Jdi na obsah Jdi na menu
 


Otočím hlavu a prohlídnu si svýho spícího miláčka. Jak rozkošně jsem ho utahala. Přijel z turné ,celej žhavej dal si se mnou jedno kolo a usnul. Co mám dělat dál?! Vždyť noc je ještě mladá! Ze skříně velice tiše vyštrachám rudou minisukni ,kraťoučký tričko a boty na podpatku. Nakonec do báglu naházím nějaký civilní pracovní usedlý oblečení a razím do města. Za tu dobu ,co byl Chazzy pokaždé někde pryč ,jsem si našla vedlejšák. Ne ,není to nevěra.. Jen si užívám života. Chazzy je omezenej. Pořád mi hlupáček tvrdí ,jak je mi na turné věrnej a jak na mě myslí.. Pche! To já mám jiný zájmy než sedět doma ,zírat do blba a vzdychat nad svým miláčkem. ,,Ahouj Naný!" pozdraví mě u dveří Patrik ,kterýmu nikdo neřekne jinak než Pacouš. Jeden z mých dobrých přátel a vezme mě ke stolu. Na mejdanech u Pacouše se mi vždycky líbilo ,jsou tak obezřetný a intimní! Všichni mě tu znají a já znám je -doslova! Vím ,co kterej kluk má rád a tak. Třeba ten s dredama je ujetej jen na anál. To by Chazzy nepřiznal. Pokaždý se zamilovaně snaží najít kompromis ,aby to vyhovovalo nám oběma ,na místo toho ,aby mě k sobě taky konečně jednou pořádně přitiskl a udělal mi to bez okolků tak ,jak chce. To on nedokáže. Je omezenej! ,,Ahouj Naný-ý-nkoo!" zamává na mě z druhýho konce parketu Lízal (už podle jména je zřejmé ,co nejlépe ovládá) a přesune se ladně ke mně. Než se naděju šeptá mi do ouška ty svoje nesmyslný sprosťárny ,nakonec vyrukuje s tím ,že bychom mohli jít ke mně a něco s tou naší vášní udělat. Němě zavrtím hlavou. ,,Proč ne?!" zpytuje. ,,Snad nemáš toho stupida doma!" zaupí. Tím stupidem myslí samozřejmě Chazze ,kterému tu nikdo neřekne nijak. Prozradila jsem na něj v jedný opilecký chvíli snad úplně všechno! Od toho ,jak rozkošně heká až do toho ,jak je romanticky stereotipní. Postěžovala jsem si ,že mi to nikdy neudělá sám od sebe jako chlap. To nudný žvanění před tím a mazlení.. Kdyby do toho vložil trochu toho svýho rokerskýho umu by vůbec neuškodilo. Všichni mě upřímně litovali a ukázali mi ,jaký to je ,když si mě vezme opravdickej chlap. Ne ,jenom ta atrapa..

,,Seš děvka!" křičel na mě jednou můj bývalej milenec ,když mě chytil s jiným. Neměla jsem ,co mu na to říct. Ústa jsem měla plná něčeho lepkavého a trpkého.. Myslela jsem na Chazze ,jak chutná. Když se teď zablácenou ulicí courám domů a Patrik mě doprovází. Ani se nebráním ,když mě na ulici začne zuřivě líbat. Neodstrčím ho ,ani když se mi dere pod tričko. Skončíme na trávě ,oba udýchaní. ,,Jsi nenasytná!" šeptne mi do ucha. Drze po něm střelím pohledem a ušklíbnu se. ,,Klidně bych si dala ještě jedno kolo!" ,,To ani neříkej ,nebo po tobě skočím!" vycení zuby. Mrknu na hodinky. ,,Bohužel ,už musím domu." Pokrčí rameny. ,,Sem zapomněl ,že tě ten stupid bude shánět." ,,To víš ,nevydrží beze mě ani minutu!" uchechtnu se a mažu. Pár bloků od mého hnízdečka se převléknu do odměřených dlouhých kalhot s širokým páskem a modrou blůzkou. Vypadám šik ,ale tak usazeně ,až mě nepozná skoro ani Lízal ,který prochází kolem.

,,Ahouj lásko!" vběhnu Chazzymu do náruče a nechám se od něj políbit. Dotýká se mě ,jako bych byla z cukru. Pak zahlídnu i Kateřinu ,Chesterovu vtíravou kamarádku ,která se ke mně chová na nejvíš odměřeně. ,,Kde jsi byla ,miláčku?" zachrochtá mi Chester do ucha. ,,Volali mě do práce. Ach jo!" ,,To tě nemůžou nechat ani v noci?" podívá se na mě starostlivě. ,,Máme tam hodně práce. Znáš mě -jsem spolehlivej pracovník!" spiklenecky na něj mrknu a pohladím ho po vnitřní straně stehen. ,,Vím ,Nanynko.." usmívá se ,aniž by tušil ,že jsem ojela snad všechny chlapy v okolí. To není nevěra! Jen testuju.. ,,Proč nedáš výpověď?" ptá se a připravuje oběd. ,,Já mám tu práci ráda a co by tam beze mne ty chudáci dělali? Všechno je postavený čistě na mé šikovnosti!" ušklíbnu se. ,,Je báječná!" vzdychne Chazzy a otočí se na Kateřinu. ,,Kany.. Dáš si oběd s náma?" Tuším ,že odmítne ,protože mě tu nerada vidí. ,,Raději půjdu!" řekne a políbí Chazze na tvář. ,,Ráda jsem si s tebou popovídala ,Chestí!" ,,Já taky ,Kaný.. Uvidíme se večer!" usměje se a mrkne na mě. ,,Proč večer?" ptám se. ,,Miláčku! Máme přece výročí!" zahalasí a skoro si poleje ruku horkým omastkem. ,,Blik-Cvak-Příjem! To já přece vím ,drahoušku!" zacukruju a políbím ho.

,,Vypadáš úžasně! Jako anděl.." usměje se Chazzy. Oči se mu třpytí štěstím ,ale já se ohromně nudím! Nevzala jsem si svý nejlepší šaty jenom proto ,abych mohla sedět v nobl restauraci ,krafat s Chazzovými přáteli -zejména s Kany ,která na mě vrhá zlostný pohledy ,když se k Chazzymu nemám. Zpestřuju si to tím ,že když se Chazzy nedívá ,flirtuju s jedním pikolíkem. Hovor se teď stočil na další turné. Mike vymejšlí nové strategie ,jak ohromit své fanoušky a Chazzy mu zarytě naslouchá. ,,Skočím si na toaletu!" oznámím a mrknu na pikolíka. Pochopí ,hned jak odejdu ,vydá se za mnou. ,,Víte ,slečno ,že mě tu celou dobu svádíte?!" šeptá hrubým hlasem a přejíždí rukama po mých křivkách. ,,Vím." zazubím se. ,,Jen se přesvědčuji ,že to ještě umím!" pošeptám mu do ucha a jazykem mu začnu vnikat do úst. Přitlačí mě ke zdi. ,,Sakra! Ale musíme rychle. Mám spousty práce!" hekne nešťastně a celej rozžhavenej mě zatáhne na pánský záchodky ,kde mi to udělá ,jak se sluší a patří.

Pikolík odešel před chvíli. Usmyslela jsem si ,že si ještě trochu opravím make-up a pak se vydám znovu k Chazzymu. Když vyjdu ze záchodku ,Kany už tam čeká. ,,Co je?" zeptám se nevinně. ,,Já jsem tě viděla!" zasyčí zlostně. ,,Cos viděla? Že právě vycházím z pánského záchodku? Jsem si spletla dveře!" nenechávám se vykolejit. ,,Vím ,že jsi Chazze podvedla s tím pikolíkem.. Vím i o Patrikovejch mejdanech ,kde si to dělala snad s každým! Ten tvůj Lízal mi to hezky všechno vyklopil!" vrhne na mě zlostný pohled. Chvíli se duševně potácím a nevím ,co říct ,ale pak seberu odvahu. ,,I kdybys to řekla ,Chester ti stejně neuvěří! Miluje mě!" ,,Nikdy nepochopím ,jak může bejt tak zaslepenej! Třeba mi uvěří! Chester je ten nejlepší chlap na světě! Vůbec nechápu ,jak ho můžeš takhle podvádět?!" říká mi. ,,A co je ti do toho? Chodím s ním já ,ne ty! Já!" pak se zamyslím. ,,Možná to je ten problém! Milá Kateřinka se zamilovala do mýho kluka ,jo?" škádlím ji. Mělo mi to dojít dřív. Ty její významný pohledy. To dolejzání. ,,Jsi ubohá ku*va!" sykne mezi zuby. ,,Já.. Nikdy bych Chazzymu neublížila ,tak jako ty!" ,,Já mu neubližuju ,ty huso!" řeknu a považuju ten rozhovor za ukončený. U stolu se posadím vedle Chazze. Jsem úplně klidná a sluší mi to ,kdežto Kany vypadá vedle mě jako nafouklé rudé rajče. ,,Kde jsi byla tak dlouho ,miláčku?" políbí mě Chazzy. ,,To víš ,ženský! Než si namalujou obličej ,tak to chvíli trvá!" řekne za mě Brad a usnadní mi tak odpověď. Chester na mě vrhne zamilovaný pohled. ,,Ach tak.." pokývá hlavou. Kany nejspíš vůbec nechápe ,jak se mu po tom ,co jsem provedla ,dokážu podívat do očí. A já dokážu nejen to! Ještě tu noc ho svedu a promilujeme se až k svítání ,ale o tom už Kateřina neví. Budu jí o tom muset později poinformovat ,aby se měla nač vztekat.

,,Lásko ,ty už jedeš?" řeknu sklesle. ,,Musím do NGR studia.." šeptne lítostivě a políbí mně. ,,Mike zase vymejšlí reformy?" hlesnu. ,,Hm.. Je to moje práce. Mám ji moc rád." ,,Víc než mě?" ,,Nic nemám raději než tebe! Jsi pro mě vším ,lásko!" obejme mě ,políbí a smutně odchází. Ach Mike! Ani nevíš ,jak jsi mi tím nahrál. Zvednu mobil a vytočím číslo. ,,Halo? To je Lízal? Lízi! Pojď ke svý Nanynce na šálek sexu.." svádím ho po telefonu ,ze kterého slyším uspokojivou odpověď. ,,O.k ,kotě. Za pět minut jsem tam." Ani ne za tu dobu už stojí před mým domem a já mu s širokým úsměvem otvírám. ,,Jsem se nemohla dočkat!" přilepím se na něj a ještě ve dveřích mi strčí jazyk do úst. Ani se nenaděju a už ležím na zádech a nade mnou se sklání Lízal. Chvatně mi sundá kalhoty a už se ke mně sklání. Bere to hopem ,za chvíli už se spolu zmítáme v rozkoši ,když se otevřou dveře. ,,Ty děvko!!" zařve téměř panicky Chester. Chvíli jen tak kouká na souložící pár a klepe se vztekem. Pak chytne Lízala za vlasy a snaží se mu omlátit hlavu o stůl. Rychle se zahaluju do šatů. ,,Lásko.. Lásko.. já ti to vysvětlím!" hekám. U dveří pozoruji potěšenou Kaný. Ta svině! Věděla to ,proto ho přivedla zpátky. ,,Tady není co vysvětlovat?! Je to pravda! Celou dobu jsi mě podváděla.. Jsem takovej idiot!" vzteká se Chester a pustí Lízala ,kterej bere nohy na ramena a div se nezabije o práh dveří ,jak rychle spěchá. ,,Chazzy.. Já tě miluju ,lásko!" ,,To si říkej někomu jinýmu ,ty děvko!" zařve. ,,Nevěřím ti ani slovo! Vypadni z mýho baráku!" ukáže ke dveřím. ,,Chazzýý!" přitisknu se na něj naléhavě. ,,Zmiz mi z očí ,je mi z tebe zle!" odstrčí mě od sebe takovou silou ,že se málem rozmáznu na zemi. Moje lásko!

Čtu si noviny. Na titulní stráně velkej obrázek Chestera a Kaný ,jak se šťastně drží za ruce a hledí si zamilovaně do očí. Kdybych neseděla u Pacouše na mejdanu ,tak bych se snad rozbrečela. ,,Pojď se mnou do pokoje. Udělám ti dobře a aspoň zapomeneš na toho stupida!" rejpne do mě Pacouš. ,,Dej mi pokoj." Poodsednu si kousek od něj. Jak jsem mohla být tak tupá! Jak jsem mohla! Vždyť Chester je báječnej chlap ,žádnej takovej už neexistuje. A teď ho sbalila ta kráva Kaný. ,,Jak chceš! Já to s tebou myslím dobře ,Naný!" políbí mě na krk. ,,Nedotýkej se mě!" vyletím ze židle. Měla jsem všechno. Co víc jsem chtěla?! Seběhnu k domu ,kde jsem dřív bydlela. Hustě se rozprší a déšť mě bičuje k zbláznění. Aťsi ,já si to zasloužím. Podvedla jsem vše ,co jsem měla. Teď nemám nic. Schovám se za strom. Chester je opřený o okenní rám a kouří. Dívá se svýma oříškovýma očima ven. Kéž by mi jen odpustil. Udělám váhavě dva kroky. Zahlídl mě ,nebo se mi to jen zdá? Nicméně jdu dál do té doby ,dokud se za ním neobjeví Kaný a nezačne mu šeptat nějaký sprosťárny do ucha.

Nikdy jsem nebyla na Chazzyho koncertu. Jeho hudba se mi nikdy nelíbila ,teď jsem sem zašla. Abych ho viděla. Možná s ním mohla promluvit a zeptat se jestli už mi to odpustil.. Nikdy jsem netušila ,kolik holek ,stojících pod podiem by byly schopny obětovat všechno za jednu noc s ním. A já ho měla celého! Měla jsem jeho lásku a nevážila si toho. Stačí jen ,aby se Chester prošel blíž k fanouškům a hned začnou jako na povel křičet ještě víc. Překrásná atmosféra. Každý má oči jen pro Linkiny a já jen pro Chazzyho. Myslím ,že mě zahlédl. Snažím se s ní navázat oční kontakt ,ale pobíhá tak neskutečně sem a tam ,že se musím smát. Tolik energie vsadí jen do toho ,aby pobavil obecenstvo. Celou hodinu ,co hrají je pro ně král a až sestoupí z podia ,bude se ho chtít každý alespoň dotknout. Kdybych ho třeba jen náhodou vzala za ruku ,možná by se mu vrátily vzpomínky ,jak mě dřív něžně hladil a miloval se se mnou.. Ne ,to mu raději připomínat nebudu. Jistě by pomyslel i na ty ostatní ,které jsem měla. Byl to celé jen hloupý omyl! Chtělo se mi řvát. Vždyť já tě miluju! Koncert končí. Jedno prostoduché rozloučení ,řev fanoušků. Jedna holka vedle mě brečí a tleská zároveň. Nezapomenutelný zážitek. Proč jen jsem nikdy nechodila za ním na koncerty?!

Sedí u stolu a podepisuje se haldě fanoušků. Jestli budu mít štěstí ,možná se procpu mezi ně a možná se na mě usměje. Ale o totéž se snaží každá holka tady. Každej by chtěl alespoň na chvíli zažít pocit ,kdy ho Linkin Park přejede očima. Možná se pousměje a pokud bude obrovské štěstí ,prohodí s ním pár slov. Z kapsy vytáhnu fotografii Chazze a mě ,ještě v začátcích. Držíme se na ní za ruce ,díváme se na sebe a za námi zapadá slunce. Chazzy tu fotografii miloval. Byly to chvíle ,kdy jsme byli oba š´tastní a já ještě věrná.. ,,Ahouj.." pozdravím lehkým kývnutím Mikea. Mrkne na mě a pospíší si pohledem k Chazzymu ,jakoby mu chtěl sdělit ,že jsem přišla. Chester sedí až na konci. Projdu tedy celou řadu. Kluci na mě opovrženě zírají a sem tam se podepíšou fanouškům. Jsem tomu vděčná. Jedině v té chvíli nemám pocit ,že by mě svým pohledem nejraději zabili. ,,Ahoj!" pozdraví Chester. Jakmile si ,ale všimne ,že jsem to já -úsměv mu zmrzne na rtech. ,,Hm.. Co tu chceš?!" skloní se ,aby mi podepsal fotografii. Chvíli na ní upřeně dívá. Snad vzpomíná ,jak nám spolu bylo tenkrát dobře. ,,Ten koncert.. Byl úžasnej." zachroptím a vrývám se pohledem do Chazzových blonďatých načepýřených vlasů. ,,Hm.. Dík." Řekne stroze. Podá mi fotografii a ani se na mě nepodívá. Za mnou ihned nastupuje další fanynka ,které věnuje obrovský úsměv a začne s ní flirtovat.

Sedím ve svém malém bytě ,který jsem si ještě nestačila pořádně zařídit a trápím se. Kvůli Chazzymu. Copak teď ten můj miláček asi dělá? Bude okolo dvanácté ,takže určitě vaří něco výborného k obědu a laškuje se svou novou přítelkyní Kaný. Jak já tu holku nenávidím! Ozve se zvonek. Těžce se zvednu ,u zrcadla si otřu uslzené oči ,upravím make-up a otevřu dveře. ,,Čau Naný." Řekne Kateřina a hrne se bez pozvání ke mně do bytu. Ani nestačím zírat. ,,Co tu chceš?" ,,Tak co? Kde máš ty ,milence?" otočí se na podpadku a zadívá se na mě. ,,Žádne nemám.. Vypadni!" ,,Ty seš ,ale hlupáček!" uchechtne se. ,,Když chodíš s Chazzem ,tak za den vystřídáš pět kluků. A když o svýho kluka přijdeš ,nerozdáš si to ani s jedním?" Zarytě mlčím. ,,Ale no tak ,holka! Nepovídej ,že žádnýho milence nemáš..Css." zašklebí se. ,,Css.. Žádnýho milence nechci!" zaječím zkoroušeně. ,,Chci jen Chazze! Svojí lásku! Chci jeho romanticky polibky! Jeho zamilovaný řeči! Chci ,aby se mě zase dotýkal ,jako bych byla z cukru!" rozbrečím se. Posadím se na postel a nemohu se utišit. ,,Vždyť já ho miluju! Byla jsem takovej debil!" pláču. ,,Kdybych mohla.. Vrátila bych čas. Jsem děvka! Proč mě Chazzy raději nezabil?! Vždyť já bez něj už nemůžu žít!!" hekám. V tom se Kaný vydá ke dveřím ,až teď jsem si všimla ,že zůstaly otevřené. ,,Chazzy ,už můžeš!" zavolá do prázdna. Nechápavě ji pozoruji a když se ke mně přibatolí Chester. Stoupnu si vedle něj. ,,Co tady chceš?" řeknu plačtivě a snažím se zakamuflovat rozteklé líčení. Vypadám teď určitě hrozně. ,,Pššt.." zašeptá mi do ucha a obejme mě. Tohle není možné. To je snad sen! Je mi tak krásně v Chazzyho náruči. ,,Lásko.. Odpusť mi ,prosím!" hladím ho po těch rozčepýřených blond vlasech a dokonce života si nepřeju nic jiného než být s ním. ,,Odpustil jsem ti už dávno.." šeptá. ,,Věděl jsem ,že jsi se vydala na správnou cestu ,když jsem tě viděl z okna u našeho domu. Dokonce jsi za mnou přišla na koncert. A když mi Kaný říkala ,že ses na Pocoušovejch mejdanech neukázala už skoro tři měsíce a s nikým z nich se nebavíš.. Rozhodl jsem ti dát druhou šanci." ,,Ale ty s Kaný.." řeknu a odtáhnu se od něj. ,,Celé to byla jenom hra ,aby ses poučila a vážila si mě." Doplnila Kateřina. ,,Chester tě miluje nejvíc na světě. Stále věřil ,že se vzpamatuješ a budeš zase s ním. Jsem ráda ,že jsi zpátky Naný! Blahopřeju!" usměje se a přátelsky mě obejme. ,,Takže to se mnou zkusíš znovu?" otočím se na Chazze. S úsměvem přikývne. ,,Ale jestli mě ještě s někým podvedeš.. Už nikdy se nevrátím!" pohrozí. Vlítnu mu do náruče. ,,To by mě nikdy nenapadlo ,lásko!!" jsem ten nejšťastnější člověk na světě. Získala jsem bezva kámošku Kateřinu.. A co je důležitější. Mám Chazze. Nic víc už nechci! Strčte si všechny peníze ,limuzíny a vily někam! Nechte si vaše vypulírovaný šperky zamknout do trezoru! Nechte si celej svět! Já mám svýho Chestera a to je nejdůležitější!

-věnováno "Lidem s lokty"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář