Jsem nervozní ,jak pes před popravou! ,,Devli ,co je?" podívala se na mě Leona a kupodivu se odvrátila i od zrcadla ,aby se na mě mrkla. ,,Má depku z tvýho líčení." odpověděla za mě Zízí a parádně uzemnila Leonu. Ta odfrkla a znova se na sebe zadívala do zrcadla. ,,Aby neprasklo." rejpla si znovu Zízígirl a tím vystrnadila Leonu z našeho pokoje. Samozřejmě si sebou vzala všechny ty dementní rtěnky ,pudřenky ,oční stíny a bůhví co ještě. Jen za sebou práskla dveřmi ,slyšeli jsme ,jak se jí ty její malovátka rozlítla po zemi. Tiše jsem se pochechtávala a dálsi okusovala nehty do krve.

21,30
Vyrážíme z domova! Sedám si za volant svý drahý milovaný mazdy a Terry už mě vyhání! ,,Ty dnes nepojedeš na motorce?" zeptala se mě andělsky. ,,Né ,já dnes nepojedu na motorce." řekla jsem otráveně a rozjela se. Začínala jsem z ní mít uplnou depku ,protože zase vytahovala z tašky limču ,že se napije. Vražedně jsem se na Terry podívala. ,,Jen se napiju." držela si pevně limonádu a dívala se na mě tím pohledem -smutně koukám ,prosím ,prosím! Copak se to dá vydržet? Otočila jsem se a dívala se na silnici. Koutkem oka jsem pozorovala ,jak cucá limonádu. ,,Jé ,hele ,tady je Eminem!" naklonila se k nám dopředu Leona ,strčila do Terky a ta mi polila kalhoty. A to jsme ještě ani nevyjeli z garáže. ,,Devli ,mě je to strašně líto! Vážně!" fnukala Terry a lítostivě se na mě dívala. Vypadám ,jak mokrej hard! Vylezla jsem z auta. ,,Jedte beze mě ,já si Vás tam najdu.." ,,Ale.." vykoukla z auta Zízígirl. Nic jsem neřekla a zalezla do domu. Za chvíli jsem už slyšela ,jak odjíždí. Oddechla jsem si a sundalaze sebe ty šaty. Rychle jsem vklouzla pod sprchu a pak na sebe bleskovou rychlostí hodila new hadry alá pohodářka.

21,50
Šla jsem do garáže a chtěla se porozhlédnout po svý mašině ,když mě málem trefil šlak! Terry byla schovaná za dveřmi a v tu nejnevhodnější chvíli vyskočila a já se tak lekla ,že jsem vrazila do svý motorky. Ta se převalila na boka já se chytla za nohu ,protože jsem se do ní pekelně bouchla. ,,Co to tu děláš?" vzlykala jsem. ,,Já jsem tě tu nechtěla nechat samotnou." usmála se na měkámoška a pomohla mi postavit motorku. ,,Svezeš mě?" mrkla na mě Terry. ,,Sedej!" Konečně se uvelebila a vyjeli jsme. Držela se mě jako klíště a šeptala ,jestli náhodou nechci zpomalit. Tos uhodla! Ještě víc jsem přidala ,,To máš za tu limonádu." řekla jsem a nakláněla se do zatáčky.

21,59
A jsme tady! Cpeme se do klubu a Terry nemůže uvěřit tomu ,že jsmeto stihli. ,,Poděkuj mýmu řidičskýmu umění!" mrkla jsem na ní pyšně. ,,Spíš umění se zabít!" zahučela Terry a vesele si prorážela cestu davem až ke dveřím.

22,05
,,Dej mi lístky.." strčila do mě Terka. ,,Cože? Já je nemám!" ,,Jak to? Já je taky nemám!" zažbleptala. ,,Tak neotravujte!" vyhodila nás gorila u dveří amy jsme se s těžkým srdcem spakovali.

22,15
Napadli mě nápad! Vlézt dovnitř větrací šachtou. ,,To byl tvůj nejblbější nápad!" mudruje za mnou Terka a dál se plazí. ,,Lešení tady nebylo!" sykla jsem a odírala si lokty. Terry mě za srandy chytla za tkaničky. ,,Že ti je svážu!" vyhrožovala a já se najednou probořila!

22,18
Propadla jsem do nějaké místnosti a ted se zvedám ze země. ,,Dev?!!" volá na mě ze zhora vyděšená Terry. ,,Jsi v pořádku?" přistoupil ke mně nějakej kluk. ,,Jo ,jsem..Chestere?!" Nááádherně se usmál a pohladil mě po vlasech. ,,Devli.." chtěl pokračovat ,jenže já se vyšvyhla k Terce a mazala pryč. Ještě by prozradil, že se známe a že jsme se spolu líbali! Za to by mě holky umlátili!

22,45
Konečně jsme našli ten správnej poklop a seskočili dolu. Správnej? Jsmev nějaký komoře s kýbli, mycími prostředky a koštaty. ,,Ble! Co to je?" šklebila se Terry ,když se zapletla do pavučiny. Začala jsem ji pomáhat od toho humusu a ona se rozkecala. ,,To byl Chester ,co?" ,,Hmm.." ,,On ti řekl jménem a ... Po-hla-dil-tě!" hláskovala mi. ,,Jakto ,že zná tvoje jméno?" zajímala se. Dumala jsem ,jak se z toho vyvlíct a po chvíli bystře odpověděla! ,,Ty jsi ze zhora přece volala moje jméno..." zazubila jsem se. Terry pokrčila neurčitě rameny,,A proč tě pohladil?" ,,Co já vím.." hrnula jsem se ke dveřím. ,,Hulí přece trávu ,byl sjetej.." byla jsem na chodbě a moc jsem se toužila dostat do sálu ,kde za chvíli vystoupí můj miláček!

23,20
Konečně jsme v sále. Cpeme se přímo pod podium za holkama. Sice tušlapu pár lidičkám po nohou ,ale vůbec mi to nevadí.

23,25
Grey Daze vlítli na podium a začali hrát. Chester kolem sebe šíří silovýpole a rozjíždí to. Skoro slintám úžasem. Je taaaak skvělej! Zízígil se taky rozjela. Jak Chester hecuje dav ,tak mi víc a víc ztrácíme zábrany a za chvíli už dost slušně paříme.

Zápisek 10.

.: Zasněná a sfetovaná = prostě já :.

Středa 25.4.1994

2,00
Jsem okouzlena! Chester se s náma nádherně rozloučil a tím koncert končí... Škoda! Zkouším skandovat ,aby se ještě vrátili ,ale nefunguje to. Asi na to v tomhle roce nejsou ještě připravený.

2,05
Hledám ,kde mají šatnu a toulám se v zákulísí. Pořád tu chodí nějaká holka a ptá se všech na Chazze. Už mě to štve! Když přišla ke mně a zeptala se mě ,jestli nevím ,kde je. Tak jsem jí řekla ,že bude nejspíš u baru. Hahá! To jsem samozřejmě kecala.

2,15
Hahá! Vytáhla jsem Leonu ,aby šla se mnou ke Grey daze pro podpis.Vlezli jsme k nim do šatny a ty týpci v Chazzyho bandu se nám podepsali. Chester nikde! Sklesle se šourám do sálu. Ani se mi tam moc nechce. Leonka samozřejmě letí ,jak střelená bazukou ,chce tam být co nejdřív. ,,Ahoj.." vynořil se vedle mě Chester. ,,Ahoj.." pozdravila jsem ho a mám pocit ,že omdlím štěstím. ,,Já...mno ,chtěla..jsem tě požádat o to.. hm ,jak se to jmenuje..?" uplně mi to vypadlo z hlavy! Trapas! ,,Podpis?" prohodil s úsměvem. Bez řeči jsem přikývla. Přitáhl mě k sobě a začal líbat. Pomalu se mnou coval ke dveřím za ním. Byli jsme uvnitř. Zabouchl dveře a už se mi plně věnoval. Hladil mě svýma rukama a tisknul k sobě. Hýčkal mě ústy. Tiše jsem vzdychala jeho jméno.Pak nás přepadl nedostatek vzduchu a omámeně jsme se od sebe odlepili. ,,Devli.." podíval se mi do očí. Chtělo se mi říct ,copak ty můj ledovče?' ,ale neřekla jsem to. Jen jsem se topila v těch jeho hlubokých očích a snažila se dohlédnout až na dno. Hlavou sjel na mé rameno a opřel se o mě. ,,Devli...Já jsem do tebe blázen!" zašeptal mi tu nejkrásnější větu ,co jsem kdy slyšela a znovu mě začal líbat.

3,00
Vracela jsem se do sálu za holkama a přitom jsem se motala a vznášelase někde u stropu. Kámošky seděli u stolu ,připlula jsem k nim a posadila se.,,Kdes byla tak dlouho?" zeptala se Zízígirl. Pak se na mě ,ale všechny zahleděli a zpozorněli. ,,Devli..Co ti je?" štastě jsem se usmála. Terry se ke mně nahnula ,vzala mě za hlavu a podívala se mi do očí. ,,Nefetuješ ,vid?" polkla vystrašeně. Zvesela jsem zakývala hlavou ,že ne ,ale to jí moc nepřesvědčilo. ,,Tak.. Tak co je?" Vyzvídala dál. Lehounce ,jako pírko ,jsem se sesunula na lavičku a zavřela oči. Nevnímala jsem dohady svých kámošek ,ani příšernou hudbu řvoucíz repráků ,dokonce ani Terryny tázavé a starostlivé pohledy.

3,20
Holky mě naložili do auta ,protože moje schopnost řídit motorku odplula se mnou do krajiny Chazzových polibků. Zízígirl se neohroženě pustila do řízení motorky a jela. Na tacháči dvacet a v očích smrt. Terry si vzala na starostmoje auto a jela ,navzdory dírám v silnici ,jak šílenec ,takže jsem sebou na zadní sedačce ,kam mě dotáhli ,házela ,jak pytel brambor.

3,50
Jsme doma. Živý a zdravý ,kupodivu! Došplhala jsem se po zábradlí dopokoje a zalehla do postele. Usnout je téměř nemožné a proto si promítám svý setkání s Chazzem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář