Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápisek 17.

.: Tajnosti fuckt neřeším :.

Středa 17.5.2002

9,00
Stojím před Terryným bytem a ťukám na dveře. Nic! Asi ještě spí. Začala jsem bušit pěstma do dveří. Sakra ,kde jen je?? Co když se jí něco stalo!! Vběhla jsem rychle k sobě do bytu a vzala si náhradní klíče od jejích dveří. Jsem zpěta odemykám. Vstoupila jsem dovnitř. ,,Terry?"

9,05
Opírám se o futro dveří u Terryny ložnice. ,,Tys neslyšela ,že klepu?" ,,Slyšela.. Proto se ted oblíkám ,chtěla jsem jít otevřít." řekla mi. Stejně nechápu ,proč jí to trvalo tak dlouho?! Rozhlídla jsem se kolem sebe. ,,Kde je Chazz?" Terry místo odpovědi něco strká pod peřinu. Co s ní proboha je? Chová se ,jak šílenec a schovává přede mnou nějaký hadry. Odpoví mi vůbec?! ,,Chester je v koupelně ,šel se umejt." usmála se na mě. ,,Aha.." Terry je nějak nervozní. Co se děje? Ještě jednou jsem se rozhlídla kolem. ,,Takže to zvládáš v pohodě?" podívala jsem se znovu na ni. ,,Jde to ,jenom docela dost chrápe. Kdybys to slyšela!" Vždyt musel spát v jiným pokoji ,tak jak ho mohla slyšet? Asi je v noci taky hlasitej.. Co já vim!? Snažila jsem se na ni dívat ,ale ona mi pořád uhýbala pohledem. Připadám si ,jako úplnej pitomec. ,,Kemist taky chrápe nebo ne?" zeptala se. ,,Ne ,nechrápe.. To je divný." zamyslela jsem se a přišla jsem k Terry blíž. Ozvala se rána. To asi bude Chester v koupelně. Proboha ,co to tam dělá?! Terry se usmívá a dívá se do země. Připadám si tu ,jako blázen ,který nic nechápe. Chester nejspíš hlavou mlátí v koupelně do zdi. Terry se přiblble usmívá a ani jí nestojím za to ,aby se na mě podívala!

9,10
Přemáhám se a zůstávám tu. Terry mi uvařila dobrej čaj ,tak jsem celkem spokojená. Mám nějak potřebu tu zůstat ,když vidím ,jak je Terry mimo... Aby sejí ještě něco nestalo! Třeba jí Chester něco řekl nebo jí ublížil! At si to ten Ledovec zkusí ,ten by letěl!!

9,15
Kecáme o našem známým tématu -Linkin Park. ,,Včera jsi byla večer doma?" cucla jsem si čaje. ,,Neměla jsem jinej program ,ty jsi byla někde s Kemistem?" ,,Byli jsme se mrknout v tom clubu ,kde Linkini poprvé hráli.." ,,Tak to se máš!" napila jsem se. Měla jsem hlavu plnou starostí. Musíme Linkinům zařídit ten jejich první koncert! V noci mi to došlo!! Jak to proboha uděláme?? ,,Vezmu tě tam sebou ,když budeš mít čas." řekla jsem jí. ,,V kolik vůbec včera přišel Chester?" zeptala jsem se ,abych se odprostila od těch starostí s clubem. ,,Přibližně v deset... Byla jsem ospalá ,tak jsem ho pustila dovnitř a šla spát!" řekla mi. Usmála jsem se na ni. Jak jsem mohla pochybovat ,že by nás kdy zradila? Zničila náš plán? Ne ,na Terry se můžu spolehnout ,to jenom já jsem taková falešná a musela jsem zmrvit ,to co jsme měli připravený! Bylo to ode mě hnusný! Terry by nám to nikdy neudělala ,ona je lepší než já!

9,20
Vyprávěla jsem Terce ,jakej budíček jsem Zízígirl s Leonou přichystala! Začala se smát a nemohla přestat.. Aspon jsem ji rozesmála!

9,25
Chester je už dost dlouho pryč. ,,Co tam dělá Chester?" zeptala jsem se a podívala se směrem do koupelny. ,,Asi se chce rozpustit." trhla Terka rameny a my se začaly smát. ,,Já to slyšel!" přišel k nám Chester. Pane bože ,on byl skoro nahej!!! No ,fíha ,chlape ,ty mi děláš chutě!! ,,Dobrý ráno ,Devli. Sorry ,že vás ruším.. chtěl jsem se Terry jen na něco zeptat." usmíval se a byl až nějak moc slušnej! To mi přišlo divný! Chazzy a takhle mluví!? Bud mám v tom čaji rum nebo jsme ho špatně vychovali! ,,Terry ,neviděla jsi moje kalhoty? Někam jsem je hodil a nevím kam!" zkoumavě jsem se na oba podívala. Tohle je na mě vážně moc! ,,Je v m.." zasekla se Terry. Pořád jsem čekala ,co z ní vypadne. ,,Myslím ,že leží na gauči ,Chestere." řekla nakonec. ,,Díky." usmál se Chester a odešel. Asi už dneska blbnu.. Mám spousta starostí a jsem mimo. Asi si půjdu lehnout. Možná mám i teplotu! No ,každopádně to tu dnes nepobírám vůbec!!

9,30
Zvedla jsem se a šla ke dveřím. ,,Jen běž ,Kemist na tebe určitě čeká!" mrklana mě Terry. Usmála jsem se. Zajímalo by mě ,kam Kemist vůbec zmizel?! Probudila jsem se a vedle sebe prázdno.. Na stole jen papírek ,že mě má rád a že uvaří ,tak at pozvu partu. Kam se ,ale vypařil tam napsáno nebylo! ,,Jo .. určitě se stav na oběd u nás.. Kemist bude vařit!" šla jsem ze dveří. Terka mě ujistila ,že si to nedá ujít a já vyšla na chodbu.

9,31
Sotva vyjdu na chodbu a ona mě málem přibouchne dveřma!!! Co se to děje?! Přemýšlela jsem a šla směrem ke svému bytu.

9,40
Stojím přede dveřmi a přemýšlím ,jesti jít domu nebo ne.. Nakonec se rozhodnu ,že ne. Seběhnu ze schodů a mažu ven. Alespon ,že už neprší!

11,20
Jsem na druhý straně města!! Musela jsem běžet po svých ,protože taxíka jsemtu nezahlídla! Ted funím a opírám se o nějakej barák. Hledám tu hudební agenturu ,musíme tam zítra s holkama zajít! Sakra ,kde jen ta agentura je?? Je docela chladno ,ale mě bylo z toho běhu příšerný horko... Sundala jsem si mikinu a procházela se ulicema v krátkým tričku s nápisem Linkin Park.. Dělám těm šmejdům z Linkin Park propagaci ještě dřív než vůbec něco dokážou a oni jsou v naší přítomnosti tak hnusný!!

11,30
Konečně jsem tu! Růžovej dům s velkým nápisem Music agenture. To se nedá přehlídnout! Hlavně nesmím zapomenout ,v jaký ulici to je... Už je mi zas zima. Hodim na sebe mikinu a vejdu do dveří. Hned v přízemním prostoru mají krásnou recepci. Sedí tam nějakej mladej ulízanej týpek a usmívá se na mě.

11,32
,,Dobrý den.." pozdravila jsem toho týpka. ,,Dobrý den ,slečno.." odpověděl a stále se usmívá. ,,Co si přejete?" ,,Ráda bych si na zítra domluvila schůzku s nějakým hudebním manažerem.." usmála jsem se. ,,Tak to máte štěstí ,pár výborných hudebních manažerů tu máme! Pro jaký styl hudby si ho žádáte?" zabral se do počítače. ,,Ehm.. Metal? No.. Metal ,nu-metal." zakoktala jsem se trochu. ,,Nu-metal?" zvedl na mě oči. Kývla jsem. ,,Tak to by byl pan Škrek.. Na ,kdy si schůzku chcete domluvit?" ,,To je jedno.. Nechám to na panu Šhrekovi..",,Škrekovi.." opravil mě týpek. ,,Jo jasně ,na tom to nechám taky.." odpověděla jsem. On si mě prohlédl zvláštním způsobem a usmál se. ,,Na tom taky.. Tak pan Škrek by měl čas zítra v 16,00 ,mohla bys.." ,,O.k! Přijdu ,děkuju nashle." skočila jsem mu do řeči. Vzala si od něj vyzitku a mazala ven.

11,50
Funím si to domu. Myslím ,že mi upadnout nohy!

11,55
Konečně jsem udýchaně zapadla k Zízí do bytu. Holky se mě šíleně lekly!

12,02
,,Copak se děje ,že tak letíš?" poplácala mě Terry po zádech. Začala jsem jimvyprávět o tom managerském setkání. ,,Takže jsi s ním byla vyjednat schůzku?" ptala se mě Zízígirl. Přikývla jsem a posadila se na židli. ,,Linkini mu potom zahrajou a on by s nimi měl podepsat smlouvu na nahrávání..." přemýšlela Terka na hlas. ,,Trefa!" kývla jsem a uhasila svou žízen.

12,10
Leona vešla ospale do dveří ,opřela se o futro a zívla. ,,Copak? Růženka se konečně probudila ,co?" mrkla na ni Terry. ,,Tak jsem měla pernou noc ,no!" bránila se rozespale Leona. ,,Že by s Pheonem??" uchechtla jsem se. ,,No a co?!"zavrčela Leona. ,,Klídek ,Devli to myslela jako srandu!" houkla na ní Zízí.

12,15
Kácím se smíchy!!! Opírám se o židli ,aby to se mnou neseklo ,protože se fakt nemůžu udržet!

12,16
Terry se začala smát taky a ted už nás jen tak někdo neuklidní!

12,26
Povyprávěla jsem Leoně znovu náš plán a ona je nadšená. Terry a Zízí taky ,takže není co řešit! Jdeme do toho!!!

12,45
Mrkla jsem na hodinky. ,,To už je tolik?! Holky mažeme ke mně do bytu... Kemist už bude mít hotovej oběd!!" vyháněla jsem je. ,,A co bude dobrýho?" zeptala se Zízí. ,,To by mě taky zajímalo..." zamyslela jsem se. ,,Tak to už se těšííím!" usmála Terka a hnala se ke dveřím. ,,Za ní! At nám to nesní!!" vykřikla jsem a běžela za Terry. Musím s ní nutně mluvit o samotě!!


12,46
Chytla jsem ji ještě na chodbě. Holky zalezli do bytu ,tak jsme měli klid. ,,Co potřebuješ?" zeptala se mě udiveně. ,,Neříkej to Chesterovi ,at má nějaký překvapko.." mrkla jsem na ní. Kývla. ,,Tak už pojd na jídlo ,Kemist je výbornej kuchař." řekla jsem a strčila ji do dveří. Málem si chudák dala na čumák..

12,50
'A moje zlatíčko machruje u hrnce. ,,Tak jsme tady ,miláčku!" přišla jsem blíža přitiskla se k němu. ,,To jsem rád ,Dev!" usmál se na mě tím svým andělským úsměvem a nad hlavou mu určitě zářila svatozáře ,ale já ji neviděla ,dívala jsem se do jeho kouzelných očí a nemohla se odtrhnout. Konečně se trochu sklonil a políbil mě. Všechen ten zmatek a myšlenky se rázem vymazaly a zůstaly jen pocity a Kemistovo doteky.

13,30
Sedíme u jídla. Mám v jedný ruce vidličku a druhou rukou pod stolem přejíždím Kemistovi po poklopci. Vím ,že to má rád. Sem tam se snažím zip rozepnout a někdy se mi to podaří! Kemist pak vždycky odloží příbor a nenápadně si zapne poklopec ,přitom mě čapne za ruku a nechce mě pustit. Při těhle hrátkách ještě stačím poslouchat ,co holky rozebíraj. ,,Bylo to výborný ,Kemiste!" chválí mýho miláčka Zízígirl a div nesní i ten talíř! ,,No ,jo ,Devli si umí vyprat dobrýho kuchaře!" usmála se Terry. ,,Kterej je určitě taky dobrej v posteli!" řekla Zízí a začala se řehnit! Málem mi zaskočilo! Nejen ,že jsem se kousla ,ale ke všemu jsem Kemistovi trhla trochu víc se zipem až se na mě udiveně otočil.

13,40
Kemist a Zízígirl běhají po bytě a hrajou si na honěnou. Babu má Kemist ,pokud Zízínu chytí ,tak ta to nepřežije.

13,55
Kemist ji samozřejmě nedohonil. Naštvaně ke mně přišel a obejmul mě kolempasu ,zatímco Zízí se mu smála. ,,Mám to ještě zkusit?" zeptal se mě šeptem. ,,Ne ,lásko.. Nech si sílu na večer!" zašeptala jsem mu a políbila ho na ucho. ,,A copak bude večer??" vyzvídal a mačkal se ke mě. ,,Nech se překvapit.." ,,No ,tak řekni.." zaškemral a políbil mě na krk. Kolem prolítla Zízígirl ,ukazovalana nás prstem a smála! Nechala jsem Kemista Kemistem a vylítla za ní! ,,Já ti dám ,že budeš u oběda říkat takový sprostárny!" ve spěchu jsem sebrala utěrku a snažila se jí plácnout Zízí.

14,00
Nakonec jsem ji přece dohonila!! Zízígirl zakopla o křeslo a zapadla za stůl ,tak jsem jí pomohla na nohy a pak se na ní vrhla. Vzala jsem utěrku a začala jí škrtit! ,,Tak co?! Budeš hodná? Řekni ,budeš hodná??!" křičela jsem a ještě jilochtala. ,,Joooo! Budu ...aháá .. už mě nelochtej! Budu.. Hihi... Budu hodná..Hodnááá budu! Slyšííííšš??" nemohla mi to ani pořádně říct ,je šíleně lochtivá.Dobře jí tak!! ,,To máš za to!" propustila jsem ji a vyplázla na ni jazyk.

14,30
Kemist už ví ,co pro kluky chystáme! ,,Budou z toho mít určitě radost!" hraje si s rukama a mrká na nás. ,,Ale nezapoměn ,že jim to nemůžeme říct ,at to mají jako překvapení!" položila mu Leona ruku na rameno.

14,55
Sedím Kemistovi v náručí. Pořád se mazlíme a on mě bud líbá nebo mi šeptá do uší ,že jsem jeho největší sluníčko a jak mě má rád. Jsem ,jak v ráji. Možná si tak úžasnýho týpka ani nezasloužím ,ale o tom nemusím přemýšlet ,vždyt on si vybral mě!! ,,Chestříku..Ted ne.." šeptám mu ,když vidím ,že mi chce rozepnout košili! ,,Ihm..." řekne a zavře oči. Jeho ruce mě pořád obímají a mazlí se se mnou. Jazykem mi přejíždí po krku a sem tam zejede i do výstřihu. Doufám ,že kámošky fakt sledujou televizi a nekoukaj na nás! Neodolám a zajedu mu rukou do jeho naádherných vlasů ,které si nechal obarvit na blondato. Hraju si s nima a každý pramen se snažím políbít. Teda ted by to chtělo zavřít se do ložnice a pokračovat do exrémů!!

15,00
,,Co si na večer půjčit nějakej film a pak ho třeba s Linkinama skouknout?" zeptala se Leona. ,,,,Dobrej nápad!" usmála se Terry. Zase se začali dohadovat ,o tom ,kdo má lepší nápady nebo co.. Už ty rozhovory ani moc nevnímám!

15,15
Kemist chce jít s Terry pro ty filmy. Bezva!! Alespon se taky pořádně skamarádí ,už bylo na čase! ,,Půjdeš teda se mnou?" zeptal se Kemist Terky. ,,Já? A proč ne třeba tvoje zlatíčko?!" zakřenila se Terry. To se mi ani trochu nelíbilo ,,Hej!" zavrčea jsem a trochu jsem do ní rukou drcla!

15,20
Šla jsem s Leonou udělat popkorn. Zízígirl ,Kemist a Terry ještě stojí u dveřía o něčem se dohadují. ,,Kdy proboha odejdou?" zeptala se mě Leona. Jen jsem pokrčila rameny a usmála se.

16,00
Zaběhla jsem na rychlo do špajzky přinést popcorn. ,,Kde jen je?" dumala jsem po místnosti. ,,ÁÁÁ támhle!!" podívala jsem se. Byl až na nějvyšší polici ,téměř u stropu! Proč ho sakra dávají tak vysoko??! Vzala jsem si stoličku ,vylezla si pro popkorn a modlila se at ted nikdo nevejde do dveří ,protože by mi tu židli podrazil!

16,10
,,Devli??" rozrazila Zízígirl dveře a já si uvědomila ,že visím ve vzduchu. ,,Pomoc!!! Odlítla mi židle!!" vypískla jsem a zuby nehty se držela police. Jestli to povolí.... Jestli to povolí... Tak Zízí zabiju!!!

16,15
,,Tady to je..." řekla Zízina a postavila pode mne židli. ,,Uff.." oddechla jsem si a pomalu slézala dolu. Najednou něco křuplo a já se natáhla na zemi. ,,Auuu! Co je?" vřískla jsem ,když na mě začala padat hromada popcornu ,brambůrek a křupek.

17,25
Popcorny má na starosti Leona ,jen je pokaždý natrká do mikrovlnky a zapne.Já a Zízí musíme uklidit ten nepořádek! Naštěstí jsou ty sáčky s brambůrkama a ostatníma dobrotama nepoškozený ,tak je jen naskládáme na jinou poličku.

17,50
,,Co to tu smrdí?" zeptala se Zízígirl a začuchala do vzduchu. ,,Nevím..." pokrčila jsem rameny ,když jsem ten smrad taky ucítila. ,,Jako kdyby se něco pálilo.." poznamenala Zízí.

18,00
Hoří!!! Hoří!!! Chytla mi mikrovnka i s popcornem uvnitř. ,,Co budeme dělat?? Co budeme dělat??" plaší Leona a lítá sem tam kolem kuchynský linky. ,,Doneste někdo ten hasící přísroj!! A ty se uklidni!" zacloumala jsem s Leonou.

18,02
Doprčit!! Vždyt mi brzo chytne i nábytek nad mikrovnkou!! Kam šla ta Zízí pro tu hasící blbost?!?

18,05
,,Mám to!! Mám to!!" řve už ode dveří Zízígirl. Dotáhli jsme to teda do kuchyně. ,,Tak to zapni!" podívala se na mě. ,,Copak já to umím?!!" zavrčela jsemnervozně. ,,Ne?" zeptala se mě Zízí. ,,Jasně ,že ne!" ,,Já s tím taky neumím!!"snažila se mi to Zízígirl narvat do ruky.

18,10
,,Pučte to sem!" vlítla mezi nás Leona a vyrvala nám to z rukou. Konečně začala hasit tu spoušt... Když bylo po všem ,udiveně jsme se na sebe se Zízí podívaly. ,,Tý vago!" vydechla Zízígirl. Tak to vypadá ,že nám Leona právě zachránila život!!!

18,20
Pustili jsme se do dalšího uklízení. Jde to moc dobře!! Než se vrátí Kemist aTerry domu ,budeme mít už uklizeno.. Akorát nevím ,co s tou mikrovnkou.. ,,Crrr!" zařval zvonek a mi se seběhli ke dveřím. ,,To budou oni ,hlavně klídek!" odkašlala si Zízígirl a jako nějaký delegát otevřela dveře. Všichni jsme si stoupli do pozoru v předsíni a čekali až vejdou. ,,Kde jsou?" šeptla Leona. ,,Těžkoříct.." pokrčila Zízí rameny. ,,Já se mrknu." kývla jsem směrem ke dveřím. Stála jsem u dveří a opírala se o futro. Nikde nic! I chodba byla prázdná. Nahnula jsem se trochu ze dveří a podívala se ke schodům ,,BAF!" vyskočili Linkini ze své skrýše. Asi mám infarkt. Vyčerpaně jsem se sesunula k zemi. Mě trefí! Holky z toho byly taky na mrtvici.. číhaly hned za mnou. ,,Co se děje? Teda vy lidičky z budoucnosti nic nevydržíte!" smál se Joe a cpal se s ostatními do bytu.

18,25
Terry i Kemist jsou tu. Zatím si nikdo ohořelí mikrovlnky nevšiml!! Je to dobrý! ,,Tak co jste nám přinesli?" začala se Leona hned vyptávat ,aby zahladila stopy pohromy..

18.30
Ha! Terry nás pochválila ,že jsme dokonce i udělali baštu a nic nepodpálili! Kdyby jen věděla!!

19,00
Ten film je docela dobrej! S ostatníma se tomu smějeme. Ty upíři jsou bezvadní!

19,20
Ty vago ,ani jsem si nevšimla ,že sedí Terry tak blízko u Chestera. No ,to jejedno ,každej si přece může sedět ,jak chce! Jenom ,aby mu beprozradila ten náš plán s agenturou. Chazzy bude určitě štěstím bez sebe!

22,00
Na televizi už běží jen titulky. Oči se mi zavíraj únavou ,ale rychle obživnu ,když mi do náruče málem spadne Zízígirl! Mike do ni strčil. Ach jo ,to se zase porvou.

22,10
Teďka všichni vypadli! Jdeme s Kemistem taky do hajan. Navíc zítra musíme do tý agentury!! Už se těším ,jak Šhrek bude valit bulvy až Linkiny uslyší! Je jasný ,že ho to uplně odrovná ,jsou přece světový!

22,15
,,Nad čím přemýšlíš,lásko?" obejmul mě Kemist kolem pasu. Zadívala jsem semu do očí. ,,Ale to neni důležitý! Beztak mám v hlavě jen tebe!" zazubila jsem se ,když mě chytil do náruče. ,,Vážně? A nekecáš mi?" třel se o mě tvářemi. ,,Jasný ,že jo!" uchechtla jsem se. ,,Cože?" zavrčel a hodil mě na postel. ,,Tak to si vypiješ!" vykřikl a vrhl se na mě.

Zápisek 18.

.: Jaxe lekaj nevěsty? :.

Čtvrtek 18.5.2002

7,45
Kemistovi zazvonil budík. Probudila jsem se a rozespale si promnula oči. ,,Co se děje?" ,,Jdu do práce ,Dev." Odpověděl mi a soukal se do kalhot. ,,Do práce?" opakovala jsem jako ve snu. ,,Copak ty chodíš do práce?" ,,Jasně! Přece musim živit rodinu.." usmál se. ,,Jakou rodinu?" zeptala jsem se nechápavě. ,,Přecetebe ,miláčku!" naklonil se ke mně a líbnul mě na tvář. ,,Ale to nemusíš ,máme s holkama sposta peněz a až se vrátíme ,tak nám Linkini zaplatí a budem si žít ,jak v ráji!" vyskočila jsem z postele. ,,Hodně peněz? Zlato ,je jich čím dál tím míň.." podíval se na mě. Sakra! zaklela jsem v duchu a stáhla jsem ho k sobě na postel.

7.50
,,Já už fakt musím. Už musím!" smál se ,když jsem ho lochtala. ,,No tak ,lásko!" výskal a hrabal se z postele. ,,Chci pracovat ,vydělat si nějaký prachy ,chápeš?" chytil mne za bradu a přetočil k sobě. Kývla jsem tiše hlavou.

8,55
Kemist už je v čudu. Asi se budu muset taky pomalu vyhrabat z pelechu. Alemě se vůbec nechce!

9,25
Koukám se na Esaul a jiný klipy ,koncerty nebo cokoliv s Linkin Park. Snažím se vštěpit si každou drobnost do hlavy a dokázat se podle toho orientovat. Pokud budeme muset naučit Linkiny ,jak být slavný ,tak to bude docela fuška! Vidím Chestera v televizi ,jak si skáče po podiu ,piju kakao a přemýšlím ,jestli to umí Chazzy.. Doufám ,že jo!

10,00
Už půjdu sehnat holky ,začíná by bez nich být fakt ouvej.

10,10
Chytla jsem je přímo na chodbě! Teď už je tu i Terry. ,,Dobrý ráno ,Devli."pozdravila mě. Usmála jsem se a kývla na pozdrav. Pak jsem je pozvala k nám ,kemist je stejně v práci tak co..

10,20
Piju pomerančovej džus a nestačím se hádat s mentální Leonou. Ta holka snad chce ,abychom toho managera svedly!!

10,30
Rozhovor se stočil k Sam. Musela jsem jim připomenout ,kde se Samantha vlastně nachází. ,,Vy jste ,ale zapomnětliví! Vždyt spolu jsou ,akorát ,že jsou od sebe. Vidí se jenom jednou za měsíc..." řekla jsem a zadívala se na ně. ,,Mohlibychom ji přivezt ,ne?" navrhla Leona. Musela jsem ji zarazit. ,,Necháme ji raději ,kde je!" řekla jsem rezolutně. ,,Máme se starat o dobrou budoucnost pánůz Linkin Park." zašklebila jsem se vesele. ,,Ale Sam se potom nesmí zabít!" dodala zarputile Zízígirl. ,,Chytrá ,chytrá!" poplácala jsem ji po ramenou a mrklana Terku. Koukala někam mimo a byla nejspíš v úplně jiném světě. ,,Terry? posloucháš nás vůbec?" zeptala jsem se a mávla jí rukou před obličejem. Konečně se na mě podívala. ,,Jo ,poslouchám! Jenom jsem se trochu zamyslela na d tím ,co říkala Zízí." zpytavě jsem se na ni podívala. ,,Taky myslíš ,že je to dobrej nápad?" přihnala se hned Zízígirl. ,,Já ,ale souhasím s Devli!" ozvalo se od zrcadla ,kde se Leona krášlila. Vítězně jsem se usmála a zadívala se na Terry. Konečně přikývla.

11,00
Vykláním se z okna a hledám Kemista. Ani mi neřekl ,kdy se vrátí! ,,Hledáš svýho miláčka?" přišla ke mně Terry. Usmála jsem se a zadívala se na ni. ,,Chceš přijít o ruku?" kývla jsem směrem k ní. ,,To mi ani nepřipomínej ,Devli!"vzala se Terka za rameno a bolestivě se zatvářila. Šla jsem z ní do kolen!

11,05
Tak ted už je tu i Zízí. ,,A proč se pořád takhle dívaš ven?" začala se dětinsky vyptávat. To se prostě nemůžu dívat z okna? chtělo se mi říct ,ale v odpovědi mě předběhla Leona. ,,Protože vyhlíží Kemista ,viď?" Pokrčila jsem rameny adodala. ,,Jen ho vyhlížím a přemýšlím ,co kuje za pikle!" Holky se začaly smát. ,,,Už vidím ty jeho pikle! Co třeba takhle: Tak co ,ulíbám dneska Devli k smrti nebo ne?" dostala ze sebe se smíchem Terry. Výhružně jsem se na ni podívala a s usměvem ji naznačila at je už raději potichu nebo to špatněš skončí!

11,06
Pořád se dívám na Terry. Už je nějak nervozní ,ha! Ta ještě uvidí ,že si ze mě nemá dělat takovýhle legrácky!! Zlochtám ji k smrti! ,,Nebo že by přemýšlelnad tímhle?" začala znova Terry. Jen čekám ,co z ní vyleze ,abych ji mohla umučit! ,,Tak Devli večer zulíbám nebo ,že by snad.." Já vím ,co chce říct!! ,,Terry! Varuju tě! Jestli to řekneš ,tak tě přizabiju!" zavrčela jsem s pohledem upřeným na ni. Když to vypadalo ,že to přeci jen řekne ,už jsem to nevydržela a hnala se za ní!

11,10
Běhám za ní. Až se mi ta Terka dostane do rukou ,ta teda uvidí!!

11,15
Už ji skoro mám! Ještě kousek a uškrtím ji! ,,Počkej ,tohle si fakt odsereš až tě chytím ,Terry!" řekla jsem udýchaně. ,,Ale ,Devli ,já to myslela jako srandu.Nikdy jsem nic proti tobě a kemistovi neměla!" opověděla ustrašeně Terry a sehla se. Už jsem to neubrzdila. Přelítla jsem ji a dala jsem si pořádně na čumák. Zízí a Leona se samozřejmě můžou uchechtat k smrti! Za tohle Terry dostanu! říkám si v duchu a celá polámaná se zvedá ze země.

11,20
Tak mi to Kemist zkazil! Ten muj miláček vážně dokáže přijít v tu nejnevhodnější dobu. Terry se k němu jde hned schovat ,tak už ji nechám ,vyřídím si to s ní příště. Ted mám radost z Kemista ,konečně je doma! ,,Ahoj zlato ,už jsi zpátky!" vrhla jsem se mu kolem krku a on se ke mně naklonil a políbil mě. ,,Moc se mi stýskalo ,Chestere! Holky mě tu pořád jenom zlobí!" vzlykala jsem ze srandy a málem láskou snědla jeho ouško! ,,Terry si z nás pořád utahuje!" práskla jsem to. Terry se odsourala pryč ,tak jsem se pustila kemista a chytla se Terky.

11,25
,,Takže ty si ze mě děláš srandu ,jo?" přišel k ní Kemist. ,,Vy nechápete legraci!" řekla odevzdaně Terry. ,,To víš ,že to chápeme ,Terry!" uklidnovala jsem ji. ,,Uvidíme jak tuhle srandu budeš chápat ty!" usmála jsem se a zazubila se.

11,27
Výborná práce ,holky! Terry je za svou opovážlivost náležitě potrestána ,zlili jsme ji od hlavy až k patě! Válím se po zemi smíchy a z očí mi tečou slzy ,kdybyste viděli Terry ,jak se tváří!!!

11,40
Konečně jsme se dali trochu do kupy. ,,To vám teda fakt moc děkuju!" syklaTerka a ždímala si tričko na muj čistý koberec. I když mi bylo jasný ,že to budu muset celý uklidit ,byla jsem na vrcholu blaha! ,,To jsem si myslela ,že vy dvě jste se mnou!" otočila se naštvaně na Zízí a Leonu. Usmívala jsem se a snažila se nevybuchnout. ,,Když my jsme chtěli udělat srandu!" zatvářila se smutně Zízí a já šla do kolen. Terry jí na to něco řekla ,pořád vypadá dost naštvaně ,tak k ní přišla blíž. ,,Ale no tak, Terry! To máš za to ,jak ses smála mě a kemistovi." usmiřovala jsem si ji. ,,Dobře tak ti odpouštím!" řekla konečně Terry a objala mě. To udělala schválně! Jsem ted mokrá skoro jako ona! ,,Ty sketo!" sykla jsem. ,,Pomsta je sladká!" řekla mi Terry a začala se třískat s ostatními.

12,00
Kemist mi hodil na postel oblečení. ,,Tohle ti bude moc slušet!" řekl a nezkrotně mě políbil. Shodila jsem ze sebe mokrý věci. ,,Ta Terry mi to nandala ,co?" zašklebila jsem se komicky. ,,Hi ,obě vypadáte ,jak zmoklí andělé!" přitulil se ke mně ,když jsem si oblékala kalhoty. ,,No tak." snažila jsem se ho odstrčit. ,,Potřebuju se oblíknout!" smála jsem se ,když mě povalil na postel. ,,Neřáde! Pust!" odstrkávala jsem ho a znovu se navlékala do kalhot ,které mi on pořád svlékal. ,,Nevydržím to bez tebe!" zašeptal mi kajícně. ,,Musíš!" políbila jsemho na nos. ,,Jdeme k Terce ,tak klidek ,miláčku!" mrkla jsem na něj.

12,05
To jsme v té posteli mohli klidně zůstat! Nemůžeme se totiž dostat k Terry do bytu. ,,Nuda!" vzdychla jsem a přitulila se ke Kemistovi. Políbil mě na čeloa smitně se zadíval na dveře. ,,Asi usnul." vzdychl. Najednou se z bytu ozvalarána. Kdo v tom bytu je? Že by Chazzy? Tak co tam proboha dělá? Zvedla jsem obočí a podívala se na Leonu. Ta jen pokrčila rameny a zadívala se zpět na dveře.

12,15
Vešli jsme dovnitř a co nevidíme. Joe je rozláclej na zemi a kolem něho hlada Terryných cd. Ušklíbla jsem se. ,,No teda Joe. To jsi si u Terry pěkně posral! Ona je na svý cd moc háklivá!" prošla jsem kolem a pozorovala Terry ,jak se sotva drží ,aby mu za tu opovážlivost jednu neflákla.

12,20
Chester taky vaří! Tak to se můžou s Kemistem klidně střídat!

12,35
Teda! Olizuju se až za ušima! ,,Je vidět ,že ty a Kemist jste ze stejný krve! Vaříte stejně dobře!" pochválila jsem ho a šla si ještě přidat.

13,00
Copak se ty Linkini nedokážou zabavit? Já a Terry máme práce nad hlavu a oni nudou kopou do židlí.

13,10
,,Tak si pustte televizi ,ne?" navrhla jsem ,protože už jsem to jejich vzdychání ,jaká je tu nuda ,nemohla vydržet! ,,Devli má pravdu ,vypadáte na to ,že každou chvíli umřete nudou!" usmívala se Terry. ,,Hele ,ale musíte uznat ,že Joe už má zabavu!" ukazovala na něj Zízígirl. Jestli se Josephovi podaří Terry pořezat nabytek ,tak to asi nepřežije! ,,Nechceš mě nějak zabavit ,Dev?" připlazil se ke mě Kemist. Je mi jasný ,na co myslí! ,,Hm... Myslím ,že.. Ne!" vyplázla jsem na něj jazyk. Kemist to nebral vážně a s úsměvem se ke mně přitulil. ,,Tak to máš smůlu ,zlato!" Obejmula jsem ho. Je mi s ním moc fajn! Přivoněla jsem si k jeho vláskům. Krásně voněl a já neodolala ho políbit. Začala jsem se s ním mazlit.

13,15
Z krásnýho snu mě probudil až Rob. Zajímal se ,proč je Terry ,jak zmoklá slepice. ,,To je na dlouhý vyprávění!" usmála jsem se a mávla rukou. Zase jsem se vrátila ke Kemistovo vláskám. ,,My máme času dost!" rozímal Joe. ,,Jen se svěř ,Terry!" řehnila se Leona. ,,Prostě jsem si dělala srandu z Devli a Kemista a táhlety dvě mě polili!" vyhrkla. Pak tam zase začali něco řešit. Nevěnovala jsem tomu pozornost. Kemist mě začal hladit a líbat ,takže jsem byla dost mimo.

13,20
,,Neztratíme se?" zašeptal mi Kemist do ucha. ,,Moc mi chybíš!" zaknučel. ,,Vždyt jsem s tebou." usmála jsem se a líbla ho na ouško. ,,Ale já bych s tebouchtěl být uplně sám!" přiznal a stáhl si mě k sobě do klína. Zadívala jsem sena Terku. Sakra ,co to tam dělá?! Moc se mi nelíbí ,že se k Chazzymu tak lísá! Musím něco udělat..

13,25
Neštrně jsem do ní strčila. ,,Pojd mi pomoct s jídlem!" zavrčela jsem. Oba uplně nadskočili.

13,30
,,Teda ty házíš po Chesterovi pohledy ,Terry!" mrkla jsem na ni a snažila se vypadat vesele ,ikdyž mě to příšerně žralo! ,,Hahaha ,Devli!" zavrtěla hlavou. ,,Připomíná mi to ,jak ses dívala na ledovce! Sis myslela ,že po tobě skočí ,co?" připomněla jsem jí se smíchem to její nevydařený svádění. ,,Pamatuješ si na to ,jak nás zkoušeli a jak ses na něj zamilovaně dívala a on na tebe kašlal ,vid?" řekla jsem krutě. ,,Sklapni." sykla Terry. Začala jsem se smát. ,,Stejně bys ho nedostala!" smála jsem se jí. Vzala utěrku a snažila se mě jí zbít. Kryla jsem se rukama ,,A nedostala ,nedostala ,nedostala!" provokovala jsem a tím víc se Terce dařili její zásahy. ,,Nechceš zavřít hubu ,Dev?" zařval na mě Chester. Byla jsem rozjetá ,tak jsem na ně vyjekla ,at taky sklapne.

13,32
Chester to vzal moc vážně! Přišel ke mně blíž a zeptal se. ,,Ty si snad myslíš,že bych si místo Terry vybral tebe??" zavrčel. Tiše jsem polkla a rukama se zachytila o linku. ,,Tak to se pleteš! Nechápu ,jak si z Terky můžeš dělat prdel!" přejížděl pohledem mě i Terry. Nevycházela jsem z údivu. Co blbne? Vždyt to byla sranda! ,,Co to kecáš? Vždyt já Devli miluju!" připletl se do toho Kemist. ,,A to sis nevšiml ,že to Devli myslela jenom jako srandu nebo jsi uplně blbej ,že sis toho ani nevšiml?!" zavrčel na něj. Vystrašeně jsem na oba zírala. Vždyt to je přece jeden a ten samje člověk. Jakto že se dokážou hádat??

13,35
Stojím a koukám se ,jak se moje láska mlátí se svým identickým dvojčetem anedokážu se ani pohnout. Proboha nechte toho! Kemist přelítl přes gauč a narazil na stůl! Vypadá to ,že se mu nic nestalo. Vyrazil vpřed a přibouchl Chazzyho ke zdi... Zůstala tam džuzna! ,,Kluci ,sakra dejte pokoj!" zařvala Zízígirl ,která se z nás asi nejdřív probrala. Oba Chesterové se udýchaně posadili do křesel. Podívala jsem se na Terry. Byla stejně ohromená jako já. Pomalu jsem došla ke Kemistovi.

13,50
Ve zdi je dost velká džuzna. Pozoruju to a při tom poslouchám Josepha. ,,Je vidět ,že má Chester dutou hlavu!" směje se. Chazzy se na něj obrátil. ,,Radějibuď ticho nebo tvoje hlava taky skončí v druhý díře ,kterou tam tvojí hlavouudělám!" ,,To bych spíš udělal já!" doplnil ho Kemist a rukama mi přejížděl po zádech. Oba jsou ještě dost rozjetý od tý rvačky. Zadívala jsem se na svýhomiláčka a chtěla ho políbit ,když Zízígirl najednou začala křičet. ,,Ty voho, lidi ,čumte ,co jsem našla!" Znuděně jsem se na ni obrátila a pozorovala ,jak z té díry něco tahá.

13,55
Mačkám se u Kemista a zvědavě pozoruju krabici ,kterou objevila. Když ji otevřela ,byly tam obrovský sluchátka. Hm. ,,To je jak pro ufouny!" klátí se Leona. Phoenix seděl vedle ní a smál se taky. ,,Co s nima budeme dělat?" zeptala jsem se a zadívala se na ně. Něco mi pořád připomínali. ,,Mě by spíš zajímalo ,kde se to tu vzalo?" Ochomýtala se Terry kolem té díry a nakukovala tam.

14,00
Už vím ,proč mi ty sluchátka byly tak povědomý! Brad si je narazil na hlavu.,,Já už je nesundám! To je pohoda." Liboval si a hověl si na gauči. ,,No ,jo ,jak jsme mohli zapomenout na tyhle sluchátka!" plácla jsem se do čela a usmívala se. Teď už to byl ten pravý Brad.

15,50
Házím si do úst oříšky a pozoruju dění kolem. Na to ,že před sebou máme spousta práce ,jsem úplně v poho. Uvědomila jsem si ,že když se nám něco nepovede ,tak můžeme skočit do auta ,vrátit se zpátky a předělat to. Prostě jsem vklidu.

15,52
Mrkla jsem se na hodinky. Už je čas vypadnout za managerem. ,,Hele ,Linkini budeme muset odejít ,ale za ještě se vrátíme." řekla jsem a dala holkám najevo ,aby taky pohly. Mike začal vyzvídat. ,,Kam jdete?" Zízígirl se na něj osopila. ,,To je naše věc ,Shinodo!" Nazula jsem si boty a zapla bundu. Ještě musímk sobě do bytu pro klíčky do auta.

15,58
Sakra ,kde byla ta ulice s tou agenturou? Křečovitě držím volant a rozhlížím se kolem. Jesti budeme pořád takhle bloudit ,tak se mi holky vysmějou!

16,05
Vběhla jsem k recepci a vychrlila na týpka. ,,Tak jsme tady! Jdeme za panemŠhrekem!" Týpek nás poslal za managerem. Chytla jsem Terku za ruku a táhla ji do schodů. Terry mě začala varovat. ,,Devli ,jestli mi utrhneš ruku ,tak tě s ní umlátím!" Při myšlence ,jak by to asi prováděla jsem se musela usmát. ,,Alespoň bych od tebe měla nějakej suvenýr." odbyla jsem ji a spěchala dál.

16,10
Manager seděl majetnicky v křesle. Přeslušně jsme tam vstoupily a holky se hned začli došťuchovat. Musela jsem je sklidnit ,tak jsem Terry pořádně kopla. Hlavně ať už jsou zticha! To se mi ,ale nevyplnilo. K přiblblýmu kecání se přidala i Zízí. Otočila jsem se na ně a myslela na to ,jak je až vyjdeme ven ,utluču!!

16,16
Ha ha ha! Terry ztrácí trpělivost ,každou chvíli se na mě podívá. Počítám s tím ,že to nevydrží a jednu mu za ty jeho keci natáhne. Mrkla jsem na managera. ,,Když nám nevěříte, přijďte se podívat sám ,pane Šhreku.. (?) Škreku.. Pozítří do klubu. My je tam přivedeme a přísahám vám ,že se vám budou líbit!" zadívala jsem se na něj vražedně. Manager se opřel na křesle a zadíval se do stropu. Asi si chce zdřímnout nebo co!!

16,20
Dal nám takovou podmínku ,při které zrovna nevím ,jestli je splnitelná. To se dřív Terry naučí nosit růžovou -kterou k smrti nesnáší -než Zízí půjde se Šhrekem nebo jak se jmenuje na rande! Tohle chtělo poradu! ,,Omluvte nás ,ale potřebujeme se domluvit!" usmála jsem se a vykopala holky z jeho kanclu.

16,25
Zízígirl se šíleně vztekala. ,,Mě tam prostě nedostanete! S tím ksichtem nikamnepůjdu!" chytla se za vlasy. Přemýšlím ,co s tím. Kámošky se jí marně snažípřesvědčit. Terry už vzteky vypěnila. ,,Klid ,Terry." řekla jsem tiše a vzala ji za rameno. ,,Mám plán ,jak tam Zízí půjde. Teď ti ho nevysvětlím ,ale pak sama pochopíš." mrkla jsem na ní.

16,35
Myslím ,že už bylo toho hádání dost! Dala jsem si prsty do úst a hvízdla. Konečně se uklidnili. Terry se na mě otočila. ,,Au.. Myslím ,že jsem úplně ohluchla." mnula si ucho. ,,Sorry." zatvářila jsem se kajícně a vrhla se na ty dvě ,co mě dost na-štva-li!

16,40
Terka mě pořád uklidňuje. Vždyť já jsem v klidu! Jen mám sto chutí Zízígirluškrtit!! Zamračím se. ,,Takže ty se Škrekem nepůjdeš ,jo Zízí?" ,,Ne!" procedila mezi zuby. Leona se do toho ostře vložila. ,,Ještě jednou řekne ,že s ním nepůjde a asi jí vyškrábu oči! Pak už určitě půjde!" Teda ,ještě jsem tu naší namalovanou barbínu ,takhle vyletět neviděla.

16,42
Začala jsem s plánem. ,,Nejdeš? Hm. A kdybychom řekli něco tvému nepříteli." mrkla jsem na Terry. ,,Mikeovi.." vydechla Terka. ,,Že se s ním hádáš jenom proto ,že ho miluješ?" usmála jsem se a zkřížila ruce. ,,To by byl trapas co ,Zízí?" přešla jsem k ní blíž.

17,00
Cestou domů jsem málem nabourala. Došlo mi ,že vlastně nemáme místo ,kde Linkini budou hrát! Připomněla nám to Leona. Mozek mi začal šrotovat. Hned jsem holkám vyklopila svůj geniální nápad ,který Leona sampzřejmě nepochopila. Buď to dělá schválně nebo má vážně takovej slepičí mozeček!

17,05
Přesně vím ,kde v týhle době ten můj kámoš bydlí. Jenomže jak mu vysvětlím ,že jsem jeho známá z budoucnosti?! Heh ,docela krutej háček!

17,10
Vyhodila jsem holky před panelákem a padala za kámošem. Musím Linkinům to místo obstarat stůj ,co stůj! Ledovec na nás spoléhá ,nesmím ho sklamat. Už kvůli kámoškám -všechny se fakt snaží. Jen mi je líto ,že až se vrátíme ,ztratíme v Linkinech to přátelství ,co máme. Zase budou studený a zlý ,jako v reálu. To mě asi štve nejvíc. Ale tak já jsem ještě v poho. Mám svýho Kemista. Strejda sice bude mít hemi ,ale to se přežije. Horší to bude s Terry. Jela po Chazzym. Asi jí to zlomí srdce.

17,15
Jak jsem mohla vyjet a neskontrolovat benzín!? ,,Kde je tady nějaká benzínka?" naříkám v autě a mlátím hlavou do volantu. Sakra ,Sakra ,Sakra!

17,20
Sehnala jsem nějakýho chlapa ,kterej mi ukázal ,že benzíka je hned za rohem!Takovej trapas!! Ještě ,že už se stmívá a není vidět ,jak rudnu. Uh ,asi mám špatný den. Co se proboha ještě dnes semele hroznýho!?!

17,26
,,Hej hou hej hou ,Devli s Terry jdou a komu dají na hubu? Hej hou. Hej hou. Hej hou." zpívám si ,abych si zvedla náladu. Jen doufám ,že to moje autíčko ten děsnej zpěv nepropustí. Teda jestli se tomu dá říkat zpěv!!

17,35
Vylézám z auta. Pořádně jsem mrskla dveřmi a zadívala se do oken svého bytu. uviděla jsem tam nějakou postavu ,která hned při pohledu na mě zalezla. Vsadila bych se ,že to byla Terka. Usmála jsem se a chtěla se rozběhnout ke vchodu do paneláku. Jenže jsem si do dveří přivřela svůj kabát. Zamručím a s rozhlížením ,zda mě nikdo neviděl ,otevřu dveře. Hotovo. Teď už jen s funěním vybíhám nahoru. Rozrazím dveře. ,,Ahooj!" Místo přivítání mě čeká huronskej výbuch smíchu. Co je??

17,37
Já jsem Terku vzala těma dveřma!! Mám z toho výčitky ,obzvlášť ,když vidím ,že se Terry moc nadšeně netváří. ,,Terry ,promin. Jsi v pohodě?" omluvila jsem se trapně ,chytla ji za ruku a vytáhla nahoru. ,,Povedlo se ti to?" zajímala sehned Terry. Heh. Přece jí neřeknu ,že mi došel benzín a nic jsem nevyřídila.Říct jí to právě teď ,po srážce s dveřma ,asi by mě ukopala.. Upss. Raději jsem se jen usmála a polkla. ,,Kdepak mám svýho Kemista?" začala jsem se po něm shánět. Všichni najednou ztichli. ,,No ,Devli.. On se šel projít ,nebylo mudobře a nechtěl abychom zavolali doktora ,tak se šel projít do parku." řekla přiškrceně. Všechna optimistická nálada ze mě spadla. ,,Aha." řekla jsem a ušklíbla se. Mrskla jsem sebou do křesla a nabrala si celou hrst oříšků.

17,40
Začala jsem kecat se Zízígirl ,abych zapomněla na stesk po Kemistovi. Co ,když je hodně nemocnej? Měli mu raději toho doktora zavolat ,může se mu něco stát! Chtěla jsem za ním jít ,ale Terry mě uzemnila ,že se prý o sebe postarásám. Tak jsem to vzdala.

17,50
Terry mě vyhnala ven a táhne mě směrem pláži. Pořád mě zajímá proč tam! ,,Neměli bychom jít raději za Kemistem do parku ,když je mu zle?" ptala jsemse. Terka se usmála a zavrtěla hlavou. ,,Kam mě to vůbec táhneš?" ptala jsemse dál a v myšlenkách se snažila zahnat horor ,ve kterém kámošká zahnala druhou kámošku do lesa a tam ji ubodala k smrti. Na prázdno jsem polkla. Ne ,Terry není vrah! Zavrtěla jsem hlavou. Sice se tak někdy tváří ,ale není. Je tomoje fajn kámoška. Chtít mě zabít ,vymyslí si něco lepší! Blesklo mi hlavou.

18,00
Jsem vzteklá a vyděšená. Málem funím vztekem ,kam mě to zavlekla! Najednou mi někdo zaclonil oči. ,,Co to?" vyjekla jsem táhle a strachy se mi začaly klepat kolena. ,,Hádej kdo jsem?" zašeptal mi do ucha známý hlásek. Kemist!! Zajásala jsem v duchu a otočila se na něj. Usmíval se na mě. Hned jsem ho musela políbit!

20,00
Moře šumí. Tulíme se s Kemistem k sobě. ,,Jak se ti tu líbí ,lásko?" zašeptalmi můj miláček do ucha. ,,Moc ,jen jsi mi pořád neřekl ,proč tu jsme.." usmála jsem se a chytla ho za bradu. Zadívala jsem se mu do očí. Byly tak studený ,jako ty ledovcovi ,ale vyzařovaly ohromnou lásku. ,,Jsi nádhernej!" zašeptala jsem a opřela si hlavu o jeho rameno. Slunce zapadalo. Vypadalo to ,jako ,kdyžse zlato smíšené s krví rozlévá po moři. ,,Chtěla by sis mě vzít za muže?" zeptal se mě a políbil mě na tvář. Začala jsem se smát a pak se zadívala na Kemista. Nevypadalo to ,že by si ze mně dělal legraci. Tvářil se dost vážně! Podalmi ruku a pomohl mi stoupnout si. Pak si přede mne klekl a vzal mě za ruku. Chestere ne!! Zavrtěla jsem hlavou a polkla. ,,Devli ,vezmeš si mě?" zadíval se mi do očí. Tohle byla moje nejhorší můra. Nééé!! Myšlenky mi kolovaly v hlavě. Chtělo se mi omdlít. Co mu teď řeknu?

20,20
,,Lásko ,neplakej! Prosím!" snažím se Kemista uklidnit a obejmout ho. Odstrkuje mě od sebe a z očí se mu kutálejí slzy. ,,Nech mě!" vykřikl a vyskočil na nohy. Rozeběhl se po pobřeží ke skalám. ,,Chestere!! Já ti to vysvětlím." běžímza ním a křičím. ,,Když mě nemáš ráda ,tak proč se mnou spíš!?" otočil se a zase utíkal dál. Proč běží k těm skalám? ,,Raději se zabiju ,než abych kvůli tobě trpěl!" zařval zoufale a šplhal se po kamenech. ,,Néé ,pojď dolu ,miláčku!" snažím se vyšplhat za ním. ,,Vezmeš si mě?" zastavil se a zadíval se ně mě. ,,Nemůžu.." mám co dělat abych se taky nerozbrečela. ,,Tak proč bych neměl!" vykřikl a sápal se dál.

20,25
Dolezla jsem za ním až na horu na skálu. Vyčerpaně sedí na okraji a vydechuje. Jsem ráda ,když se složím vedle něho. ,,Ty pitomče!" sputím. ,,Já tě zbožňuju! Nemůžu bez tebe žít ,chápeš?" vzala jsem ho kolem krku. ,,Tak proč?" pokýval hlavou a podíval se na mě. ,,Potřebuju svobodu.." zašeptala jsem.

20,30
,,Ale budeme spolu ,viď?" hladil mě Chester po tváři. Kývla jsem. ,,Dokud nás ledovec nerozdělí." řekla jsem a zadívala jsem se do jeho studených očí. Měnil se v něho. Postupem času od něho bude k nerozeznání ,stejně jako je teď sChazzym. Stejně je to zajímavý. Jeden Chester mě miluje a druhý nenávidí -přesto jsou si tak podobní!

20,32
Vydali jsme se ruku v ruce na cestu k domovu. ,,A jednou až budeme třeba starší si mě vezmeš?" zadíval se na mě. ,,Jednou až budeme starší ,tak jo." pokývala jsem hlavou a rozhlížela se kolem. U pláže stál moc hezký dům. Dům!?Hej ,tam dřív bydlel ten můj kámoš ,to znamená ,že tu bydlí zrovna teď! Škubla jsem sebou a utíkala k němu. ,,Zlato ,kam ženeš?" chraptěl Kemist a zdrhal za mnou.

20,34
,,Buch ,buch!" mlátím pěstí do dveří. Já vím ,že tak se neklepe ,říkali mi to snad stokrát ,ale mě fakt nebere to pasivní tukání ,co pořádně nikdo neslyší. ,,Pššt. Trochu tiše ,takhle se přece neklepe!" spustil Kemist a chytil mě za ruku.Dveře se otevřeli a v nich se objevil vetší chlápek s melírem na hlavě. V budoucnsti se mu na tváři rýsuje jizva ,ale tady ji ještě nemá. ,,Ahoj ,my jsme manageři skupiny Linkin Park. Chtěli bychom se zeptat ,jestli by tato skupina mohla hrát ve vašem veleúspěšném klubu!" vychrlím ze sebe. Oba se na mě nechápavě zadívají a pak se můj kámoš podrbe na hlavě. ,,Zase tak moc úspěšnej neni. Ale pojdte dál ,probereme to." pozval nas do bytu. Napřáhne ke mně ruku.S radostí ji přijmu. ,,Moc mě těší Dýne!" klepu mu s pravicí. ,,Dýne?" podivý se. ,,Tak mi říkají jen moji přátelé." vbodne do mne svůj pohled. ,,Ehm ,pardon!" ,,To je v pořádku ,klidně mi tak říkaj ..?" ,,Devli ,slečna Devli!" představím se. Usměje se a nabídne nám kávu. A bude to v suchu!

Zápisek 19.

.: Spolek vzteklých :.

Pátek 19.5.2002

8,50
Kemist už je vzhůru a ladí svou kytaru. ,,Nepočká to ,až se vyspím?!" zasýpám unaveně a zahrabu se víc do peřin. ,,Vstávej!" zavrčí a nešetrně ze mě stáhne peřinu. Vidím ,jak je naštvanej. ,,Co se děje?" posadím se na posteli a zadívám na něho. ,,Jsem zklamanej!" klekne si ke mně. Obejmu ho. ,,Mrzí mě to ,ale já potřebuju ještě čas." zajedu mu rukou do vlasů a čechrám je. ,,Ale mě to sžírá! Potřebuju tě jako svou ženu ,chápeš?!" vzdychne a zamyslí se. Proč pořád tolik touží po manželce? Pak mi cvaklo! Chazzy je ženatý se Samanthou ,Kemist by byl taky ,jenže mi jsme změnili minulost!! Proto ho to tak sžírá ,on má být už ženatý ,je proti budoucnosti ,aby nebyl. ,,Co mám dělat?" rve si vlasy. ,,Je to čím dál horší. Užírá mě to za živa. Je to jako ,když mi chybí kus mýho těla. Já chci si tě chci vzít!" zavrčel a vrhl se na mě.

9,00
,,Počkej zlato!" bráním se ,když ze sebe strhává oblečení. Je hodně zuřivej a nadrženej ,měl by se uklidnit. Zavést ho takhle pod sprchu. Začal mně vášnivě líbat. ,,Když nechceš být moje žena ,tak mi alespon dokaž ,že jsi moje!" šeptámi chraptivým hlasem. Obejmu ho kolem krku. ,,Jsem a budu." usmál se na mě roštáckým úsměvem.

9,05
Uvědomuju si ,že jsem dnes po ránu chtěla uniknout Kemistovo mazlení ,ale to se mi fakt nedaří a navíc.. On umí tak krásně líbat!

9,10
,,Devli ,vem si mě.." šeptá mi do ucha a přitom si sundavá kalhoty. ,,To nejde ,lásko.." zasténám a on mě za to trochu kousne do krku. Občas si hraje naupíra ,takže mi krk nebudou zdobit jen cucfleky od něj ,ale i kousnutí..

9,15
Ten ví ,jak mě probudit. Něžně jsem ho ze sebe shodila a posadila se na něj.,,Vždyť mě přece nechceš!" zatvářil se nevinně a chtěl mě setřást. Zaútočila jsem na něj a vášnivě ho políbila. ,,Chci jen tvoje tělo. Zbytek si nech!" zašklebila jsem se. ,,Ty seš zlá!" zasténal ,když jsem ho začala mučit na jeho nejcitlivějším místě.

9,40
,,Tys mi dal!" zahrabu se pod peřinu a na hlavu si narazím polštář. Vytrhne mi ho a zamilovaně na mě mrká. ,,Před chvíli jsi byla úplně probuzená ,ďáblice.." hraje si s mými vlasy. Otočila jsem se konečně obličejem na něj a vyplázla jazyk. ,,Už tě zase nechci!" řekla jsem pobaveně a čekala na jeho reakce. ,,Ty!!" vypadlo z něj a mrskl po mě polštářem. Nic jsem neviděla ,ale slyšela jsem,jak se vzteká. Tiše jsem se dusila a uchechtávala zároveň.

9,55
,,Jdu udělat něco k jídlu." zvedl se z postele. ,,Chceš pomoct?" zadívala jsem se na něj a nadzvedla se na loktu. ,,Ty mi chceš pomoci s vařením?" podivil se. ,,No ,s tím hnusným vařením zrovna ne." zašklebila jsem se a flákla sebou znovu na postel. ,,Nepotřebuju ,jen klidně lež. Musíš nabrat sílu na noc.." na tváři se mu objevil dábelský úsměv. ,,Na noc? Co bude v noci?" polkla jsem. ,,To co budu chtít a ty budeš poslouchat!" ,,Joo ,dáme si tvrdej sex.." klátila jsem se smíchy. Kemista to trochu naštvalo. ,,Uvidíš ,co s tebou provedu!" zavrčel.,,Měla bych se bát?" udělala jsem svůj nevinný kukuč. ,,Jo a hodně!" vykřikl a znovu ke mně skočil.

10,00
,,Počkej ,někdo klepe na dveře." snažím se toho nadržence odstrčit. ,,Počká.." řekne rozkošně a tiskne se ke mně. ,,Miláčku ,musím jít otevřít." drápu se z postele. ,,Nechoď ,já tě chci!" stáhne mě k sobě a ruce mi uvězní ve svých. Zasypává mě polibky a já už jsem na nějaké klepání dávno zapomněla!

10,05
Mrknu se u dveří do zrcadla. ,,No těbuh ,já vypadám!" zhodnotím se ,ale poprobdělé noci to ještě ujde. Pročísnu si vlasy rukou a vykouknu ze dveří. ,,A -ahoj holky.." řekla jsem. Po pravdě jsem je tu nečekala. ,,Jak dlouho čekáte?" sykla jsem. ,,Hodinku ještě ne! Devli ,můžem dovnitř?" mrkla na mě Zízí a zvedla se ze země. ,,Jo ,jasně ,pojdte!" vjela jsem si znovu rukou do vlasů a pustila je do bytu.

10,10
Skákla jsem do koupelny. Když vidím svý kruhy pod očima ,tak docela lituju ,že tu nemám žádnej mejkap ,kterým bych to zamazala. Kéž by byla Leona poblíž! No co ,přežiju to bez toho. Beztak jsem takhle vypadala po každé pařbě.Usmála jsem se. Jo ,nějakej mejdánek by to chtělo. Opláchnu si obličej ,vydrbu zuby a ležérně projedu kartáčem své vlasy. He ,nevypadám až tak zle. Zazubím se do zrcadla. Jo ,už můžu vypadnout z koupelny. ,,Kdo nechce?" zaptala jsem se ,když jsem slyšela ,že se moji kámoši o něčem dohadují. Nikdo mi na to nic neřekl.

10,15
Terka se vyptává na klub. Odpovídám jí neurčitě a raději se věnuju Kemistovi. Je tak sladkej ,kdyby tu holky nebyly ,neváhala bych a svedla ho. Myslím ,že to tuší ,protože se pořád pochechtáváme. ,,A to tvoje možná znamená ,že jo nebo ne?" ptala se Terry. Zatím byla kupodivu trpělivá ,ale to jí přejde. ,,Možná!" řekla jsem a začala se smát. Já jí dneska prostě dostanu!

10,20
Holky poposedavájí na pohovce a stále si nás prohlížejí. Musíme jim připadat jako z jiné planety ,když se jen smějeme. Tak mám prostě skvělý den. Hned po ránu jsem se procvičila a počítám ,že k večeru to bude ještě mnohem lepší!,,Hele ,vy dva ,já nevím ,co máte ,ale nechtěli byste už konečně odpovědět?" brblala Zízígil. Otočila jsem se na ni. ,,Ani ne ,Zízí." Zrudla a byl zas pokoj.

10,32
Terry ruší naši skvělou líbací chvílku pípáním mobilu. Když svou hračičku vylovila z kapsi ,spustila na nás. ,,Vy dva miláčci ,nechte toho a pojďte k Leoně do bytu ,prý tam na nás čeká." ,,Copak? Že by jí došel lak na vlasy ,tak tam brečí jako smuteční vrba!" neudržela jsem se. Holky se zamračili a šli. My s Kemistem jsme je dohnali přede dveřmi.

10,35
Klidně jsme se mohli s Kemistem ještě mazlit na pohovce ,protože než Zízinaobjeví ty klíče ,bude večer. Možná jsme toho za tu dobu mohli stihnout i víc! Předehru přece máme už za sebou..

10,40
Už mi bylo blbý neříct o tom klubu a tak jsem jí to pověděla. Byla ráda a hned mi líčila ,jak mě chtěla s tím mým smíchem zabít. To je ,ale legrační!

10,50
Klátím se smíchy. Zízígirl se nejspíš snaží do bytu prokopat. Klíče nejspíš nejspíš ztratila ,jak obvyklé. Kemist a Terry se řežou na celou chodbu. Každou chvíli sem musí skočit naši sousedi pod námi a seřvat nás za ten rachot.

10,55
Nemám ani tucha ,co se to děje. Nějak to ,ale nehodlám řešit ,navíc mám dost problémů se svým klukem. Leona se sice tváři jako nebožtík ,ale to bude nejspíš típ ,že si zlomila nehet!

11,00
Mám pocit ,jako bychom byli zpět v přítomnosti. Linkini jsou zlý ,zamračený a zase nám rozkazujou. Vsadím se ,že by mi teď Chester nejraději skočil po krku. Nesnáší mě ,ale tohle je vážně nějaký divný.

11,05
Terry sedí vedle mě. ,,To nás chtějí zabít?" zeptala se mě šeptem. Zadívala jsem se na ni. ,,Nejspíš si jen chtějí zahrát piškvorky." Terry oněmněla a já se zadívala znovu na Linkiny. Vypadalo to ,že se na nás každou chvíli vrhnou. Chesterovi by stačilo se jen natáhnout a mohl by znovu Terku chytnout pod krkem a začít ji škrtit. Mike by začal Zízígirl mlátit lampičkou do hlavy ,až by se jí z ní začali sypat piliny. U mě je nejblíž Joe ,ale to je v poho. Jak ho znám ,zakopl by cestou ke mně o stolek a rozbil si pusu ,takže by se mi nic tak hroznýho zase nestalo.

11,07
Musím zjistit ,co nejrychleji číslo na pohřební službu ,protože Leona se zítřka nedožije. Když ji nezabije Zízígirl ,neukope Terry ,tak já jí vyhodím z okna. Ta drbna jim to vykecala! Kdo by to do milé Leonky řekl ,že tak brzy kiksne!

11,10
,,Seš mrtvá Leono. Seš mrtvá!" říkám si v duchu a probodávám ji očima. ,,Vyber si levnou rakvi ,holčičko." radím jí. Nevím ,jak holky ,ale já za ní žádnou extra luxusní rakev platit nebudu!

11,20
Vzala jsem si ze šuplíku tužku a papír. Píšu dopis Chesterovi z přítomnosti. ,,Drahý Ledovče. Nevím ,jak často Tě napadají takový dementní nápady ,posílat lidi do minulosti ,ale tohle se ti povedlo. Hlavně ,když nespolupracuješ. Kdybyste nám hned na začátku řekli ,že jste slaboši a že vás do schowbussinesu budeme muset dokopat ,vzaly bychom si kopačky. Navíc jste připravili o život jednu z mých kamarádek -Leonu ,protože ji hodlám zabít. Musím rychle ,protože to samé brzy budete chtít provést vy nám. Pozdravujte doma. Astala vista ,Ledovče ,nechoď na sluníčko ,at se neroztečeš. S pozdravem Devli ,pošták z minulosti." ,když jsem to dopsala schovala jsem to k Chesterovi do kapsy. Do nejtemnější kapsy ,do který se nekouká ,protože se bojí tmy.

11,25
Psala jsem to ,když se ostatní hádali. Linkini dokola omýlají ,že prostě to vystoupení nemžou udělat ,jelikož na to nejsou připraveni. ,,Jedním slovem ,protožejste sraby!" vrhla na ně naštvaný pohled Zízígirl. ,,Sklapni huso ,máte se starat sami o sebe." poradil jí Mike. Terry se do toho vložila. ,,Vy jste nám nařídili ,abychom se o vás starali!" ,,A taky jsme vám říkali ,že mě máte svést a dotáhnout sebou do budoucnosti?" zeptal se rozmrzele Chester a ukázal na Kemista. ,,To nebylo v plánu!" brání se Zízí. ,,Ty ses do ní zabouch!" dodala. ,,Já?! Nikdy!" odporoval Chester. ,,Ale já ano!" vyprskl Kemist. ,,Jenže ty seš já!" klepal si na čelo Chester. ,,Na to zrovna moc hrdej nejsem!" ,,Já taky ne! Zamiloval ses do nesprávný!" ,,Hlavně ,že ty seš s Terry ,pardon se Sam štastnej!" dorazil ho Kemist a Chester ztichl. Vážně řekl s Terry? Zadívala jsem se na ni. Pohledem ryla v zemi a červenala se. ,,Hej ,co to má znamenat?" nechápala jsem.

11,50
Šla jsem si nalít pití. Chester mi totiž na tu mou otázku dost nevybíravě odpověděl ,ať mu vykouřím! Tak jsem řekla. ,,Kemiste ,zvedej se ,jdeme na to." Chesta mě otituloval něčím ,co vážně jako titul nechci. Přestala jsem je poslouchat. Terry se snaží ustavičně řešit to vystoupení. Nechápu její snahu ,stejně jsou to pitomci ,hlavně Chester!

12,00
Zízígirl ke mě přišla. ,,Nechceš nám pomoct přesvěčovat Linkiny ,at udělaj tu šou?" zeptala se. ,,Až budu mít v rukou mírovou smlouvu ,tak je klidně i zmlátím ,ale zatím si raději přečtu zlatý stránky." odpověděla jsem a vzala je do ruky.,,Je ti dobře?" zkrabatila Zízí čelo a dávala posunky znamení Terce. ,,Je mi fajn ,ale jak říkám ,léto bylo tento rok neobvykle chladné!" ,,Já se z tebe pose.. picnu ,no!" plácla se do čela. Pak si zase kecla vedle Terry. Slyšela jsem ,jak jí říká ,,Zase má ty svý dny." a pak už nic slyšet nebylo ,protože Chester začal řvát ,že přicházíme z budoucnosti jenom proto ,abychom je ztrapnili.

13,00
Sedím ve zkušebně na stole a klátím nohama. Kluci už snad po 50té zkouší By myself. Strkám si do pusy jednu brambůrku za druhou a pozoruju Terry ,jak netrpělivě poskakuje kolem nich. ,,Copak neumíte zpívat?" zakřičí ,když jí vybuchnou nervy. Mike začne vztekem vyskakovat metr vysoko. ,,Kdybychom věděli ,že budeme mít koncert ,tak sme si to nacvičili! Je to vaše vina!" ,,Sklapni ,Shinodo!" soptila Terry a těžce vydechovala. Vedle mě se posadila Zízígirl a unaveně se na mě podívala. ,,Mlátí s ní puberta." řekla jsem a nabídla jí brambůrky. ,,Raději si jdu sednout k Leoně ,ta má sice zalakovanej mozek ,ale na tebe nemá!" poklepala si na čelo Zízí. ,,Díky ,jsi skvěla kámoška!" zazubila jsem se a dál pozorovala neúspěchy našich kumpánů.

13,30
,,A co dělám?" řve Chester na Mikea. ,,Zpíváš to moc vysoko ,ty blbče!" řve Mike na Chestera. ,,Já to zpívám ,do pajzlu, dobře ,to ty seš vedle." ,,Já jsem raper ne zpěvák! Jak můžeš zpívat ,když ani nerozeznáš rozdíl!" ,,Ty žádný rozdíly nevedeš. Seš stejně šedej ,jako ta tvoje šedá mozková kůra!" zařval Chestera popadl kytaru. ,,Která tobě chybí ,co?" dosadil si Mike. ,,Už zavři hubu!" Připadala jsem si jako na jejich koncíku ,Chester právě dozpívává One step closer.

13,50
Hádka končí. Chester rozmlátil kytaru a vše se vrací do normálu. Jedna struna se mu tak šikovně vyšvihla do obličeje ,že mu rozsekla obočí. Terry s ním jde někam pro lékárničku. ,,Ošetři toho vola a fofrem sem ,musíme zkoušet!" křikne za ním Phoenix.

14,00
Cestou ven jsem zahlédla Terry a Chestera! Roker ji držel v náručí a Terka se jen usmívala.. O co tu jde? Že by moje kámoška měla něco s Chazzem? To přece nesmí! Ne ,to by nám neudělala. Terry je bezvadná ,nikdy by nemohla rozbít náš plán ,tak jako jsem to udělala já.

14,30
Sedím venku. Dovnitř se mi kvůli tomu křiku nechce. ,,Miláčku.." vzal mě Kemist kolem ramen a posadil se vedle mě. ,,Zlobíš se?" ,,Ne ,jen doufám ,že to Linkini zmáknou." pokývala jsem hlavou. ,,To bude o.k. Chester sice vypadádost vynervovaně ,ale bud v klídku. Znám se ,tohle nepodělám." ubezpečil mě. Už začíná mluvit stylem Ledovce. Oba se v něj proměnují a za chvíli se ztratí v jeho gestech. Tři Ledovci na světě. No nazdar!

15,00
,,Zízígirl ,makej ,venku máš to rande!" chytla ji Terry kolem krku a do ruky jí nacpala nějaký peníze. ,,Dík.." řekla odevzdaně Zízí a vrhla na mě svůj pohled. ,,Nepopřeješ mi štěstí?" ,,Přeju ti mnoho štěstí. Jen ho nezmlať ,ať nás nezavřou." poklepala jsem ji po zádech a dívala se ,jak mizí s managerem v dáli. ,,Devli.. Potřebovala bych píchnout z Linkinama." zadívala se zpytavě Terry a dost opatrně dodala. ,,Mohla bys mi s nima pomoci?" Pocuchala jsem si vlasy a pak přemýšlivě pronesla. ,,Pomohu ti ,Mrazíčku ,ale rovnou ti říkám ,že z toho nevyvázneme živí." Terry se ušklíbla. ,,Tak dík. Mě z tebe vomejou."

15,23
,,Devli ,potřebuju ,abys pomohla Chazzymu s těma jeho pohybama na koncíku. Chci ,aby byl dokonalej." spustila na mě Terry ,když bylo na čase využít mou pomoc. ,,Si upadla ,ne? Ten týpek mě nesnáší a já nežeru jeho!" ,,Budeš to muset překonat. Seš specialista přes ty dementní pohyby!" rozčiluje se Terka. Přifařila se k nám Leona. ,,Devčo ,ona má pravdu. Pamatuješ si ,jak jsme si hráli na Linkin Park a zpívali Papercut. Hrála jsi Chazze ,protože jsi ho uměla skvěle napodobit. A Zízígirl hrála Mikea! Ona do něj dřív byla zabouchlá,co holky!?" ,,Cože?! Vona po mě jela!" zaúpěl Mike.

15,25
,,Leono ,já tě zabiju!" řve Terry a honí ji po zkušebně. ,,Co se stalo?" ptá se Joe a poposkakuje vedle mě. ,,Hráli si na nás. Zízígirl byla udělaná do mě a tahle barbína dělala Chazze!" vrčí Mike. ,,A šlo mi to skvěle." pyšnila jsem se.Terry už Leonu dohonila a ted se rvou. ,,Přátelství je nade vše hoši. Važte si ho." mrknu na Joa ,Mikea a Brada ,kteří stojí vedle mě a s úsměvem si jdu pro pití. Je jasný ,že jsem je tím dostala.

15,40
Jak já ,tak i Chester máme nervy na pochodu. ,,To si neumíš zapamatovat ,tak jednoduchý pohyby!" syknu naštvaně a uchopím ho za ramena. ,,Jsou to dementní pohyby." zakření se. ,,A nehrabej na mě!" ,,Sám si ty pohyby vymyslel ,sám seš dement!" zavrčím a nasměruju ho. ,,Teď se jen trochu nakloň a pracuj hlavně s rukama. Kroky jsou jednoduchý!" ,,Mě to prostě nejde!" ,,Jak tak jednoduchej člověk nedokáže udělat pár jednoduchých kroků ,to nikdy nepochopím!" vztekám se. ,,Nepochopíš! Protože máš moc složitý chápaní!" odfrkne si Chazz.

16,10
Vylezu na stůl , povyskočím a skočím dolu. Takhle to opakuji několikrát. Terry na mě kouká z druhé strany místnosti a ani za boha nejspíš nechápe ,co to tu dělám. Předvádím Chesterovi ,jak skáče na koncertech. ,,To se mi líbí!" zubí se. ,,Pust mě k tomu." řekne a málem mě shodí ze stolu. Pak si povyskočí a skočí. ,,Tak jaký to bylo?" ptám se. ,,Nic moc. Právě jsem si natrhl kalhoty." zakření se a spěchá se převlíct.

16,20
,,Tak teď už chápu ,proč na koncertech měl volnější kalhoty." rozumuje Leona. Kývnu. ,,Ještě ,že měl náhradní." řekne Terry a všechny se na Chestera podíváme. Trénuje si ty svý světoznámý skoky. ,,Hele ,holky nechybí mu něco?" zeptá se po chvíli Terry. Všechny dumáme a po chvíli na stejno vykřikneme. ,,Náramky!"

16,25
,,Jak jsme na to mohly zapomenout! Vždyť on byl vždycky ověnčenej ,jak vánoční stromeček." vrtí hlavou Terry. ,,Teď bychom se měly spíš zajímat o to ,kde ty bodcový náramky a obojky na krk.." ,,A další machrovinky seženeme." skočila mi Leona do řeči.

16,45
Jedu autem najít krámek ,kde ty rokerský věci prodavají. Kemist sedí vedle mě. ,,Hele ,támhle zastav." ukazuje na tatto club Osten. ,,Tam to bude?" ptám se a zajíždím na parkoviště. ,,Jasně!" řekne a hrne se z auta.

16,50
Je to menší klub ,kam se sotva narve pět lidí ,ale má tu toho spoustu. ,,No to je nádhera!" rozímá se Kemist a natahuje si na ruku třířadý bodcový náramek. ,,No jo. Já zapomněla ,že to všechno budu muset kupovat dvakrát." vzdychnu ,ještě že jsem si vzala víc peněz. Majitel clubu se představí ,jako Sean a s Kemistem se hned pustí do řeči. Poradí mu ,jaký machrovinky jsou nejlepší a na který ženský fakt letí a pak spolu rozebíraji tetování. Než se naděju mám v košíku naházený věci snad za půl druhýho milionu!

17,00
Sean nás pozval na kafe a tak jsme se trochu zdrželi. Kemistovi slíbil ,že se za ním staví na koncíku. Pořád mi vrtá hlavou odkud toho týpka znám. Když mi Chester sdělí ,že by byl rád ,kdyby mu Sea udělal nějaký tetování ,vzpomenu si. Sean je přece jeho kámoš se kterým si v budoucnu otevře Tattoo club!! To je ,ale náhoda ,že se potkali.

17,13
Terry zase soptí. Sedí sama s Leonou v prázdné zkušebně. ,,Ahoj ,kde jsou Linkini?" vejdu dovnitř a trochu opožděně si uvědomuju ,že je tu nějak prázdno. ,,Zdrhli ,bastardi." sykne Terry. Sedí v prostřed místnosti v tureckém sedu ,vedle sebe Leonu. Asi meditovali nebo co. ,,Chci si nechat udělat tetování!" vběhne do místnosti Kemist ověnčený náramky ,za který jsem před chvíli utratila majlant. ,,To nám ještě scházelo!" zavrčí Terka. Kemist ihned ztichne a uštěpačně si ji prohlíží. ,,Zklapni a cvič si jazyk. Mám rád kuřbu!" vyjede na ni a odejde. ,,O čem to mluvil?" zeptá se Leona. ,,Nemám ani ponětí." řeknu. Tuším ,že Terry ,ačkoliv klopí hlavu a dělá jako že nic ,ví o čem mluvil! Je toho nějak moc. Poslední dny se na sebe s Chesterem nějak moc lepí. Pak to obětí dneska. Něco se děje a mám strach ,že to zjistim ,až když už bude zase pozdě.

18,00
Dívám se ve svém bytě na telku. ,,Kemiste. Jaks to myslel s tou kuřbou?" obrátím se na něj. Sedí vedle mě a drží mě za ruku. ,,No ,když mám rád kuřbu já ,tak jí má rád i Chester." řekne a zvedne ,protože právě začal někdo šíleně zvonit. Strčím ho zpět na pohovku. ,,To je dobrý. Já tam dojdu." usměju se a spěchám otevřít tomu nedočkavci.

18,05
Musím se smát. Přede mnou stojí mokrá ,zmrzlá a soptíci Zízí. Pěsti má tak pevně sevřené ,že začínám mít pocit ,že mi každou chvíli jednu ubalí. ,,Příště si jděte na rande sami!" zařve přes celou chodbu a zabochne mi dveře před nosem.

20,00
Sedím s holkama u Terry v bytě a probíráme dnešní den. ,,Myslím ,že byl dost drsnej!" vzdychne Terry. ,,Pohádala jsem se s Linkinama a málem zabila Leonu." dodá. Jmenovaná se k ní nakloní. ,,Já vím ,že jsi to nemyslela vážně." řekne a postříká ji nějakým smradlavým parfém. Musím se odklonit. Terry je teď,jak syreček. ,,Ještě pořád mám chuť tě zabít." zamžourá jedním okem na Leonu a semkne ruku v pěst. Leona jen tiše polkla a už nemluví. ,,Já z vás měla nejhorší den ze všech." vzdychne Zízígirl ,,Nejdřív mi ten idiot rozbil hodinky.Pak jsem za něj musela zaplatit celou večeři v dost drahým podniku a nakonec mě shodil do sněhu. A co nejhorší chtěl mě políbit!" ,,A cos udělala?" zeptala jsem se. ,,Coby? Jednu jsem mu flákla." řekla rázně. Já a Terry jsme se na sebe podívali a bylo nám jasné ,že se Zízí to ani jinak dopadnout nemohlo.

20,15
,,No a to jsem vám zapomněla říct. Dneska se Kemist skámošil se Seanem!" spustila jsem. ,,Kdo to je Sean?" drbala se Zízí na hlavě. ,,To je v přítomnosti jeho kámoš se kterým má Chester ten tattoo club!" vyjekla Terry. ,,Chytrá!" vzala jsem ji kolem krku. ,,Tak to je asi nejlepší z tohoto dne." oznámila nám Zízígirl a my musely souhlasit. Samozřejmě až na Leonu ,která nás hned začala přesvěčovat o něčem jiném. ,,Ne ne ,nejlepší z tohoto dne je ,že už mi konečnědodali ten zlatej lak na nehty ,po kterém jsem tak toužila!" zašermovala rukama. ,,Zabijte mě ,nebo to udělám sama!" zvolala plačtivě Zízí a sekla sebou na gauč. Ani se nedivím ,že jí ty Leoniny žvásty lezou na mozek a navíc ,když s ní chudák ještě bydlí. No ta si užije!

21,30
Ležím v posteli. Kemist se vysvleče a hupsne vedle mě. Skousne si dolní ret ajen tak si mě prohlíží. ,,Potřebuješ něco?" zeptám se s úsměvem. Kývne a začne mi rozepínat noční košilku. ,,Copak to děláš?" ptám se a zářím ,jak sluníčko. ,,Až něco dělat budu ,tak to poznáš." řekne a skloní se ke mně. Už to poznávám!

Zápisek 20.

.: Kdo je u tebe dě*ka? :.

Sobota 20.5.2002

5,30
Kemista jsem konečně utahala a on spí. Jsem hotová a sotva se můžu hýbat. Přesto se ještě zvednu a odtapkám do obýváku. Tam se svalím na pohovku a zapnu si televizi. Muj miláček je vyštavenej snad na dva tejdny dopředu. V noci mě nenechal ani chvilku v klidu!

12,00
,,Linkini maj koncík. Linkini maj koncík!" poskakuje vedle mě Zízí. Těžce otevřu oči a zadívám se na ni. Když zjistí ,že jsem vzhůru přestane jančit. ,,Co tu blbneš ty trdlo?" řeknu rozespale. ,,Co bych blbla? Přece Linkini maj koncík.Linkini maj koncík!" začne znovu poskakovat.

12,30
Linkin Park mají dnes vážně koncert ,přímo v 20 hodin večer ,už se nemohu dočkat! Jdu k Terry na návštěvu. Stojím na chodbě a chci zazvonit ,když si všimnu ,že dveře nejsou zavřené. Z bytu se ozvývá křik. Bezmyšlenkovitě vběhnu dovnitř a spatřím tam Sam. Nejdřív nechápu ,proč tak řve ,ale pak se podívám na postel ,kde se spolu choulí Terry a Chester. Mám chuť je v tu chvíli zavraždit.

12,40
Zchladí mě až Samantha ,která zařve ,že jsme obě děvky a vrazí mi facku. Zatím ,co si držím zrudlou tvář ,přemýšlím ,proč mě do toho zapletla taky. ,,Devli ,já ti to vysvětlím!" sápe se po mě Terry a leze z postele. ,,Nenech se rušit,zrádkyně!" zasyčím jedovatě a hrnu se ze dveří. Nezadrží mě ani Chesterův protest ,že moje kámoška za nic nemůže. Ať si to s ním užije ,já mažu pryč.

12,45
Na chodbě se srazím se Zízígirl. ,,Kam tak letíš?" ,,Terry se vyhrápala s Chesterem a Samantha je chytla!" vychrlím ze sebe naštvaně. ,,No to je průšvih!" chytí se Zízí za hlavu a spěchá za mnou.

12,55
,,Leono ,sbal si věci. Jedeme domu!" strčím hlavu do jejího pokoje. Samozřejmě se tam cicmá s Phoenixem ,ale to teď nevnímám. ,,Devli né! Proč?" ,,Dělej nebo tě tu nechám!" naštvu se a jdu si pro své věci.

13,10
Zatímco si hážu do kufru svoje hadry ,vletí ke mně do pokoje Terry. ,,Devli ,promin ,já.." ,,Nechci to slyšet!" podívám se na ní mrazivě. Okamžitě ztichne.Chvíli mne jen tak pozoruje. ,,My jedeme pryč?" zeptá se nevinně. ,,Jo. Po koncertu ,své poslání jsme nesplnily ,už to nemá cenu." ,,Vždy to má cenu! My se přece nikdy nevzdáme!" chytne mě Terry za ruku. ,,Tohle na mě nezkoušej. Já jedu. S tebou nebo bez tebe!"

13,50
Kemist už má taky sbaleno. ,,Tohle není správný ,Devli. Není!" říká. Sedí naposteli a hraje si se svým ostnatým obojkem. ,,A co je správný?" zavrčím. ,,To nevím ,ale tohle ne. Je to uspěchaný. Zkus Terku pochopit." ,,Co mám chápat? Že si s ním užila? Že je viděla Samantha?!" kopla jsem vzteky do dveří. ,,Sam ještě chápu ,ale Terry ne. Hlavně jí šlo o to ,abychom Ledovci jeho ženu vrátili ,aby mohl být štastnej!" ,,Ledovci?" ,,Nějakej problém!" zařvu už nepříčetně.

14,00
Nahážu bágli do kufru auta. Holky a Kemist stojí tiše vedle mě. Naposledy se zahledím na náš panelák ,kde jsme měli byt. ,,Nenávidím to tu!" syknu a jdu do zkušebny.

14,23
,,Devli ,počkej ,potřebuju s tebou mluvit!" vykřikne za mnou Chester. Vůbec ho neberu na vědomí a jdu dál. ,,Slyšíš mě? Stůj!" chytne mě za rameno a donutí zastavit. ,,Co je?" zeptám se znuděně. ,,Hele ,to dnes.. Terry za to nemůže. My se do sebe zamilovali! Přej nám štěstí ,Devli ,nebuď sobec!" řekne bezmocně. ,,Mnoho štěstí." zívnu a jdu dál.

15,00
Zízígirl sedí v autě na sedačce vedle mě a pročítá si pokyny ,do kterých už jsme se dost dlouho nepodívali. Terry ani Leona tu nejsou ,loučí se s Linkiny. ,,Sakra!" zařve najednou Zízí a praští mě do nohy až syknu bolestí.

15,10
,,Terry! Kde seš?" běhám po zkušebně a hledám ji. Samozřejmě ji najdu v obětí pana Benningtona. ,,Dev ,no já.." chce se zase vymluvit ,ale na to nemáme čas. Čapnu ji za ruku a vedu ven.

15,15
,,Cože? To si děláte srandu?!" spustí Terry rozčileně. ,,Jo ,právě teď Sam fetuje a pak skočí z toho srázu a zabije se. Především proto nás sem poslali ,abychom ji zachránily!" oznámí Zízígirl a zaklapne dveře od auta. ,,Musíme tomu zabránit!" utvrdí se Terka a kývne směrem ke mně. ,,Teď dáme problémy stranou ,musíme mu zachránit ženu." řekne a nabídne mi ruku. Přijmu ji a pevně stisknu. Nesváry na chvíli odložíme.

15,30
,,Miláčku!" vrčí za mnou Kemist. ,,Co je ,zlatíško?" ,,Celý den si mě nevšímáš!" ,,Starám se o Chesterovo ženu.." ,,Ty seš zase moje žena a máš se starat o mě!" chytil mě za ruku a přitáhl k sobě. ,,Nejsem ,nevzali jsme se. Potřebuju svou svobodu." oznámím mu. Nebere to vážně. Dívá se mi do očí a tiskne mi ramena. ,,Ale budeš moje. Budeš! Budeš!" zavrčí a přicucne se mi ke krku. Neřád!

15,40
,,Já se na to vykašlu! Necicmej se tu s ním ,máme práci!" vykřikne rozčileně Zízígirl a kopne do dveří. Terry je opřená o futro a pobaveně nás sleduje. ,,No,co?!" ofrknu a jdu za Leonou ,která ted paří na síti (velkého všeznaleckého internetu) a shání informace o fetáckým doupěti ,kde by se Samantha mohla vyskytnout.

16,12
,,Jsem na dně." kviknu a podívám se do zpětného zrcátka na Terry ,která sedína zádní sedačce mého auta. ,,To bych spíš měla být já. Chce se zabít kvůlimě." ,,To je fakt. Seš neřád ,ale to teď neřeš." mrknu na ni a povzbudivě se usměji. ,,Všimla jsem si ,že ti dala facku." přisune se blíž dopředu. ,,Hm ,flákla mi pěknej lepanec!" zašklebím se. ,,Až jí chytnem tak jí to vrátíš." řekne Terry a dá mi povzbuzující herdu do zad. ,,Teď už je ,ale na čase se rozjet." podotkne a já poslechnu.

17,12
Už skoro hodinu křižujeme městem a jediné na co jsme narazili jsou bezdomovci nebo plahočící se důchodci ,kteří se mi šnečí chůzí šinou přes cestu. Zadívám se na Terry. Zatímco ona je v klidu ,já pěním! ,,Tak už se pohni sakra!" zakleju a dívám se na ně. ,,Jde jim to pomalu ,co?" zubí se Terry. ,,Dost!" řeknu a provokativně šlápnu na plyn ,ale zůstávám stát. Auto zakvílí. U důchodců je pozdvižení. Těžce zvedají své hole a pajdají se na druhou stranu. ,,Mlži!" heknu a rezignuju. Opřu se o volant a vyhlížím volnou cestu. Marně!

17,18
,,Nebuď šnek ,buď quick ,dědo!" směje se Terry a mává jednomu staršímu pánovi. Zvednu oči v sloup. Nevěřím vlastním uším! Jak může žertovat ,když já mám takový nervy! ,,Já je přejedu!" oznámím jí a vjedu mezi hlouček devadesátiletých žen. Důchodkyně se s nadáváním jaká jsme to mládež rozprchnou na všechny strany. ,,Cesta je volná! Račte veličenstvo!" řeknu a směju se. ,,Chceš je zabít?" ohlíží se Terry. ,,Už to tak vypadá ,co?" mrknu na ni. Jen kývne. ,,Neboj nejdřív půjdou oni ,pak složím tebe!" zavrčím. ,,Devli! Řekli jsme si ,že ty naše trable odložíme!" ,,Tak to vyřid Samantě ,já si jdu dát decku vína." zašklebím se.

17,52
,,Samantha nikde není!" vzdychne otráveně Terry. ,,To vím taky!" zavrčím nervozně. ,,Já jen ,kdyby náhodou." ušklíbne se a dál pozoruje okolí. Najednou jí začne vyzvánět mobil. Než ho Terry vyhrabe ,tak já zešedivým.

18,00
,,Co se děje?" zeptám se ,když dotelefonuje. Všimnu si ,že je nějak u vytržení.,,Volal mi Mike ,že prej mají strach ,že to vystoupení nezvládnou. Máme být s nimi a podporovat." ,,A co Samantha?" ,,Pro mě je důležitější Mike a pro Sam se můžeme vždycky vrátit!" ,,Máš pravdu. Jedeme tam." přikývnu ,ale moc jistá si nejsem.

18,30
,,Jsem nervozní jako pes!" říká Chester a lísá se k Terry. Ta se po mě tázavě otočí. Dělám ,že to nevidím. Ted potřebuje frontman podporu a tu mu poskytne jen Terka. ,,Devli ,oni se líbaj!" řekne mi Zízí. Otočím se na ni. ,,Já vím ,Zízígirl." snažím se usmát a odejít o kousek dál. ,,Co myslíš ,Devli ,zmáknem to?" chytne mě Mike za ruku. ,,Jasně ,hvězdo. Budeš ten nejlepší rapper na světě!" poplácám ho po ramenu. ,,Vážně?" vydechne ohromeně. ,,Sto pro! Jen bud sám sebou a zbytek půjde sám." ,,Díky! Jsem nervozní!" ,,To opadne." řeknu s úsměvem a jdu dál. Nechtěla bych být v jejich kůži ,musí to být dost strestující. ,,Hej ,co když se mi stane nějakej trapas? Co ,když třeba zakoupnu a vytrhám všechny kabely a.. a.. a všechno přestane hrát!" ptá se Brad. ,,Neboj Brade ,ted se ti to ještě nestane ,to až později! Až budete hrát pro víc lidí!" usměje se povzbudivě Leona. Brad těžce vydechne. ,,Ježiš! Já tam nemůžu! Chlapi ,pomoc!" vběhne ke svým kámošům. ,,Ta ho uklidnila. Úplnej psycholog!" rýpne si Zízí. Kývnu. ,,Spíš úplnej psychopat.." zakřením se. ,,Běž za ním a koukej ho uklidnit!" popoženu nevybíravým způsobem Leonu a když chce odporovat ,ukážu jí svý černě nalakovaný nehty. ,,Běž nebo tě taky takhle zkrášlím!" vyhrožuju a Leona nestačí zdrhat za Bradem. Moje moda se jí vůbec nelíbí a už vůbec nechce ,aby se s ní nějak zapletla.

19,30
,,Přivítejte skupinu Linkin Park!" zvolá nějaký týpek s mikrofonem a na podium vběhnou naše začínající hvězdy. ,,Jak krásné je vidět je začínat." řekne zasněně Leona. ,,Jak krásné bude vidět nás umírat." Namýtne Zízígirl. ,,Proč myslíš?" zeptá se Terry. ,,Pořád jsme nezachránily Samanthu." podotkne. ,,Ledovec nás zabije!" fňuknu. Holky přikývnou.

19,35
Rozhlížím se kolem a hledám toho managera. Je hned u podia a mává nám. Taky zvedneme ruku na pozdrav a musíme jít. ,,Nechce se mi je tu nechávat." skloní hlavu Terry. ,,Ani jsme se nerozloučili." ,,Já vím. Je mi to taky líto ,ale musíme zachránit Sam ,aby byl Chester štastnej..." řeknu a Zízí se připojí. ,,A nezabil nás!"

19,45
,,Jak to ,že je taková bouřka?" syknu a hrabu se z auta. ,,Kam letíš?" volá zamnou Terry. ,,Pro motorku! Přece ji tu nenechám!" ,,Ty cvoku ,vždyt je bouřka!" ,,To je jedno ,já ji chci!" křiknu a když vidím ,že se Terry žene za mnou,vzdychnu. ,,Co tu děláš?" ,,Přece tě v takovýhle siberii nenechám samotnou! Jak chceš tu motorku dostat do naší přítomnosti?" ,,Strejda mi do ní taky namontoval ten stroj na přepravu časem!" ,,To je chytrý." ,,Já vím." zubím se a pospíchám do sklepa.

19,55
Jedu v závěsu za autem. Řídí Terry ,jsem za to ráda ,nikomu jinýmu bych svýho miláčka nesvěřila!

20,00
Najednou mi zvoní telefon. Vezmu ho a klepu se na motorce. Já se zabiju ,já to vím! ,,Co je?" křiknu vyděšeně. ,,Devli?" ozve se ze sluchátka Zízín hlas. ,,Tady je napsáno ,že se do přítomnosti musíme vrátit nejpozději do 20,05 dnešního dne ,jinak se rozplyneme v atmosféře!" ,,Co to je za blbost?" ,,Žádná blbost ,to je fakt! Najdeme tu krávu a jedeme domu!" Kemist! -bliklo mi hlavou. ,,Zízí! Já nemůžu ,zapomněli jsme tu Kemista!!" řvu téměř nepříčetně. ,,Devli ,nemůžeme se vrátit. Hele tamhle je Samantha!" ozve se z telefonu. Rozhlédnu se kolem. Někdo právě skočil z útesu. ,,Do háje!" zařvu a strčím si mobil do kapsy. Letím za Samanthou. ,,Devli ,co to děláš?" řve Zízí do telefonu. Slyším ji ,ale nevnímám nic jinýho než ten božskej pocit létání.

20,03
Jsem těžší ,takže brzy doženu Sam. Čapnu ji za ruku a schodím na motorku.Nařídím čas a hurá do přítomnosti!

Zápisek 21.

.: Tam ,kde to skončí :.

Čtvrtek 3.1.2005

7,36
,,Devli!" řve Zízí do telefonu. Jsme zase zpátky v přítomnosti. Vidím holky jedoucí v mé mazdě 626 vedle mě a taky Linkiny ,jak se nechápavě dívají po nás a po strejdovi. ,,Devli ,my jsme se vrátili minutu po tom ,co jsme odsud odjeli! To je bezva ,ne?!" vidím Zízígirl ,jak křičí do mobilu a taky jí v něm slyším. ,,Sakra ,to bude pauschal!" zahřmím a vypnu mobil. Samantha se mi vyškubne z držení a skočí na zem. Řídítka se mi zamotají a já ztratím rovnováhu.Rozmáznu se na zemi přímo před Ledovcem!

7,40
,,Jste tu přesně!" obejme mě strejda. ,,Jaké to bylo?" Ohlédnu se po holkách.Do očí se mi hrnou slzy. Zůstal tam můj Kemist! To bolí! ,,Bylo to těžké." řekne Terry a stydlivě se zadívá na Ledovce ,pak svůj zrak odvrátí. Zvednu motorku a opřu se o ní. ,,Kemiste!" šeptnu tiše a utírám si uslzené oči. Pak jsem se zadívala na Ledovce. Když už jsem kvůli němu a jeho ženě obětovala svou lásku ,tak at si padnou do náruče! ,,Tady máš svou živou ženu!" řekla jsem a strčila ji k Chesterovi. Skoro se na ni nepodíval. ,,Ty hajzle!" vykřikla Sam a vlepila mu facku. Chester se jen pohrdavě usmál. Všechny na to koukáme s otevřenou pusou. Nakonec se Sam sfetovaně projde po silnicí a srazí ji nákladák. Její tělo se rozloží na malé částečky a vypaří se. ,,Ještě něco ,Devli." obrátil se na mě Chester. ,,Tenhle dopis jsem našel v kapse: Drahý Ledovče. Nevím ,jak často Tě napadají takový dementní nápady ,posílat lidi do minulosti ,ale tohle se ti povedlo. Hlavně ,když nespolupracuješ. Kdybyste nám hned na začátku řekli ,že jste slaboši a že vás do schowbussinesu budeme muset dokopat ,vzaly bychom si kopačky. Navíc jste připravili o život jednu z mých kamarádek -Leonu ,protože ji hodlám zabít. Musím rychle ,protože to samé brzy budete chtít provést vy nám. Pozdravujte doma. Astala vista ,Ledovče ,nechoď na sluníčko ,at se neroztečeš. S pozdravem Devli ,pošták z minulosti." přečetl na hlas. Tiše jsem polkla a zírala na něj. ,,Co to má jako bejt?" začal se řechtat a dokonce mě vzal kolem ramen. Otočila jsem se na Terry. Ta taky vůbec nerozumí ,proč je na mě tak hodnej. ,,Co se tu stalo?" blekotá zmateně Terka. Chester k ní přišel blíž ,,Řekl jsem ,ať mi přivedete mou lásku ,to se také stalo!" ,,Tomu nerozumím." ,,Terry ,já miluju jenom tebe.." zadíval se jí Chester do očí a políbil ji.

7,50
Rob ke mně přišel a vzal mě kolem ramen. ,,Co jsi tak smutná? Vždyt všechno dopadlo skvěle!" řekne mi. Podívám se na holky. Jsou v pohodě a Terry září štěstím a libuje si v Chesterovo náruči. ,,Nechala jsem tam Kemista.. Svýho kluka.." řeknu tiše. Mluvit mi dělá docela velké obtíže. ,,Ty to ještě nevíš?" ,,Co?" ,,On se zabil. Tu noc po našem prvním koncertu si podřezal žíly. Mluvil něco o tom ,že jste ho tu nechali a že bez tebe nedokáže žít.." ,,Je to všechno moje vina. Neměla jsem se do něj zamilovat." rozbrečela jsem se. Zabil se! Kvůli mě! Nanávidím se. Přišel ke mně strejda. ,,Za změny v budoucnosti se platí ,Devli." řekl a šel pryč. Nechal mě s mým žalem a bolestí.

8,00
Nepozorovaně si sedám na motorku a rozjíždím se. ,,Devli ,kam to jedeš?" křičí za mnou Terry. ,,Za Kemistem!" vykřiknu a nastavim čas do minulosti. ,,To nemůžeš ,zabiješ se." slyším strejdu. Poslední ,co v životě ještě udělám je ,že zakřičím jméno své největší lásky ,,Kemiste!" řvu a vrhám se vstříc smrti.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Více erotiky

(Chensie Dewill, 26. 4. 2008 17:21)

Více erotiky najdeš na hlavním serveru http://linkin-storyes.7x.cz , protože tohle už je zrušené. Můžeš si tam deník dočíst celý a navíc se kochat příběhy, kde se více sexu objevuje a které se ti rozhodně budou líbit.

GFRDG

(LILI, 26. 4. 2008 17:09)

CHTELO BY TO VÍC SEXU